Panther z Jagdpanther

pajak7 b

Re: Panther z Jagdpanther

Příspěvek od pajak7 b »

Milane hezká práce obdivuji lidi co dokážou takové věci jako ty a nebojí se řezat :o ,ja teprve začínám s modelařinou ale tohle bych asi nezvladl ani za 5 let.Jestli by byl volný ten zákluz s tou diodou tak já bych měl zájem.A ještě jedna věc jaké používáš RÁDIO origo heng Long nebo něco jiného.
Uživatelský avatar
Milan
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 2784
Registrován: 28 led 2009, 23:54
15
Lokalita: Cvrčovice,Brno-venkov

Re: Panther z Jagdpanther

Příspěvek od Milan »

Rádio mám HL.Je to můj první tank co dělám.Kdysi jsem dělal letadla 1:72.Ten zákluz je dost velkej.Do čeho to chceš?Aby se to tam vlezlo.Je to z toho Jagdpanthera.
pajak7

Re: Panther z Jagdpanther

Příspěvek od pajak7 »

Chtěl jsem ho do Walkra Bulldoga ale když je moc velkej tak asi ne protože Bulldog je Lehký Tank poválečné produkce a to se změnily pravydla pro označovaní tanku.Tak že je opravdu málo mista na cokoliv tam montovat už jsem musel obětovat střelbu kuličkama na otáčení věže o 360 stupnů.To radio co mám mi přijde dívný protože se mi zdá malý dosah a cukavé ovládání.
Uživatelský avatar
Milan
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 2784
Registrován: 28 led 2009, 23:54
15
Lokalita: Cvrčovice,Brno-venkov

Re: Panther z Jagdpanther

Příspěvek od Milan »

Měl jsem taky jedno radio co unášelo lehce pásy chvíly levý a pak pravý.Tank se dost obtížně ovládal.Rádio jsem vyměnil a byl pokoj.To cukavé ovládání může být vada radia.Zkus někde pujčit a uvydíš.U Buldoka je problém dat výstupní hřídele do ložisek.Já tam dal futýrko z obalu propisky abych vymezil vůle.Pokud tam nic nemáš tak to může být taky zdroj cukání.Ta vůle klade motoru odpor a jak dostane více proudu tak zabere a cukne.
pajak7

Re: Panther z Jagdpanther

Příspěvek od pajak7 »

Výstupní hřídele mám na ložiskách ale to radio si zkusím pujčit a uvidím.Díky ti za rychlou odpověď :mrgreen:
Uživatelský avatar
Martin M
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 107
Registrován: 22 úno 2009, 23:19
15
Lokalita: Zlín

Re: Panther z Jagdpanther

Příspěvek od Martin M »

Nápad na přestavbu Jagdpantera a Milanovi úpravy jsou fakt dobré,asi nejlepší možnost jak Panthera získat.Já jdu jinou cestou a výsledky se dostavují,ale zatím celkem pomalu.Jen tak dál!
Uživatelský avatar
Milan
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 2784
Registrován: 28 led 2009, 23:54
15
Lokalita: Cvrčovice,Brno-venkov

Re: Panther z Jagdpanther

Příspěvek od Milan »

Opět posílám pár dnešních fotek
Tmelení.JPG
Vybroušeno.JPG
Nazákladováno.JPG
Zkouška.JPG
Zkouška1.JPG
Zkouška2.JPG
Na kanon jsem použil trubičku co se s ní vede voda k WC.Tmel je normální jemný na auta a na nátěr jsem použil primer ve spreji od Tamiye.Lapač jisker je z Jagdpanthera.
pajak7

Re: Panther z Jagdpanther

Příspěvek od pajak7 »

Co dodat proste šikula :D :D Jinak ten lapač jisker je Úsťová brzda která má za úkol držet kanon ve stabilní poloze po výstřelu ale toho si nevšímej Já jsem prostě šťoura .Jak jsem psal prostě Super super super . :mrgreen: :mrgreen:
Uživatelský avatar
Milan
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 2784
Registrován: 28 led 2009, 23:54
15
Lokalita: Cvrčovice,Brno-venkov

Re: Panther z Jagdpanther

Příspěvek od Milan »

pajak7 píše:Co dodat proste šikula :D :D Jinak ten lapač jisker je Úsťová brzda která má za úkol držet kanon ve stabilní poloze po výstřelu ale toho si nevšímej Já jsem prostě šťoura .Jak jsem psal prostě Super super super . :mrgreen: :mrgreen:
Nemohl jsem si hned vzpomenout.HOSIP.
long.michael
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 240
Registrován: 11 bře 2009, 09:38
15
Lokalita: Bavorov

Re: Panther z Jagdpanther

Příspěvek od long.michael »

Milan píše:
pajak7 píše:Co dodat proste šikula :D :D Jinak ten lapač jisker je Úsťová brzda která má za úkol držet kanon ve stabilní poloze po výstřelu ale toho si nevšímej Já jsem prostě šťoura .Jak jsem psal prostě Super super super . :mrgreen: :mrgreen:
Nemohl jsem si hned vzpomenout.HOSIP.
No tak to mě se občas také stává že si nic nepamatuji nebo si nemohu vzpomenout
Odpovědět

Zpět na „Panther“