Pravidla

Uživatelský avatar
sourekv
PzKpfw V - Panther
PzKpfw V - Panther
Příspěvky: 847
Registrován: 22 zář 2009, 21:49
Bydliště: Praha

Pravidla

Příspěvek od sourekv »

Pravidla fóra:

 1. Na fóru je vítán každý, kdo má o jeho tématiku zájem a využívá ho jak pasivně, tak aktivně.
 2. Informace sem vkládané by měly mít převážně souvislost s tématem fóra – RC bojovou technikou v měřítku 1/16.
 3. Příspěvky nesmí obsahovat nic z toho, co by bylo v rozporu se zákony ČR, nesmí podporovat žádné hnutí směřujícího k potlačení práv a svobod člověka nebo takové, které hlásá národnostní, rasovou či třídní zášť vůči jiné skupině osob.
 4. Uživatelé mohou vytvářet vlákna pouze v sekcích s příslušnou tématikou.
 5. Uživatelé mohou vkládat příspěvky, které přímo souvisejí s diskuzí v daném vlákně.
 6. Špinit vlákno diskuzemi, které přímo nesouvisí s tématem je zakázano. Zdržte se jakýchkoli ostrých výměn názorů a diskutujte jen na témata konkrétních vláken. Za slovní napadání, nadávky a zbytečné vulgarizmy, byť skryté za několika tečkami, může být udělen dočasný zákaz přístupu na fórum. Tyto budou správcem buď z textu odstraněny, nebo vymazán celý příspěvek, popřípadě celé vlákno.
 7. Je zakázano zakládání nových duplicitních vláken, tato budou správcem uzamčena, posouzena a následně mohou být smazána. Doporučení pro nově příchozí: Pokud máte nějaký problém, zkuste nejprve použít tlačítko Hledat. Nezakládejte zbytečně nová témata a nejprve si ověřte, zda už se daná věc na fóru neřešila. Nezakládejte rovněž duplicitní témata v různých kategoriích fóra, přiděláváte tím akorát moderátorům zbytečnou práci.
 8. Nebojte se kontaktovat kohokoliv ze správců či moderátorů se svým problémem.
 9. Je zakázano zakládání nesmyslných a nic neříkajících témat, zkuste váš dotaz co nejlépe charakterizovat. Dotazy typu "Pomoc, co s tím... Co mám dělat... Zachraňte mě..." budou okamžitě mazány.
 10. Informace sem vkládané mohou být i hanlivé a to v případě, že má autor tyto informace podložené. Jakákoli nepodložená nebo matoucí tvrzení jsou zde nežádoucí a zakázána.
 11. Uživatelům fóra je zakázáno uvádět informace, které nejsou pravdivé nebo jsou zkreslené a mohou tak mást ostatní uživatele a dovést je k chybným závěrům.
  A to i formou legrace!
 12. V přílohách je zakázán jakýkoli obsah, který je nelegální z hlediska autorského zákona.
 13. Informace sem vkládané mohou být odkazem na komerční firmu jen v případě, že splňují tématickou souvislost.
 14. Reklamní sdělení, odkaz, kontakt, nebo jakákoli jiná reklama bez souvislosti s danou diskuzí, opakovaný odkaz, nebo prosté reklamní sdělení komerčního charakteru je považováno za nevyžádanou reklamu.
 15. V sekci zabývající se prodejem je zakázáno diskutovat o tom je-li něco drahé, vždy závisí na prodávajícím jak zboží ohodnotí a na kupujícím zda-li nabízené zboží koupí. Hanobení zboží je zakázáno, přípustné jsou pouze konkrétní dotazy a připomínky, které jsou samozřejmě podložené.
 16. Při prodeji uvádějte cenu, neoceněné inzeráty mohou být smazány.
 17. Po prodeji označte inzerát dodatkem "PRODÁNO" v titulku inzerátu.
 18. Registrace a používání více uživatelských jmen / identit jedním člověkem není povolena. Prosíme registrované členy aby nepřispívali anonymně.
 19. Správci fóra nikomu nic negarantují a zbavují se odpovědnosti za cizí příspěvky.
 20. Cenzura je zde možná a jestliže vám váš příspěvek zmizí, bylo to z nějakého důvodu. Osobní roztržky zde nejsou na místě.
 21. Správci fóra nemusí zveřejňovat důvody svého rozhodnutí v konkrétních věcech (např. odstranění příspěvku, udělení sankce apod.)
 22. Uživatelé, kteří nebudou dodržovat tato pravidla, nebo je budou opakovaně porušovat, budou vykázáni z fóra.
 23. Je zakázáno šíření obsahu chráněného autorským zákonem. Stahování je sice do jisté míry legální, ale sdílení a šíření nikoli.
 24. Vyhrazujeme si právo zrušit uživateli registraci bez uvedení důvodu.
 25. K aktivaci členství je nezbytně nutné představení. Postup je podrobně popsán zde => https://mujtank.tym.cz/viewtopic.php?f=8&p=46548#p46548
 26. Nutnou podmínkou registrace je zletilost. Tj. svou registrací ji potvrzujete.
Toto je veřejný server, chovejte se tedy jako na veřejnosti.
Prosím a děkuji nejsou sprostá slova.
Naposledy upravil(a) sourekv dne 10 lis 2016, 23:06, celkem upraveno 10 x.
Mysleli jsme to dobře, ale dopadlo to jako vždycky
Zamčeno

Zpět na „Pravidla fóra“