žádost o registraci

Vyřízené aktivace
Odpovědět
milandemovic

žádost o registraci

Příspěvek od milandemovic »

ahoj,zkouším znovu něco napsat o sobě.Kdysi jsem dělal modely letadel 2 sv.války,potom dlouhá pauza.Teď jsem si koupil tank Tiger 1 ranná verze,profi kovová edice bez povrchové ůpravy,1:16.Chtěl bych si ho vymazlit k obrazu mému.Při hledání podkladů jsem narazil na toto forum,kde jsem našel hodně dobrých rad a námětů díky kterým zbytečně nezničím mnoho dílů a nebudu vymýšlet již vymyšlené věci.
milan88,Hodonín
Drake
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1152
Registrován: 11 čer 2017, 16:27
6
Lokalita: Kyjov

Re: žádost o registraci

Příspěvek od Drake »

Zdravím ahoj Doufám že registrace na fóru vyjde a najdeš tu spoustu nápadů. Jinak z okolí Hodonína (pokud je myšlen ten u slovenských hranic) je tu několik tankistů......jestli se to ještě více rozroste tak můžem dělat společný jízdy na bývalým tankodromu na Pánově puffy
Uživatelský avatar
sourekv
PzKpfw V - Panther
PzKpfw V - Panther
Příspěvky: 878
Registrován: 22 zář 2009, 21:49
14
Lokalita: Praha

Re: žádost o registraci

Příspěvek od sourekv »

Uživatel byl aktivován.
Mysleli jsme to dobře, ale dopadlo to jako vždycky
Uživatelský avatar
milan 88
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 320
Registrován: 23 lis 2020, 17:17
3
Lokalita: Hodonín

Re: žádost o registraci

Příspěvek od milan 88 »

Děkuju za registraci,zatím pročítám forum,yapisuju si rady a náměty které budu asi potřebovat.Objednávám díly,doplňky,barvy a různé užitečné blbinky.Yatím jsem projel obchody v Čr,Polsko a zítra dokončím nákupy v Německu.Konečnou cifru jsem už přestal sledovat,protože to není o penězích,ale že člověk si něco vysní a pokusí se to co nejlíp realizovat.doufám že to stihnu a ještě si tygříkem zajezdím.Už nejsu nejmladší(60 let),když tak ho podědí vnuci.Příští týden začnu demontáží,už mám nachystané krabičky.
ahoj Milan
Stavím pro radost,na centimetry nehledim!
Uživatelský avatar
Shotek
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1047
Registrován: 19 bře 2013, 10:21
11
Lokalita: Praha 9

Re: žádost o registraci

Příspěvek od Shotek »

Tak ať se dílo daří!
Odpovědět

Zpět na „Aktivovaní“