Panther 106

Odpovědět
Radim

Panther 106

Příspěvek od Radim »

Zdarec Panzéřáci,
tak mám opět trochu více času něčím přispět a to mým druhým kouskem, Pantherem...
Je opět Heng Long, kovová přev. a pásy, jinak teda musel projít celkem náročnou úpravou předku, jelikož ťamani mají jiné oko či měřítko :D Jinak další úpravy byli spíše kosmetického charakteru, jako je zimmerit a nejaké ořezané blatníky atd. Jinak ocelová lana se nedodávají, tak jsem si je udělal sám z lanka :? tak to snad bude k světu...
hodně zdaru.... hooah
Adam

Re: Panther 106

Příspěvek od Adam »

Radim píše:Zdarec Panzéřáci,
tak mám opět trochu více času něčím přispět a to mým druhým kouskem, Pantherem...
Je opět Heng Long, kovová přev. a pásy, jinak teda musel projít celkem náročnou úpravou předku, jelikož ťamani mají jiné oko či měřítko :D Jinak další úpravy byli spíše kosmetického charakteru, jako je zimmerit a nejaké ořezané blatníky atd. Jinak ocelová lana se nedodávají, tak jsem si je udělal sám z lanka :? tak to snad bude k světu...
hodně zdaru.... hooah
Když se dívám na tvé tanky,mám zase co dohánět.Jak děláš v oku lana vystílku?Adam
pajak7

Re: Panther 106

Příspěvek od pajak7 »

Radime moc HEZKé ;) ;) ;) jen nevím jestli se to bude líbit i VOLLTREFFENOVI :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: .
Nic vezlém Volltreffen :P
tankan
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 219
Registrován: 11 dub 2009, 12:51
15
Lokalita: vých čechy

Re: Panther 106

Příspěvek od tankan »

Ahoj.Moc pěkný,i když rozměrově nesedí a hnací kola jsou taky jiná,tak klobouk dolů.Udělal jsi maximum co se na tom modelu dalo udělat.Takže jen tak dál a přeji mnoho ůspěchů v další práci.
Odpovědět

Zpět na „Panther“