Představení

Vyřízené aktivace
Uživatelský avatar
Rudyn
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1770
Registrován: 10 bře 2009, 18:05
15
Lokalita: ROHATEC, okres Hodonín.

Re: Představení

Příspěvek od Rudyn »

sourekv píše: 09 bře 2020, 17:36 To vidíš hezky, ale zodpovědnost za dodržování legislativy spojené s GDPR mám já.
Ahoj Vláďo !

Naprosto chápu tvoji odpověď, co se týká právní stránky věci. Myslím si, že pro kluka nebude problém získat písemný souhlas od rodičů a poslat Ti ho v dopise poštou a doporučeně. To by snad mohlo být dostačující, nebo je potřeba něco dalšího ?

R.R.R., 9.3.2020, čas: 18.49 hod.
Sportuji rekreačně ... Vrhám stín, dívám se do dálky, skáču do řeči a lezu na nervy !
Uživatelský avatar
David.Z
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 215
Registrován: 08 zář 2017, 06:38
6
Lokalita: Žatec

Re: Představení

Příspěvek od David.Z »

Ahoj Víťo. Vítám tě na fórum a jsem rád že se tu chceš přihlásit. Určitě jsme rádi že se tu hlásí i mladí modelaři.Je hezké ze se tu objevuje i mladá generace.V dnešní době kdy mládí sedí jen u compu,tabletů a mobilů.Držím ti palce ať se brzo vyřeší tvé přijetí.A určitě tě rádi uvidíme na nějaké akci.
David
Jagdtiger , Tiger I DAK, T34/85, Jagdpanzer E100 Krokodil (ve výstavbě)
Člen Ústecké jednotky
Uživatelský avatar
sourekv
PzKpfw V - Panther
PzKpfw V - Panther
Příspěvky: 878
Registrován: 22 zář 2009, 21:49
14
Lokalita: Praha

Re: Představení

Příspěvek od sourekv »

Rudyn píše: 09 bře 2020, 18:50
sourekv píše: 09 bře 2020, 17:36 To vidíš hezky, ale zodpovědnost za dodržování legislativy spojené s GDPR mám já.
Ahoj Vláďo !

Naprosto chápu tvoji odpověď, co se týká právní stránky věci. Myslím si, že pro kluka nebude problém získat písemný souhlas od rodičů a poslat Ti ho v dopise poštou a doporučeně. To by snad mohlo být dostačující, nebo je potřeba něco dalšího ?

R.R.R., 9.3.2020, čas: 18.49 hod.
Pro mě je docela problém takový souhlas nechat od právníka vypracovat - zaplatit, získávat a uchovávat. Popravdě ani nemám čas, chuť a sílu řešit jestli to vůbec je potřeba nebo ne. Proto jsem se rozhodl nastavit pravidla takto. Čili je potřeba spousta dalšího.
Mysleli jsme to dobře, ale dopadlo to jako vždycky
Odpovědět

Zpět na „Aktivovaní“