Torro Panther Ausf.G

Odpovědět
sakulajda
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3208
Registrován: 28 led 2009, 22:03
15
Lokalita: Dolní Kounice

Re: Torro Panther Ausf.G

Příspěvek od sakulajda »

nechapu, jak vam staci tak malo dratu ;)))
Články:
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
LK88
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1598
Registrován: 23 dub 2015, 18:28
8
Lokalita: praha 9 vysočany

Re: Torro Panther Ausf.G

Příspěvek od LK88 »

solo píše:Nezabudni zakryť prevodovky.
Bude ti hádzať vazelínu z prevodoviek.
Najvyššie otáčky máš od motorov.

solo
no když budeš mazat sprejem na řetěz pro kola a motorky, tak to zase tak moc nehází, udělá to film na převodech a je to celkem čisté ahoj
Drake
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1160
Registrován: 11 čer 2017, 16:27
6
Lokalita: Kyjov

Re: Torro Panther Ausf.G

Příspěvek od Drake »

Chlapi prosím Vás, řeším po Lešanech výměnu motorů ve "starém" Pantheru, už dřív jsem koupil doporučované Kricky Max Power 400, teď řeším pastorky. Mám sundat ty z původních motorů nebo jdou sehnat na nějakém modelářském obchodu pastorky nové? Rád bych sehnal desetizubové s průměrem 2,3mm na hřídelku motoru a zajišťovací červík. Nemáte někdo tip kde koupit, popřípadě jestli upravit původní?
Uživatelský avatar
scoutT34
PzKpfw V - Panther
PzKpfw V - Panther
Příspěvky: 685
Registrován: 11 zář 2015, 15:47
8
Lokalita: Hrubá Borša

Re: Torro Panther Ausf.G

Příspěvek od scoutT34 »

Drake píše:Chlapi prosím Vás, řeším po Lešanech výměnu motorů ve "starém" Pantheru, už dřív jsem koupil doporučované Kricky Max Power 400, teď řeším pastorky. Mám sundat ty z původních motorů nebo jdou sehnat na nějakém modelářském obchodu pastorky nové? Rád bych sehnal desetizubové s průměrem 2,3mm na hřídelku motoru a zajišťovací červík. Nemáte někdo tip kde koupit, popřípadě jestli upravit původní?
Ahoj
tu ich sice maju ale sú drahé plus samozrejme poštovné
https://www.axels-modellbau-shop.de/kat ... anzer.html
Drake
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1160
Registrován: 11 čer 2017, 16:27
6
Lokalita: Kyjov

Re: Torro Panther Ausf.G

Příspěvek od Drake »

Paráda, díky ahoj
Uživatelský avatar
David.Z
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 215
Registrován: 08 zář 2017, 06:38
6
Lokalita: Žatec

Re: Torro Panther Ausf.G

Příspěvek od David.Z »

Ja ted daval do Jagdtigra taky Krick Power 400 a pastorky jsem dával puvodni ze starych motoru a jezdi super.Dokonce jsem ho zkousel na draze v Teplicich na Offroudove draze co tam meli kluci a muzu rict Jagd nemel z nicim problem.Ty motory nemaji chybu.Jagdtigr jezdi jak ma. Jsem snimi max. spokojeny
Naposledy upravil(a) David.Z dne 03 zář 2018, 09:25, celkem upraveno 1 x.
Jagdtiger , Tiger I DAK, T34/85, Jagdpanzer E100 Krokodil (ve výstavbě)
Člen Ústecké jednotky
Drake
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1160
Registrován: 11 čer 2017, 16:27
6
Lokalita: Kyjov

Re: Torro Panther Ausf.G

Příspěvek od Drake »

Jak Ti Davide šly ty pastorky z původních motorů sundat? Dělal jsi si nějaký přípravek (stahováček)? Popřípadě jak jsi pastorky zajišťoval na nových motorech? My už jsme něco probírali s klukama na Lešanech, ale sháním víc informací.
Uživatelský avatar
David.Z
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 215
Registrován: 08 zář 2017, 06:38
6
Lokalita: Žatec

Re: Torro Panther Ausf.G

Příspěvek od David.Z »

Dělal jsem si takovou vidličku a jemně vybouchaval po okraj pastorku,pak jsem pouzil trn a vybouchal celou hridel.Pred nasazenim pastorku na nový motor jsem kapl tekute těsneni od Würtu a opartně naklepával prez dřívko na hridel motoru.Spodek motoru si opři o neco tvrdeho.Zedek hridele vystupuje a opatrně naklepavej zase po okraj pastorku.Jelikoz musíš správně natlouct správnou polohu pastorku pouzil jsem váleček.Pokud chceš ještě něco vedět do SZ ti pošlu mé tel.číslo a klidné brnkni.
Jagdtiger , Tiger I DAK, T34/85, Jagdpanzer E100 Krokodil (ve výstavbě)
Člen Ústecké jednotky
Drake
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1160
Registrován: 11 čer 2017, 16:27
6
Lokalita: Kyjov

Re: Torro Panther Ausf.G

Příspěvek od Drake »

Díky ahoj Kdyby se mi vyskytl problém určitě se ozvu alespoň po SZ. Dneska po obědě chci skočit za chlapama na dílnu a udělat si malý třmínek na stahování, představu nějakou mám ale musím najít z čeho to vyrobit. Když tak dám potom foto. :)
Uživatelský avatar
PetrNC
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1234
Registrován: 22 led 2012, 21:04
12
Lokalita: Náchodsko

Re: Torro Panther Ausf.G

Příspěvek od PetrNC »

Někde v Poradně je od Pajaka stahovací přípravek na pastorky vyrobený z matice. Z telefonu to teď rychle nenajdu...
Odpovědět

Zpět na „Panther“