Panther G

Uživatelský avatar
MiK
PzKpfw III
PzKpfw III
Příspěvky: 63
Registrován: 07 bře 2011, 10:05
13
Lokalita: Žatecko

Re: Panther G

Příspěvek od MiK »

Tak udělám to následovně: převodovky bez jakékoli úpravy namontuju a uvidím co to časem udělá, nebo neudělá. Když je hned stahnu, těžko zjistím jestli by se měli tendenci otevřít.
Uživatelský avatar
MiK
PzKpfw III
PzKpfw III
Příspěvky: 63
Registrován: 07 bře 2011, 10:05
13
Lokalita: Žatecko

Re: Panther G

Příspěvek od MiK »

Tak namontováno. Levá je krásně tichá, pravá trochu hlučnější. Uvidím tedy jestli si to trochu nesedne časem. Co mě zaskočilo, že to je těžké monstrum a tank je čumákem dolu a při dorovnání zátěže, to není ono. Je třeba silnější péra. Jinak převodovka krásně pomalá. Skoro bych řekl že pomalejší než ta co jsem kupoval do Tigera, než šel dál.
pajak7

Re: Panther G

Příspěvek od pajak7 »

MiK píše:Tak namontováno. Levá je krásně tichá, pravá trochu hlučnější. Uvidím tedy jestli si to trochu nesedne časem. Co mě zaskočilo, že to je těžké monstrum a tank je čumákem dolu a při dorovnání zátěže, to není ono. Je třeba silnější péra. Jinak převodovka krásně pomalá. Skoro bych řekl že pomalejší než ta co jsem kupoval do Tigera, než šel dál.
Nezapomeň převodovky namazat ,já používám sprej na řetězi motocyklů a je klid po pěšině, on má totiž tu vlastnost že se udrží na zubech a neodlétá odstředivou silou

Jo a nějaké foto by taky bodlo .
Co se týká těch pružinek tak můžeš koupit silnější na Asiatamu http://www.asiatam.com/staerkte-federn- ... p-434.html a nebo levnější varianta je ta že sundáš ty ramena a pružinku vyjmeš a převrtáš dirku na zachycení pružinky tak aby více pružila. ;) ;) ;)
Uživatelský avatar
MiK
PzKpfw III
PzKpfw III
Příspěvky: 63
Registrován: 07 bře 2011, 10:05
13
Lokalita: Žatecko

Re: Panther G

Příspěvek od MiK »

No pružiny asi pořídím nové. Fotku mám zatím jednu, tak nafotím ještě až otevřu znova. Namazal jsem vazelínou, ale trochu létala, tak jsem provizorně zakryl převodovky zatím. Ten sprej je dobrý typ. Díky.
http://army-tabor.wikingove.com/e107_fi ... .22.20.jpg
pajak7

Re: Panther G

Příspěvek od pajak7 »

No vypadají zajímavě ,ale jak jsem již psal mám obavy z konstrukce a není to jen moje obava ale i zkušenost jiných.
no doufám že ti to bude šlapat
Uživatelský avatar
MiK
PzKpfw III
PzKpfw III
Příspěvky: 63
Registrován: 07 bře 2011, 10:05
13
Lokalita: Žatecko

Re: Panther G

Příspěvek od MiK »

pajak7 píše:No vypadají zajímavě ,ale jak jsem již psal mám obavy z konstrukce a není to jen moje obava ale i zkušenost jiných.
no doufám že ti to bude šlapat
Měl jsem v plánu je hned stáhnout, ale nechám je jak jsou. Pořádným testem asi projde až o prázdninách, ale pokud se mají otevřít, tak alespoň bude jasný že to je blbá volba. Sám jsem na to zvědavej. Jedna je hlučnější trochu, ale třeba to sedne ještě. Jedna je téměř neslyšitelná.
pajak7

Re: Panther G

Příspěvek od pajak7 »

Taky jsem byl překvapen zvukem když jsem je pořídil ,prostě jak by řekl jeden můj kolega z bývalé práce :Jezdi a pozoruj. ;) ;) ;)
Uživatelský avatar
Milan
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 2784
Registrován: 28 led 2009, 23:54
15
Lokalita: Cvrčovice,Brno-venkov

Re: Panther G

Příspěvek od Milan »

V každým případě si dej na výstupní hřídel ložisko.Je 8x15x4 nebo něco podobnýho.Hřídel je nutno obvykle trochu opilovat,abys nasadil ložisko.Dělám to tak,že vyjmu převodovku,napojím ji na baterii a přiložím pilník.Ložisko zalepím tou dvousložkovou plastelínou do venkovního krytu.
Uživatelský avatar
MiK
PzKpfw III
PzKpfw III
Příspěvky: 63
Registrován: 07 bře 2011, 10:05
13
Lokalita: Žatecko

Re: Panther G

Příspěvek od MiK »

Dnes jsem se pokoušel o svou první hlínobláto s trochou suti na tanku. Nikdy v životě jsem neudělal jedinej model, tak prosím o toleranci, případně typ co jak jinak a co je blbě.

http://army-tabor.wikingove.com/e107_fi ... .21.17.jpg

http://army-tabor.wikingove.com/e107_fi ... .23.17.jpg
Uživatelský avatar
Milan
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 2784
Registrován: 28 led 2009, 23:54
15
Lokalita: Cvrčovice,Brno-venkov

Re: Panther G

Příspěvek od Milan »

Asi bych volil menší množství toho bláta.
Odpovědět

Zpět na „Panther“