Torro Panther Ausf.G

Odpovědět
hranicak11
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1027
Registrován: 23 lis 2013, 13:01
10
Lokalita: Krásná u Aše

Re: Torro Panther Ausf.G

Příspěvek od hranicak11 »

Co tento? Obrázek
Drake
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1156
Registrován: 11 čer 2017, 16:27
6
Lokalita: Kyjov

Re: Torro Panther Ausf.G

Příspěvek od Drake »

Díky moc, tohle vypadá velice zajímavě a přístroje pro noční vidění jsem měl také v plánu, zkusím si o tom stroji najít více puffy
Uživatelský avatar
PetrNC
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1234
Registrován: 22 led 2012, 21:04
12
Lokalita: Náchodsko

Re: Torro Panther Ausf.G

Příspěvek od PetrNC »

Drake
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1156
Registrován: 11 čer 2017, 16:27
6
Lokalita: Kyjov

Re: Torro Panther Ausf.G

Příspěvek od Drake »

Tohle je Peťo pro řidiče, ale už jsem na to koukal a Asiatam má i pro velitele a střelce ;) Akorát tedy s objednáváním z Asiatamu nemám vůbec zkušenosti. Z rc.tank.de už jsem bral mockrát a tam jsem spokojený, ale Asiatam budu asi muset vyzkoušet poprvé.
Drake
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1156
Registrován: 11 čer 2017, 16:27
6
Lokalita: Kyjov

Re: Torro Panther Ausf.G

Příspěvek od Drake »

Pánové, mohl by mi prosím Vás někdo vyfotit na svém Pantheru umístění zadní svítilny (convoy light)? Díky moc ;)

Tak jsem nejspíše přišel na problém s tou nešťastnou převodovkou, chtěl jsem to upravit v práci na frézce, ale vzhledem k tomu že koncový náhon je z mosazi tak jsem zapracoval s pilníčkem a zatím po 20min na koberci to stále drží, ještě to chce zátěžové testy venku, ale víte jak to teď je :?

Taky mi z Ruska došel resinový odlitek přistroje pro noční vidění na velitelskou věžičku, tak přemýšlím jak tam zapracovat diodku páč je to velice jemně a detailně odlitý kousek resinu a nerad bych to poškodil. Práce se aspoň trošku zatím pohnuly tak uvidím co stihnu....nejspíše do podzimních Lešan, nějak nemám odvahu tipovat jestli budou ty červnové.
LK88
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1598
Registrován: 23 dub 2015, 18:28
8
Lokalita: praha 9 vysočany

Re: Torro Panther Ausf.G

Příspěvek od LK88 »

Ten "pristroj" se jmenuje Sperber a pro rucni zbrane Vampire, ja mel na JP rucne udelanej s diodou a na figurce mam rucne udelanej Vampir...
Drake
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1156
Registrován: 11 čer 2017, 16:27
6
Lokalita: Kyjov

Re: Torro Panther Ausf.G

Příspěvek od Drake »

Tak čínský kamarád trochu ustoupil, tak už sedím sem tam u pracovního stolu, trochu jsem se pustil do lakování druhého Panthera, základ kamufláže už jsem měl tak teď poškození a weathering. Koupil jsem si emaily od AK a udělal jsem s tím jednu stranu, na malých modelech jsou tyhle věcičky parádní, ale na šestnáctině to nebyl dobrej nápad, tak jsem se vrátil ke klasice, UMTOMKY olej a jedem.......fakt se s tím pracuje líp, mám tak dělaného i starého Panthera. Práce teda jde pomalu od ruky páč pořád polehávám......ale už mám oba boky a dneska snad sihnu i čelo tanku.
Obrázek
Ještě tam dojdou pigmenty.....spotřeba bude asi "trochu větší".

Když tak jestli máte podobné nebo opačné zkušenosti s AKčkama a klasickejma olejama tak je sem určitě napište. ;)

Dumám co bude další projekt........že by vousatej pán se sobama přinesl pod smrka nějakou "modernu"? 8-)
Uživatelský avatar
Shotek
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1047
Registrován: 19 bře 2013, 10:21
11
Lokalita: Praha 9

Re: Torro Panther Ausf.G

Příspěvek od Shotek »

Draku, dobře že se z toho čínskýho dárku pomalu zotavuješ, to je hlavní!

Já jsem, nemaje předchozích zkušeností, na patinu nejdřív zkoušel nějakej email taky, ale jen na testovacím torzu. Možná to bylo rukama, ale moc se mi ten výsledek nezdál. Tak jsem pořídil olejový Abteilungy a peru se teď s nima. Je to jiný, ale asi mi vyhovujou víc...

No a pokud jde o mě, vousáč ať na moderny radši rovnou zapomene, to jsou tanky pro ženský, jak koneckonců onehdá prohlásila osádka T72ky v Lešanech (modří vědí...)

:D
Drake
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1156
Registrován: 11 čer 2017, 16:27
6
Lokalita: Kyjov

Re: Torro Panther Ausf.G

Příspěvek od Drake »

Jsem též modrej tak vím :D Navíc jsem bývalej tankán a u mě moderna začíná na T-72, páč já končil na T-54MM2k neboli AM2K :D
Drake
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1156
Registrován: 11 čer 2017, 16:27
6
Lokalita: Kyjov

Re: Torro Panther Ausf.G

Příspěvek od Drake »

S olejama rád někdy na akci poradím, teď jsem dlouho nic nedělal tak jsem zase musel přijít na to jak jsem to kdysi dělal, ale myslím že se podařilo :D
Odpovědět

Zpět na „Panther“