nováček z Plzně

Vyřízené aktivace
Odpovědět
rainerthule

nováček z Plzně

Příspěvek od rainerthule »

Ahoj, jsem už ...átník a od malička se zabývám kity letadel a vojenské techniky. Nicméně se mi před časem naskytla možnost koupit vcelku za rozumnou cenu relativně vytuněného Tygra I. od Heng Longu s kovovými pásy, koly atd. Jenže byl bez baterie a nabíječky. Takže jsem dokoupil potřebné a šlo se jezdit.... Bohužel venku panovala tuhá zima, takže první jízdy probíhaly v kuchyni, kde sedmiletá dcera dokázala zlomit kanón... :( Poté jsem vzal Tigříka ven na mráz kde na odhrabaném dvoře jezdil prádně...jenže jsem nechal chvilku jezdit pětiletého syna a ten zajel do hlubokého sněhu a zatočil.... Takže jsme ulámali kola a dojezdili jsme. Jen mi "pohyblivé" modely učarovaly natolik že jsem přes léto sehnal kovové uchycení kol, hliníkovou hlaveň, přídavný zimmerit, kanystry a spoustu dalších detailů a chystám se k opravě, kde chci využít i některé techniky z kitařiny, hlavně patinu při barvení... Jenže jsem opravdu nováček a rád si nechám poradit od starších RC veteránů...a proto jsem tady ;) ;)

Takže ahoj kolegové :)
Uživatelský avatar
sourekv
PzKpfw V - Panther
PzKpfw V - Panther
Příspěvky: 878
Registrován: 22 zář 2009, 21:49
14
Lokalita: Praha

Re: nováček z Plzně

Příspěvek od sourekv »

Uživatel byl aktivován.
Mysleli jsme to dobře, ale dopadlo to jako vždycky
Odpovědět

Zpět na „Aktivovaní“