1/16 HL Challenger 2 MBT

Uživatelský avatar
LARS
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 440
Registrován: 02 úno 2009, 21:41
15
Lokalita: Nudvojovice

1/16 HL Challenger 2 MBT

Příspěvek od LARS »

Naposledy upravil(a) sourekv dne 24 srp 2016, 07:40, celkem upraveno 3 x.
[█۞███████]▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▄▅█████████▅▄▃▂
I███████████████████]
.◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤
david742
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 248
Registrován: 15 črc 2015, 17:50
8
Lokalita: Česká Metuje 110

Re: 1/16 HL Challenger 2 MBT

Příspěvek od david742 »

Zdravím ahoj ,
jsou nějaké bližší informace? To, že se chystá Challenger 2 inzeroval Heng Long už před časem , ale nikde zatím není v prodeji.
Neni to sice ta idealní epocha pro mne , ale díky bohu za každého anglána slol Už to vypadalo, že v ČÍNĚ nevědí , kde vznikl první tank :lol:
Uživatelský avatar
LARS
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 440
Registrován: 02 úno 2009, 21:41
15
Lokalita: Nudvojovice

Re: 1/16 HL Challenger 2 MBT

Příspěvek od LARS »

[█۞███████]▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▄▅█████████▅▄▃▂
I███████████████████]
.◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤
mrst
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 3136
Registrován: 09 úno 2009, 19:52
15
Lokalita: Praha 9, Horní Počernice

Re: 1/16 HL Challenger 2 MBT

Příspěvek od mrst »

Já tedy jej viděl v Norimberku na vlastní oči. Pamatuji se , že měl na otáčení věže uložení v jehovém ložisku. Byla to opravdu hezká věc. Byl na stánku Arkmodel hned vedle Leoparda a T55A.
Takže jestli se zde nehovoří o dvou výrobcích a jednon typu tanku.
Uživatelský avatar
LARS
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 440
Registrován: 02 úno 2009, 21:41
15
Lokalita: Nudvojovice

Re: 1/16 HL Challenger 2 MBT

Příspěvek od LARS »

V Prosinci půjde do prodeje na http://www.heng-long-panzer.de/news/ a možná bude i nová T90 http://rctankclub.ru/gallery/636
[█۞███████]▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▄▅█████████▅▄▃▂
I███████████████████]
.◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤
Uživatelský avatar
Milan
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 2784
Registrován: 28 led 2009, 23:54
15
Lokalita: Cvrčovice,Brno-venkov

Re: 1/16 HL Challenger 2 MBT

Příspěvek od Milan »

Tak na tu T-90 se těším.
hranicak11
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1027
Registrován: 23 lis 2013, 13:01
10
Lokalita: Krásná u Aše

Re: 1/16 HL Challenger 2 MBT

Příspěvek od hranicak11 »

nové foto i info zde : http://www.facebook.com/henglongpanzer/ ... e_internal

Píší že T-90 by se měla dostat na trh v květnu 2016
Uživatelský avatar
LARS
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 440
Registrován: 02 úno 2009, 21:41
15
Lokalita: Nudvojovice

Re: 1/16 HL Challenger 2 MBT

Příspěvek od LARS »

[█۞███████]▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▄▅█████████▅▄▃▂
I███████████████████]
.◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤
lada66
Příspěvky: 2
Registrován: 02 bře 2016, 17:43
8
Lokalita: Valašské Meziříčí

Re: 1/16 HL Challenger 2 MBT

Příspěvek od lada66 »

Zdravím pánové. ahoj Nevím , kdo tohle už má doma , já ho mám od minulého týdne. Zkusím jej trochu představit. Otevřete bednu - úžas , je to fakt obr ! Je ve 2.4 , převody plast , budou vyměněny za ocel. Střelba airsoft , hlaveň nejde do deprese , dokonce ani do roviny. Funguje vše , motory citlivě reagují na vysílač , trimy skvělé. Jízdní vlastnosti horší než WWll. Na koberci točí bez problémů , ale terén moc nebere. Má totiž pásy s "gumovými " patkami , celkem dost prokluzují. Pérování tvrdé , možná až trochu moc , žádné měkkounké , jak KV-1 , nebo Jagdpanther v základu. Svítí i vzadu. Vysílač uživatelsky příjemnější , ovládání zvuku , skokově , na něm. Zvuk časem vyměním za Clark pro Leopard , měl jsem možnost tuhle obludu vidět v akci v Rammsteinu a ten zvuk mi sedí asi nejvíc. Jinak , pošta z Anglie stojí 33 Liber , majitel je Ind , komunikace bez problémů. Dokonce mi slevil na poště 3 Libry. ...!!! :lol:
Co z něj udělám , se zatím chlubit nebudu , je tady spousta šikovných rukou , tak ať mě někdo nepředběhne. Už jsem se díval dovnitř , budete trpět nadbytkem místa. Krmím jej Li-Pol , 7,2V , 6000MaH , jezdil cca 3 hoďky , pak mě to přestalo bavit. Jen konektory Tamyia vyhazuji , všude mám červené 4mm z aut. Někde jsem tu četl , že někdo řešil baterie. Já dám Li-Pol do všech , do 27 i do 2,4. Li-Poly jsou konstruované pro auta , tam je rozdíl v regulátorech a ve způsobu odběru - vybíjení , ale obě RX-18 mají odběr stejný. Aspoň mě to jezdí a i nechlazená elektronika nemá problém. Tank je úžasný , doporučuje jej 10 postižených z 10i... Jediný problém jsou figury. Nezbyde mi nic jiného , než z Němců vzít hlavičky a ručičky a zbytek dráty a tmel. A možná jen ručičky , spousta Britů má brýle a šátek. A ze zbytku Němce máte úžasného řidiče. Celkově bych řekl , že Heng-Long porostl. Tak , teď ještě T-90...
Všem přeji hezký den , mějte se moc fajn.
Cipísek
PzKpfw III
PzKpfw III
Příspěvky: 76
Registrován: 14 led 2016, 23:30
8
Lokalita: Teplice

Re: 1/16 HL Challenger 2 MBT

Příspěvek od Cipísek »

Ahoj gratuluji k tanku! Mě čeká upgrade mého Leo 2a6, na cestě už jsou motory, kola, převodovky atp. K těm pásům, myslíš tím ty od MATO co jsou kovové a mají jako v reálu ty gumové patky? Já si sehnal origo od Tamiye, a musím říc, že venčit jsem nebyl ale doma mají tyhle písy grip neuvěřitelný (betonová hrubá podlaha posypaná omítkou, plovoučka, koberec)a řekl bych až moc, páč tanku se ve větší rychlosti nechce plynule zatáčet a vždy se utrhne. To se doufám změní až bude celý spodek v kovu. Příští týden hodlám zasklít periskopy a průzory a budou se vyrábět antény atp... No práce jak na kostele. Co se týká zvuk. modulu od Clarku, tam mi vadí nereálné hlasité zapínání světlometů a nebývale silný zvuk otáčení věže. Za mě zatím nej zvuk co jsem měl tu čest slyšet a co je zároveň dle mě nejrealističtější je Beier třeba zde:

Naposledy upravil(a) sourekv dne 24 srp 2016, 19:54, celkem upraveno 2 x.
Odpovědět

Zpět na „Challenger 2“