Představení

Vyřízené aktivace
Odpovědět
Silver

Představení

Příspěvek od Silver »

Zdravím všecky ahoj

Jmenuji se Mirek, 28 let, Brno, dělám ve strojírenství.
Hluboce se zajímám o military tématiku všeho druhu, primárně jsem aktivní airsofťák - vlastním hned několik automatických elektrických "kuličkovek" a umím si je také celkem solidně poštelovat - je to vpodstatě převodovka se silným SS motorem hnaným li-polkou, takže se to od modelů zas tak moc neliší.
Tank jsem si nadělil čistě pro radost, na občasné poježdění v týdnu po práci a o víkendech, kdy se nikde nestřílí - Je to Panzer III v IR, zatím na plastových pásech a s převody z hitlermetalu. Samozřejmě počítám s postupnou přestavbou, co čas a peníze dovolí.

Tady na fóru bych rád nachytal inspiraci a nějaké ty rady ohledně ladění těchto vozidel, ať si aspoň trochu ušetřím prošlapávání slepých uliček.
A také bych si samozřejmě velmi rád zajezdil ve skupině, případně zkusil tu IR bitvu, jestli tu někdo něco takového provozuje.

Pancíři zdar!
Silver_Eagle
Uživatelský avatar
scoutT34
PzKpfw V - Panther
PzKpfw V - Panther
Příspěvky: 681
Registrován: 11 zář 2015, 15:47
8
Lokalita: Hrubá Borša

Re: Představení

Příspěvek od scoutT34 »

Ahoj
vitame novú krv v klube tankistov ;)

Bohužial ohľadom IR súbojov tu na fóre toho veľa nenajdeš, čo je podľa mňa škoda
každopádne by to bolo spestrenie akcii
ja osobne mám doma aktuálne 6 ks tankov s IR (kompatibilnym s TAMIYA battle system)
- 3 x TAMIYA
- 1 x IBU3
- 1 x CLARK TK
- 1 x ELMOD (momentalne sa stavia)

je zaujímave že CLARK TK22 obohatil funkcionalitu IR kde okrem znižovania rýchlosti po zásahu vyhodncuje aj smer odkial zasah prišiel
a podľa toho napr. zamedzi pohybu veže

PS: doma mám aj konverziu systemu TAIGEN na kompatibilny system TAMIYA
aktuálne to nemám nikde namontovane ale ked som to mal v tanku T34 od TAIGENu tak to fungovalo

zatial sme doma bojovali maximalne 4 ( ja a 3 deti) a bola to parada)
mat postaveny tankodrom a bojovat realne povedzme 10 na 10 by bolo super
sakulajda
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3206
Registrován: 28 led 2009, 22:03
15
Lokalita: Dolní Kounice

Re: Představení

Příspěvek od sakulajda »

kdyz sem do ir chtel jit, nikdo tu nebyl, jednotky k elmodu koupene nemam a k tem starym uz je asi ani nekoupim - bud nebudou k sehnani, nebo budou prilis drahe :(
Články:
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
sourekv
PzKpfw V - Panther
PzKpfw V - Panther
Příspěvky: 878
Registrován: 22 zář 2009, 21:49
14
Lokalita: Praha

Re: Představení

Příspěvek od sourekv »

Uživatel byl aktivován.
Mysleli jsme to dobře, ale dopadlo to jako vždycky
Uživatelský avatar
karol
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 197
Registrován: 28 bře 2017, 18:16
7
Lokalita: 841 05 Bratislava

Re: Představení

Příspěvek od karol »

Vítam tankána.
Začínal som s tigríkom na airsoft, parádne padali plechovice, samozrejme, že prázdne zn. Plzeň, teraz mám dva IR, no ešte som neskúšal boje. Na nejakej akcii v rámci spestrenia by to mohlo byť fakt zaujímavé.
Karol
Odpovědět

Zpět na „Aktivovaní“