Představení se

Vyřízené aktivace
Severan.

Představení se

Příspěvek od Severan. »

Ahoj všem. Mé jméno je Vít (Víťa). Je mi k 50 rokům. Žiji v Chomutově. Stavbě modelů a věcí s tím souvisejících se s přestávkami věnuji již od útlého dětství. Přitahovala mě hlavně stavba modelů lodi, zkusil jsem i nějaké to letadlo, RC auto, plastikové kity a podobně. Pár článků jsem publikoval v RC revue a na Monaku.

V současné době můj malý syn projevuje zájem o modelařinu a hlavně tanky. Zatím jsme tanky stavěli z kartonu a vzhledem k tomu, že zájem neopadl, tak k vánocům dostal svůj první RC tank. Já mám aspoň důvod si pohrát a vylepšit ho, protože stávající stav modelu je nevyhovující, hlavně co se týče ovládání. V plánu je další kousek pro mou maličkost :-) Vzhledem k tomu, že jsem delší dobu neřešil elektroniku do RC modelů, tak potřebuji získat rady, neboť se nechci ubírat slepými cestami.

A na závěr: rádi by jsme se občas zúčastnili také nějaké akce. Tak to je asi tak vše...
Uživatelský avatar
rmichalbarna
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1343
Registrován: 09 říj 2016, 07:34
7
Lokalita: Most

Re: Představení se

Příspěvek od rmichalbarna »

Ahoj Víto, vítám tě tady na fóru, vlastně bych mohl napsat sousede. Tady na severu máme partu, takzvanou Ústecku jednotku, tak se těším že se někdy sejdeme. Jsme tu tři. Most Žatec a Háj u Duchcova. Vidíš že jsme kousek. Tak ať se ti tu líbí a nejdeš co hledáš.
Michal Most
Tatra 141,T34/85
http://www.mujtank.tym.cz

Uživatelský avatar
Faly
PzKpfw V - Panther
PzKpfw V - Panther
Příspěvky: 520
Registrován: 29 kvě 2017, 10:15
6
Lokalita: Slaný

Re: Představení se

Příspěvek od Faly »

Ahoj,

Vitame te na foru ze Slaneho,

Lukas a Pepa
V týmu s Drozd60,
IS-7, T-10, Kraz 255V + podval; IS-3; KV-85; T-90; Faun; MAZ
Uživatelský avatar
David.Z
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 215
Registrován: 08 zář 2017, 06:38
6
Lokalita: Žatec

Re: Představení se

Příspěvek od David.Z »

Ahoj Víťo.
Taky tě tu vítám.Jsem rád že se tu konečně ukázal další modelař z našeho okolí.Určitě tě rádi poznáme a rádi tě uvidíme na nějaké akci.
Prosím napiš jaký model vlastní tvůj synek a jaký planuješ pořídit sobě.
Co se týče řídících jednotek každému vyhovuje jiná.Ale určitě top je Elmod,IBU2U nebo Clark.
David.
Jagdtiger , Tiger I DAK, T34/85, Jagdpanzer E100 Krokodil (ve výstavbě)
Člen Ústecké jednotky
Uživatelský avatar
Rudyn
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1771
Registrován: 10 bře 2009, 18:05
15
Lokalita: ROHATEC, okres Hodonín.

Re: Představení se

Příspěvek od Rudyn »

Ahoj !
Buď vítán na tomto fóru ! Nejbližší modelářská tanková akce bude 26.1.2020. ve Strážnici, okres Hodonín. To je ale pro tebe asi hodně daleko :'( . R.R.R.
Sportuji rekreačně ... Vrhám stín, dívám se do dálky, skáču do řeči a lezu na nervy !
Uživatelský avatar
Petr-trifid
PzKpfw II
PzKpfw II
Příspěvky: 21
Registrován: 18 pro 2018, 20:18
5
Lokalita: Karlovy Vary

Re: Představení se

Příspěvek od Petr-trifid »

Ahoj
Taky Tě moc vítám.Možná jsem nejbližší soused,jsem sic z Karlových Varů,ale žiju a pracuju na našem penzionu v Loučné pod Klínovcem.Tady mám i svoji tankovou dílnu.Sice nemám moc času,ale dělám,co můžu.
Zdravím z krušných hor Petr
Severan.

Re: Představení se

Příspěvek od Severan. »

Ahoj všem a díky za přijetí.

Prcek se zamiloval do T-34-85, s kterou už řádí a já mu budu sekundovat asi s KV-1. U té zvažuji předělávku na KV-85.

S řídící jednotkou si rád nechám poradit :-) a rád ji uvidím v provozu, abych si udělal představu, co od toho čekat.

Co se týče té akce zvažujeme návštěvu, ještě uvidím co a jak v práci a dle toho se zařídím :-)
Uživatelský avatar
rmichalbarna
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1343
Registrován: 09 říj 2016, 07:34
7
Lokalita: Most

Re: Představení se

Příspěvek od rmichalbarna »

Tak myslím že Žatec a Most je blíž
S akci bych počkal, Hraničák bude dělat v dubnu v Aši a v červnu bude tady ve Rtyni ať s klucinou nemusíš přes celou republiku.
Tatra 141,T34/85
http://www.mujtank.tym.cz

Uživatelský avatar
Rudyn
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1771
Registrován: 10 bře 2009, 18:05
15
Lokalita: ROHATEC, okres Hodonín.

Re: Představení se

Příspěvek od Rudyn »

rmichalbarna píše: 04 led 2020, 06:24 Tak myslím že Žatec a Most je blíž
S akci bych počkal, Hraničák bude dělat v dubnu v Aši a v červnu bude tady ve Rtyni ať s klucinou nemusíš přes celou republiku.
Ahoj !

Máš naprostou pravdu. Je to k nám hodně daleko !!! Jel bys na akci několik hodin, takže bys musel vstávat velmi brzo ráno a to ještě s malým dítětem.
P.S. No a kdo ví, jaké bude v tuto dobu počasí a hlavně sjízdnost silnic.
Zatím je to v pohodě, ale může se to ještě za tři týdny hodně změnit. Dole v mém odkaze pod textem: "Sportuji rekreačně ... Vrhám stín, dívám se do dálky, skáču do řeči a lezu na nervy !!!" R.R.R. máš odkazy na meteostanice v mém blízkém okolí. R.R.R.
Sportuji rekreačně ... Vrhám stín, dívám se do dálky, skáču do řeči a lezu na nervy !
Uživatelský avatar
David.Z
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 215
Registrován: 08 zář 2017, 06:38
6
Lokalita: Žatec

Re: Představení se

Příspěvek od David.Z »

Pokud budeš chtít.Pojedem z Mišákem B. V dubnu do Aše. Já jedu ze Žatce pro Mišáka do Mostu a pak jedem směr Chom.,Klasterec nad Ohří Aš. Klidně se můžeš připojit,mužem se sejít v Chom. u Globusu
David
Jagdtiger , Tiger I DAK, T34/85, Jagdpanzer E100 Krokodil (ve výstavbě)
Člen Ústecké jednotky
Odpovědět

Zpět na „Aktivovaní“