Panther z Jagdpanther

Uživatelský avatar
Milan
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 2784
Registrován: 28 led 2009, 23:54
15
Lokalita: Cvrčovice,Brno-venkov

Re: Panther z Jagdpanther

Příspěvek od Milan »

V podstatě jsem měl na mysli použít celého Jagdpanhera ,ořezat ho na výšku a dat mu věž z Panthera.
Je to možné takto udělat ? :?: :?: :?:
Budu vděčný za jakoukoliv zkušenost.Jinak Panther od HL je strašnej bastard a od Tamiye stojí asi 17000 Kč.Takže vydím v tomto jedinou zchůdnou cestu,jak si Panthera pořídit.Touto cestou prosím toho komu se doma válí střelecká věž z Panthera,tak dejte vědět.Koupím nebo za něco vyměním. :|
Uživatelský avatar
Milan
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 2784
Registrován: 28 led 2009, 23:54
15
Lokalita: Cvrčovice,Brno-venkov

Re: Panther z Jagdpanther

Příspěvek od Milan »

Tak jsem včera objednal od Beami Jagdpanthera a vrchní část Panthera a zkusím to zkloubit dohromady.Mají ten vršek jako náhradní díl.Asi použiji kanon po úpravách z jagu na tu věž Panthera a zkusím zachovat zákluz.Podvozek by měl sedět .Použiji také části z toho vršku Panthera jako jsou průlezy kulometný otvor ... ssad Pokud někdo můžete něco poradit tak sem s tím.Díky Milan.Ještě bych potřeboval tu zadní část s výfukama,protože na Jagu jsou jiné,ale vyděl jsem Panthera i s těmito výfuky.
Radek
PzKpfw V - Panther
PzKpfw V - Panther
Příspěvky: 516
Registrován: 25 úno 2009, 10:33
15
Lokalita: Hostětín

Re: Panther z Jagdpanther

Příspěvek od Radek »

Milan píše:Tak jsem včera objednal od Beami Jagdpanthera a vrchní část Panthera a zkusím to zkloubit dohromady.Mají ten vršek jako náhradní díl.Asi použiji kanon po úpravách z jagu na tu věž Panthera a zkusím zachovat zákluz.Podvozek by měl sedět .Použiji také části z toho vršku Panthera jako jsou průlezy kulometný otvor ... ssad Pokud někdo můžete něco poradit tak sem s tím.Díky Milan.Ještě bych potřeboval tu zadní část s výfukama,protože na Jagu jsou jiné,ale vyděl jsem Panthera i s těmito výfuky.

Asi bych to udělal stejně, jako jsi to udělal Ty, ale nemám penízky... Toho Jagdpanthera bych obral o tu nadstavbu a doplnil bych to plastovou deskou, udělal bych výřez na otoč věže, doplnil eventuelně přední poklopy a detaily, vytmelit, přestříknout, smontovat a hotovo, jenže my jsme takoví blázni, že nikdy hotovo...
Co se týče výfuků asi bych si s tím hlavu nelámal, bylo více verzí a udělal bych z něho tu, co výfukům odpovídá. Možná bych si ještě koupil nějakého Panthera v měřítku 1 :35 a podle něho doplnil všechny detaily. Je to další pětistovka, ale když budeš chtít aby to dobře vypadalo, asi by to nebyla špatná cesta k detailům. Možná přijdeš i na to, že věž by se dala podle vzoru 1 : 35 vyrobit a nemusel jsi ji objednávat. ale na druhé straně stejně potřebuješ mechanismus otáčení, tak už je to skoro jedno.

Radek cool
Uživatelský avatar
Milan
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 2784
Registrován: 28 led 2009, 23:54
15
Lokalita: Cvrčovice,Brno-venkov

Re: Panther z Jagdpanther

Příspěvek od Milan »

Radek píše:
Milan píše:Tak jsem včera objednal od Beami Jagdpanthera a vrchní část Panthera a zkusím to zkloubit dohromady.Mají ten vršek jako náhradní díl.Asi použiji kanon po úpravách z jagu na tu věž Panthera a zkusím zachovat zákluz.Podvozek by měl sedět .Použiji také části z toho vršku Panthera jako jsou průlezy kulometný otvor ... ssad Pokud někdo můžete něco poradit tak sem s tím.Díky Milan.Ještě bych potřeboval tu zadní část s výfukama,protože na Jagu jsou jiné,ale vyděl jsem Panthera i s těmito výfuky.

Asi bych to udělal stejně, jako jsi to udělal Ty, ale nemám penízky... Toho Jagdpanthera bych obral o tu nadstavbu a doplnil bych to plastovou deskou, udělal bych výřez na otoč věže, doplnil eventuelně přední poklopy a detaily, vytmelit, přestříknout, smontovat a hotovo, jenže my jsme takoví blázni, že nikdy hotovo...
Co se týče výfuků asi bych si s tím hlavu nelámal, bylo více verzí a udělal bych z něho tu, co výfukům odpovídá. Možná bych si ještě koupil nějakého Panthera v měřítku 1 :35 a podle něho doplnil všechny detaily. Je to další pětistovka, ale když budeš chtít aby to dobře vypadalo, asi by to nebyla špatná cesta k detailům. Možná přijdeš i na to, že věž by se dala podle vzoru 1 : 35 vyrobit a nemusel jsi ji objednávat. ale na druhé straně stejně potřebuješ mechanismus otáčení, tak už je to skoro jedno.

Radek cool
Ohledně té plastové desky a toho výřezu na otoč tak tu bych taky použil z toho vršku Panthera.Mělo by mě to dojít zítra celý.Zadní část nechám celou z Jagu.Přední poklopy vemu taky z Panthera,akorát asi přijdou blíž k sobě.Postahoval jsem si z německýho fóra hromadu fotek a nákresů,takže by to mělo jít.Nejhorší asi bude kanon a zákluz,který chci přemontovat z Jagu.Nevím jak to půjde propojit elektrikou.
Uživatelský avatar
Milan
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 2784
Registrován: 28 led 2009, 23:54
15
Lokalita: Cvrčovice,Brno-venkov

Re: Panther z Jagdpanther

Příspěvek od Milan »

Pánové,nemá někdo z Vás doma Panthera od Tamiyi ????Potřebovol bych rozměry kanonu,hlavně délku a průměr.Děkuji . :idea:
Uživatelský avatar
Milan
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 2784
Registrován: 28 led 2009, 23:54
15
Lokalita: Cvrčovice,Brno-venkov

Re: Panther z Jagdpanther

Příspěvek od Milan »

ezání.JPG
Postup.JPG
Poklopy.JPG
Pohled.JPG
Hrubá stavba.JPG
Hrubá stavba1.JPG
Takto jsem si hrál.je to zatím velmi hrubá stavba a čeká mě hodně práce.Prováděl jsem jízdní zkoušky.Musel jsem vymontovat střílení.Věž se mi otáčí,ale nemohu přijít na to jak to udělat,aby se mi pohybovala hlaveň nahoru a dolů.Když to naletuji jak to bylo,tak mi motorek stále běží.Nevím co s tím.Není to tím že jsem oddělal to střílení?Nemá to spolu nějakou souvislost? :?:
Uživatelský avatar
Milan
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 2784
Registrován: 28 led 2009, 23:54
15
Lokalita: Cvrčovice,Brno-venkov

Re: Panther z Jagdpanther

Příspěvek od Milan »

Já tam ale žádné střílení nemám.Vím jek mechanicky zvedání hlavně funguje,ale já musel všechno odstranit a hlaveň upravit
Hlaveň.jpg
Asi takto.Takže krpa je někde v elektrice.Jo a jinak budu mít navíc kouřák a airsoft střílení a snad i zákluz s diodou.
Uživatelský avatar
LARS
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 440
Registrován: 02 úno 2009, 21:41
15
Lokalita: Nudvojovice

Re: Panther z Jagdpanther

Příspěvek od LARS »

Milan píše:
ezání.JPG
Postup.JPG
Poklopy.JPG
Pohled.JPG
Hrubá stavba.JPG
Hrubá stavba1.JPG
Takto jsem si hrál.je to zatím velmi hrubá stavba a čeká mě hodně práce.Prováděl jsem jízdní zkoušky.Musel jsem vymontovat střílení.Věž se mi otáčí,ale nemohu přijít na to jak to udělat,aby se mi pohybovala hlaveň nahoru a dolů.Když to naletuji jak to bylo,tak mi motorek stále běží.Nevím co s tím.Není to tím že jsem oddělal to střílení?Nemá to spolu nějakou souvislost? :?:
Vypadá to moc pěkně ,přiznám se že jsem s touto myšlenkou také dlouho bojoval když jsem dostal Jagdpantera do ruky. Protože původní Panter od HL je hrůza ,ale jelikož nemám přez pracovní povinnosti příliž volného času nejprve dokončím Jagdpantera a pak bych Tě rád následoval. Držím palce, piš a hlavně foť.
[█۞███████]▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▄▅█████████▅▄▃▂
I███████████████████]
.◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤
Uživatelský avatar
Milan
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 2784
Registrován: 28 led 2009, 23:54
15
Lokalita: Cvrčovice,Brno-venkov

Re: Panther z Jagdpanther

Příspěvek od Milan »

sakulajda píše:
Milan píše:
nic zvláštního tam k motorku není, není důvod proč by to nemělo fungovat
Pokud přiložím akumulátor ke kabelům,tak funguje,pakliže jej naletuji a zkouším vysílačkou tak nic.Ba naopak,motor stále běží,takže by šla hlaveň stále nahoru a dolů.Nemohu najít kontakt kam kabel naletovat aby to fungovalo.
Uživatelský avatar
Milan
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 2784
Registrován: 28 led 2009, 23:54
15
Lokalita: Cvrčovice,Brno-venkov

Re: Panther z Jagdpanther

Příspěvek od Milan »

Heureka už jsem na to přišel.Opět je na vině vysílačka.Dal jsem jinou a závada je pryř.Celej den jsem se s tím trápil.Mě z toho snad j.... :idea: srol
Odpovědět

Zpět na „Panther“