Opel Blitz uprava Dak

LK88
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1598
Registrován: 23 dub 2015, 18:28
8
Lokalita: praha 9 vysočany

Opel Blitz uprava Dak

Příspěvek od LK88 »

Ahoj kamaradi kolegove, pred casem jsem poridil Blitze od Pechyho, protoze se mi Blitz vzdy libil, takove elegantni tvary na nakladak :D , takze rozborka brouseni odmasteni nastriky no a pak prace na ruznych detailech zbrliny na sajtny...atd atd, chci poridit elmod 3to ,nejhorsi bude kam vsechnu el.umistit, asi ozelim sedacku, a neco bude v kabine-Blitz nema okna a nebude do kabiny moc videt...prace budou pomalu pokracovat...
Uživatelský avatar
rmichalbarna
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1343
Registrován: 09 říj 2016, 07:34
7
Lokalita: Most

Re: Opel Blitz uprava Dak

Příspěvek od rmichalbarna »

Lado držím palce a budu sledovat! ahoj
Tatra 141,T34/85
http://www.mujtank.tym.cz

sakulajda
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3206
Registrován: 28 led 2009, 22:03
15
Lokalita: Dolní Kounice

Re: Opel Blitz uprava Dak

Příspěvek od sakulajda »

Juu 😉
Články:
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Drake
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1156
Registrován: 11 čer 2017, 16:27
6
Lokalita: Kyjov

Re: Opel Blitz uprava Dak

Příspěvek od Drake »

Taky se mi Blitz moc líbí, když ho Pechy hodil na inzerát, moc jsem nad ním uvažoval, ale nekonec vyhrál Garand na kterýho jsem mel zálusk už hodně let, nicméně vidím že Blitz se dostal do šikovných rukou a už se těším jak ho ještě vylepšíš a vyšperkuješ ahoj
LK88
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1598
Registrován: 23 dub 2015, 18:28
8
Lokalita: praha 9 vysočany

Re: Opel Blitz uprava Dak

Příspěvek od LK88 »

Tak tyden jsem laboroval s elmodem 3to, zaver-celkem zklamani, vubec se nepodarilo pripojit k pc ani k jinemu pocitaci, zkousel jsem nove instal.driveru atd-nic, takze uzivatel.nastaveni zadne nejdou ani svetla, nakonec jsem rad ze to jede a zataci a brumla, kdyby nekdo mel typ co s tim -sem s nim, ale spis je to sajz, reklamaci nemam cas ani naladu..celkove elmod rev F S USB konektorem na redukci ...je k nicemu...mel jsem problem s nim i v panteru...
Uživatelský avatar
David.Z
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 215
Registrován: 08 zář 2017, 06:38
6
Lokalita: Žatec

Re: Opel Blitz uprava Dak

Příspěvek od David.Z »

Ahoj tak to mě mrzí.
Když to tak pozoruji a co čtu,jsem rád že jsem dal do tanků IBU2 U.
Jsem s nimi velice spokojený.A umí vše co od nich potřebuji.Jsem PC amatér :roll: a zvládl jsem vše nastavit dle své představy.Dokonce zvládám nahrát své vlastní upravené zvuky. :lol:
Jagdtiger , Tiger I DAK, T34/85, Jagdpanzer E100 Krokodil (ve výstavbě)
Člen Ústecké jednotky
Uživatelský avatar
Ody
PzKpfw V - Panther
PzKpfw V - Panther
Příspěvky: 562
Registrován: 12 kvě 2012, 10:08
11
Lokalita: Plzeň

Re: Opel Blitz uprava Dak

Příspěvek od Ody »

LK88 píše: 15 lis 2019, 19:12 Tak tyden jsem laboroval s elmodem 3to, zaver-celkem zklamani, vubec se nepodarilo pripojit k pc ani k jinemu pocitaci, zkousel jsem nove instal.driveru atd-nic, takze uzivatel.nastaveni zadne nejdou ani svetla, nakonec jsem rad ze to jede a zataci a brumla, kdyby nekdo mel typ co s tim -sem s nim, ale spis je to sajz, reklamaci nemam cas ani naladu..celkove elmod rev F S USB konektorem na redukci ...je k nicemu...mel jsem problem s nim i v panteru...
A jaký SW si k propojení s PC použil? Použil si ElMod Configurator nebo ElMod App?
LK88
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1598
Registrován: 23 dub 2015, 18:28
8
Lokalita: praha 9 vysočany

Re: Opel Blitz uprava Dak

Příspěvek od LK88 »

Zkousel jsem nekolikrat elmod app a pak starsi soft.co mam v pocitaci k tankum ...
Uživatelský avatar
Ody
PzKpfw V - Panther
PzKpfw V - Panther
Příspěvky: 562
Registrován: 12 kvě 2012, 10:08
11
Lokalita: Plzeň

Re: Opel Blitz uprava Dak

Příspěvek od Ody »

Já jem, že tyhle starší moduly - s odděleným modulem řídící a zvukové části mě osobně jsou připojit jen přes ten starší SW ElMod Configurator.
LK88
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1598
Registrován: 23 dub 2015, 18:28
8
Lokalita: praha 9 vysočany

Re: Opel Blitz uprava Dak

Příspěvek od LK88 »

Diky za ucast a typy , kupoval jsem taky pres HT a momentalne nemaji jiny kus na pripadnou vymenu, jeste udelam par pokusu a uvidim ...;-)
Odpovědět

Zpět na „Opel Blitz“