Představení s Moravy

Vyřízené aktivace
Odpovědět
Franta

Představení s Moravy

Příspěvek od Franta »

Zdravím všechny modeláře a příznivce modeláření v jaké koliv podobě. Jmenuju se Franta 44let, ale dlouhá léta mám přezdívku Dux. Pocházím z malé vesnice u Litovle v okrese Olomouc.Věnuju se převážně plastikovemu modelářství. Začínal sem jako většina v dětství na letadlech za minulého režimu docela v omezené produkci a kvalitě. Teď už je to něco jiného. Postupně čím dál víc mě lákají modely vojenské techniky převážně s druhé světové. A poslední dobou přemýšlím o pořízení nějakého slušného RC tanku kterým bych mohl zařádit i venku a trochu si to osahat. Přece jen plastikáče jsou křehká stvoření a chlap potřebuje nějakou hračku aby se odreagoval. Vždycky mě tohle bavilo a tady bych rád hledal rady a inspiraci, člověk hold není vševědoucí 😊 Takže zdar všem zapálencům. Dux
Uživatelský avatar
sourekv
PzKpfw V - Panther
PzKpfw V - Panther
Příspěvky: 878
Registrován: 22 zář 2009, 21:49
14
Lokalita: Praha

Re: Představení s Moravy

Příspěvek od sourekv »

Uživatel byl aktivován.
Mysleli jsme to dobře, ale dopadlo to jako vždycky
Radek
PzKpfw V - Panther
PzKpfw V - Panther
Příspěvky: 516
Registrován: 25 úno 2009, 10:33
15
Lokalita: Hostětín

Re: Představení s Moravy

Příspěvek od Radek »

Zdravím nového uživatele, já jsem z druhého konce Moravy, ale v "Dlážděné dědině" (Olomouci) jsem studoval. Někteří mí spolužáci pracovali v Tesle Litovel. Bohužel už jsou z nás všech důchodci.

Pro začátek bych doporučil, aby jsi neudělal tu samou chybu jako většina z nás a nevrhl se hned na Pantera nebo Tigra - komplikovaný podvozek s mnoha překrývajícími koly. Pro začátek bych vzal T 34 - velká kola, snese zemědělské vůle, vydrží skoro všechno. Nevo také Panzer IV - nemusíš hned řešit vodotěsnost vany. Dobrý pro začátek je též KV-1 - také ruská robustní konstrukce. Až získáš zkušenosti, pak se vrhni do Tigra nebo Pantera. vše co budeš potřebovat vědět na fóru najdeš.

Radek.
Odpovědět

Zpět na „Aktivovaní“