1/16 HL Challenger 2 MBT

Uživatelský avatar
LARS
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 440
Registrován: 02 úno 2009, 21:41
15
Lokalita: Nudvojovice

Re: 1/16 HL Challenger 2 MBT

Příspěvek od LARS »

Sem rád že se tu konečně začíná vyskytovat i moderní technika , já ho mám doma už dva měsíce v bedně a zatím na něj nedošlo .Dolepovat se nic nebude , ba naopak ořezávat na BATUS 2003. Co se týče zvýšení gripu na plast . pásech moderny ,tak se to dá jednoduše vyřešit nalepením zhruba 350-400Ks. obdélníčků nastřihaných z protiskluzový. nálepky na skateboard-schody ,na podlaze pak zůstávají rejhy jak od zkutečného tanku. :D

Doplňky a panáci pro modernu je docela problém :( samej dávno mrtvej Helmut a Talibánec s RPG nebo zaminovaná maminka s dětma na přejetí nikde :D něco málo je :arrow: http://www.hp-models.com/index.php/shop ... mm/figures http://www.afv-model.com/4711shop/index ... ath=10_170

clark model tk24g2-ch2
Naposledy upravil(a) sourekv dne 24 srp 2016, 07:41, celkem upraveno 6 x.
[█۞███████]▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▄▅█████████▅▄▃▂
I███████████████████]
.◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤
lada66
Příspěvky: 2
Registrován: 02 bře 2016, 17:43
8
Lokalita: Valašské Meziříčí

Re: 1/16 HL Challenger 2 MBT

Příspěvek od lada66 »

pro Cipíska - pásy jsou celé z plastu , originál , jak to přišlo , že jsou "gumové patky" jsem myslel jako plast. napodobeniny ploch
ten zvuk pro Leoparda máš opravdu velmi , velmi dobrý , pustil jem si video z předloňského NATA , kde jezdil polský Leopard a sedí to
pro LARSe - díky za typ na zvuk, podívám se po něm , s pásy si tak nějak poradím a ty figury...??? No , 20 éček za takové hrúzy nedám. Ta IED maminka mě vážně pobavila. S bednami pasívní ochrany na bocích na Tvou verzi budeš mít dost práce , myslím , že to bude trochu raritka. Z mého bych chtěl udělat TES Megatron , poslední verzi , než Briti stáhly své panzery z Afghánu. Barracuda samozřejmostí.
Myslíte , že bysme mohli požádat admina o nové vlákno do Moderny ?
Cipísek
PzKpfw III
PzKpfw III
Příspěvky: 76
Registrován: 14 led 2016, 23:30
8
Lokalita: Teplice

Re: 1/16 HL Challenger 2 MBT

Příspěvek od Cipísek »

Ahoj Láďo, jo ty plasťáky mám a uvnitř to jezdí dobře ale dosti kloužou. Jak jsem již psal, dobré jsou ty s tou gumou ale přijde mi, že ty drží až moc fest a zatáčení je trhané ale uvidím jak dám celý spodek do kovu. Kompromis budou možná kovové bez těch gumových patek ale to uvidíme.To video není mé, takhle cca je můj plán to udělat plus zvuk od Beier...
Uživatelský avatar
sourekv
PzKpfw V - Panther
PzKpfw V - Panther
Příspěvky: 878
Registrován: 22 zář 2009, 21:49
14
Lokalita: Praha

Re: 1/16 HL Challenger 2 MBT

Příspěvek od sourekv »

lada66 píše:pro Cipíska - pásy jsou celé z plastu , originál , jak to přišlo , že jsou "gumové patky" jsem myslel jako plast. napodobeniny ploch
ten zvuk pro Leoparda máš opravdu velmi , velmi dobrý , pustil jem si video z předloňského NATA , kde jezdil polský Leopard a sedí to
pro LARSe - díky za typ na zvuk, podívám se po něm , s pásy si tak nějak poradím a ty figury...??? No , 20 éček za takové hrúzy nedám. Ta IED maminka mě vážně pobavila. S bednami pasívní ochrany na bocích na Tvou verzi budeš mít dost práce , myslím , že to bude trochu raritka. Z mého bych chtěl udělat TES Megatron , poslední verzi , než Briti stáhly své panzery z Afghánu. Barracuda samozřejmostí.
Myslíte , že bysme mohli požádat admina o nové vlákno do Moderny ?
Co takhle se doopravdy zeptat...
Mysleli jsme to dobře, ale dopadlo to jako vždycky
Uživatelský avatar
LARS
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 440
Registrován: 02 úno 2009, 21:41
15
Lokalita: Nudvojovice

Re: 1/16 HL Challenger 2 MBT

Příspěvek od LARS »

Clark sice není nejlepší zvukový modul ,ale na rozdíl od konkurence má jejich G2 pro moderní techniku pro mně to nejpodstatnější , stabilizaci a pozici pro automat nabíjení .
Naposledy upravil(a) sourekv dne 24 srp 2016, 07:42, celkem upraveno 1 x.
[█۞███████]▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▄▅█████████▅▄▃▂
I███████████████████]
.◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤
Cipísek
PzKpfw III
PzKpfw III
Příspěvky: 76
Registrován: 14 led 2016, 23:30
8
Lokalita: Teplice

Re: 1/16 HL Challenger 2 MBT

Příspěvek od Cipísek »

To je moc pěkný! Elektronice vůbec ale vůbec nerozumim a tak se zeptám, plánoval jsem IBU2, tam tedy pokud bych jednou chtěl, stabilizaci kanonu nevyřeším? Od Clarku mě zatím odrazovaly naprosto nereálné zvuky alespoň co se Lea týká, to je opravdu zoufalost, která se nedá dohráním změnit. Koukám ale, že se plánuje TK60 která bude stát ranec ale koukám, že to umí vskutku vše.

Naposledy upravil(a) sourekv dne 24 srp 2016, 07:42, celkem upraveno 2 x.
Uživatelský avatar
LARS
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 440
Registrován: 02 úno 2009, 21:41
15
Lokalita: Nudvojovice

Re: 1/16 HL Challenger 2 MBT

Příspěvek od LARS »

Cipísek píše:To je moc pěkný! Elektronice vůbec ale vůbec nerozumim a tak se zeptám, plánoval jsem IBU2, tam tedy pokud bych jednou chtěl, stabilizaci kanonu nevyřeším? Od Clarku mě zatím odrazovaly naprosto nereálné zvuky alespoň co se Lea týká, to je opravdu zoufalost, která se nedá dohráním změnit. Koukám ale, že se plánuje TK60 která bude stát ranec ale koukám, že to umí vskutku vše.
Tak to by mě také docela zajímalo jestli existuje i jiná elektronika s těmito funkcemi nebo alespoň nějaké řešení na 100% úpravu? Taky nejsem zrovna žádný Thomas Alva Edison a Clark mi přijde na zapojení celkem příznivý.
[█۞███████]▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▄▅█████████▅▄▃▂
I███████████████████]
.◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤
Cipísek
PzKpfw III
PzKpfw III
Příspěvky: 76
Registrován: 14 led 2016, 23:30
8
Lokalita: Teplice

Re: 1/16 HL Challenger 2 MBT

Příspěvek od Cipísek »

Na youtube, je nějakej týpek, nevím jestli je z Thajska či co, upravuje HL tanky a ten tam myslim nabízí stabilizaci kanonu extra. Jak to ale zapojil to nevím, vím jen, že používá obyč Clarka.

Jako jo, funkce to je nádherná, o tom žádná ale 400 USD je 400 USD. Pro Challengera mají zvuk suprovej tam bude možno volit i tu levnější sadu, protože zvuky měnit netřeba, ale pro Leo je navíc zvuk sdílenej ještě i pro ZTZ a to je něco strašnýho. To cinkání hilzen (proč?), zvuk zapnutí světlometů je hlasitější jak motor, zvuk motoru při jízdě naopak nejde slyšet atd. Za mě vede zatím IBU, pravděpodobně IBU3 ( na youtube přímo v Leu) se zvuky od Beiera. Uvidíme tedy co bude stát ten novej Clark a pokud ty zvuky půjdou opravdu přehrát.... No manželka mě zabije... Já prostě nemůžu mít koníček třeba jako hrát dámu atd :mrgreen:
Uživatelský avatar
LARS
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 440
Registrován: 02 úno 2009, 21:41
15
Lokalita: Nudvojovice

Re: 1/16 HL Challenger 2 MBT

Příspěvek od LARS »

Tipka najít a sem s tím, to mě zajímá!

Náročný kluci ve světě to řeší tak, že ke Clarku ještě přiďobnou TBS mini , tím se stavba minimálně o 100 Eček prodraží :evil: ,ale pak tam jde narvat jakýkoli zvuk.




Naposledy upravil(a) sourekv dne 24 srp 2016, 07:44, celkem upraveno 2 x.
[█۞███████]▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▄▅█████████▅▄▃▂
I███████████████████]
.◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤
Cipísek
PzKpfw III
PzKpfw III
Příspěvky: 76
Registrován: 14 led 2016, 23:30
8
Lokalita: Teplice

Re: 1/16 HL Challenger 2 MBT

Příspěvek od Cipísek »

Tak se ti musím omluvit za mystifikaci, používá TK22G https://www.youtube.com/user/taksinsugo
Stejně i tak se zeptám jako elektronický laik - to gyro je uložené kde, to vše zvládá ta jednotka?
Tvůj odkaz s tou přidanou věcičkou je super ale i tak asi narážím na problém, rád bych se zbavil RX18 a ovládal to pomocí dospělé sopravy minimálně o 6 kanálech. Příští týden dorazí na Leo výstuha vany, jak to zkompletuji s motory a ostatními vnitřnostmi, dodělám zasklení průzorů (které mě neskutečně trápí), doletuji paraboly do nových předních světel plus pár prkotin, tak začnu dělat elektroniku a furt tedy nevím co.
Naposledy upravil(a) Cipísek dne 26 bře 2016, 10:51, celkem upraveno 1 x.
Odpovědět

Zpět na „Challenger 2“