Torro Panther Ausf.G

Odpovědět
mrst
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 3132
Registrován: 09 úno 2009, 19:52
15
Lokalita: Praha 9, Horní Počernice

Re: Torro Panther Ausf.G

Příspěvek od mrst »

klobouk dolů... pane mistře ahoj
budeme muset udělat nějaký modelářský camp... :D :D :D
Uživatelský avatar
Shotek
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1047
Registrován: 19 bře 2013, 10:21
11
Lokalita: Praha 9

Re: Torro Panther Ausf.G

Příspěvek od Shotek »

jojo, díky za popis a námahu Draku, máš je fakt parádní!
no a nějakej pokec by byl fajn, vo tom žádná...
Drake
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1152
Registrován: 11 čer 2017, 16:27
6
Lokalita: Kyjov

Re: Torro Panther Ausf.G

Příspěvek od Drake »

Chlapi věřme tomu že tenhle virovej bordel do jara skončí a sejdem se na akci. Hodně jsem se těšil na Strážnici a pak k Milanovi, ale doufám že vyjdou Lešany.
Drake
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1152
Registrován: 11 čer 2017, 16:27
6
Lokalita: Kyjov

Re: Torro Panther Ausf.G

Příspěvek od Drake »

Boříku, každý umíme něco, já se třeba díval jak jste se s Mirou bavili v jeho fóru o T-72 o elektroinstalaci a motorech (doufám že to bylo ono :D ) to jsem zas koukal já protože moje znalosti končí u červeného a zeleného drátku, když mi tam daj černej jako ted Tamiya tak jsem zmatenej jak včelka v paneláku :lol: . Tady jsme od toho aby jsme si pomohli a poradili si ve věcech který nerozumíme nebo naopak rozumíme..........takže určitě na barvení se ptej, klidně ,zkusím pomoct i s kamuflážemi na tank a s technikama barvení, pokud tedy budu vědět. Každopádně nejlepší je to "naživo" sednout si na nějaké akci a ukázat to. Jinak ty magnetky jsem také zvažoval, mám malinké neodymové 1,5x2mm válečky, bohužel ta síka kotníku v holince je tak malá že by po odfrézování lůžka pro magnet nezbylo moc materiálu. Navíc jsem si ty kolečka na kterých to mám vypálil z potravinářské nerezi kterou běžně používáme v práci a ta je nemagnetická :lol: Jako bežně v práci chodíme do skladu s magnetem a podle "drží/nedrží" si berem materiál......inženýři :lol: No a nějak jsem si to při pálení neuvědomil že by mi na tom ti panáčci pak magnetkem nedrželi. Nepromýšlím věci dopředu a někdy pak dojíždím na důsledky. :)
Uživatelský avatar
Ivan
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1269
Registrován: 03 dub 2013, 12:08
10
Lokalita: Absolova 89, 624 00 Brno

Re: Torro Panther Ausf.G

Příspěvek od Ivan »

Drake píše: 17 led 2021, 15:04 Boříku, rád bych měl talent......ten jsem bohužel zdědil na něco jiného a s přibývajícími roky jsem zapoměl vlastně na co :D Dřív jsem maloval kamarádům figurky na Warhammer a do jiných stolních her.....byly to stovky figurek, tak i člověk relativně nešikovný a bez citu pro barvu a světlo to nějak dostal do krve i když to není tak pěkný jako má Vláďa (ty jeho maskáče mě prostě nedají spát).
............

%) *OK* *DANCE*
Tankistům ZDAR
Ivan, pplk. v.v., Učitel katedry tanků, VAAZ Brno.
http://dragonstanks.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
Rob
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 142
Registrován: 10 pro 2018, 18:37
5
Lokalita: Jindřichův Hradec

Re: Torro Panther Ausf.G

Příspěvek od Rob »

Pěkné figury. Budeš tomu s čapkou ještě dobarvovat insignie na té čepici?
Drake
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1152
Registrován: 11 čer 2017, 16:27
6
Lokalita: Kyjov

Re: Torro Panther Ausf.G

Příspěvek od Drake »

Díky Robe za upozornění, ty insignie sice malované jsou, ale po vrstvě matného laku a černého washe téměř splynuly s barvou čepice, Takže je ještě vytáhnu stříbrnou aby vznikl kontrast.
Drake
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1152
Registrován: 11 čer 2017, 16:27
6
Lokalita: Kyjov

Re: Torro Panther Ausf.G

Příspěvek od Drake »

Kamarádi, měl bych prosbu. Tak nějak jsem dodělal výfukový systém na druhém Pantheru a říkám si že je škoda ho nevybavit kouřovou jednotkou. Díval jsem se na rc-tank.de a chtěl bych se zeptat jestli leze použít nebo jestli by jste doporučili něco z toho co jsem si tam vybral?
https://www.rctank.de/72V-IBU2U-3-ELMOD ... re-heating
https://www.rctank.de/Smoke-module-Flat ... fan-72-74V
Velikostí mi to sedí, dokážu udělat místo po výměně baterie za menší Li-pol. splodiny po výstřelu z kanonu nebudu zapojovat, mám tam zábleskovou diodu, jde mi čistě o dým z výfuků, pokud možno zesilující když bude motor v otáčkách.
Uživatelský avatar
Pancier
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 339
Registrován: 27 lis 2010, 12:28
13
Lokalita: Banská Bystrica, Slovensko

Re: Torro Panther Ausf.G

Příspěvek od Pancier »

https://www.rctank.de/72V-IBU2U-3-ELMOD ... re-heating
Tento je perfektný, ale len do chvíle kým sa ti na vyhrievacom teliesku nevytvorí akási napálenina zo spáleného oleja a potom prestane fungovať. Takto dymí mne.
https://www.youtube.com/watch?v=NDT5OuNqtt4
Drake
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1152
Registrován: 11 čer 2017, 16:27
6
Lokalita: Kyjov

Re: Torro Panther Ausf.G

Příspěvek od Drake »

Díky ahoj Řešili jsme to dnes i s Krémákem a též mi poradil prakticky to stejné, ještě mi bude posílat foto zapojení.
Odpovědět

Zpět na „Panther“