Pozvánka

Odkazy na prodej zajímavých dílů, na stránky s dobrými návody a jiné věci k tématu.
Odpovědět
long.michael
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 240
Registrován: 11 bře 2009, 09:38
15
Lokalita: Bavorov

Pozvánka

Příspěvek od long.michael »

Zdravím kolegy nechtěl by někdo přijet na víkend 8-10 května sice nemám tankodromy hotové úplně na hoře je z části je hotov ale dodělává se ale už se tam dá jezdit.Venku dám nové fotky na své stránky.Může se venku i posedět sice na trávě nemám zatím dost židlí na ven ale dá se grilovat.Nějaké maso a popít nějaké pivo Nebo pokud bude pršet tak se dá sedět dole loveckohasickovojnském pokoji a maso se dá grilovat taky venku před garáží ale bude to déle trvat mám malej gril venku je větší.
pajak7

Re: Pozvánka

Příspěvek od pajak7 »

long.michael píše:Zdravím kolegy nechtěl by někdo přijet na víkend 8-10 května sice nemám tankodromy hotové úplně na hoře je z části je hotov ale dodělává se ale už se tam dá jezdit.Venku dám nové fotky na své stránky.Může se venku i posedět sice na trávě nemám zatím dost židlí na ven ale dá se grilovat.Nějaké maso a popít nějaké pivo Nebo pokud bude pršet tak se dá sedět dole loveckohasickovojnském pokoji a maso se dá grilovat taky venku před garáží ale bude to déle trvat mám malej gril venku je větší.
Michale to není vůbec špatnej nápad hlad mám už teď :lol: ale nevím co bude zítra natož 8-10 Května bylo by super se sejít a pokecat s kolegy ale oni asi budou mít taky frmol.Já bych se rad dozvěděl jak se žije i jinde v Republice s obrněnou technikou.
Tak snad to dáš dohromady a Já bych snad taky dorazil
long.michael
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 240
Registrován: 11 bře 2009, 09:38
15
Lokalita: Bavorov

Re: Pozvánka

Příspěvek od long.michael »

Napadlo mě ještě něco dalo by se jet i do Lešan Je tam vojenské muzeum sice tam nejsou německé tanky ale vojenská technika tam je.
No tak sem teď koukal na stránky Lešan muzea http://www.vhu.cz/cs/kalendar-akci/
No tak tam asi nebudou to je docela škoda ale snad mi někdo odpoví posílal sem jim dotaz emailem když tak jim zkusím zavolat jestli tam někdo na ten víkend bude Jinak je tu Na Valdeku střelnice na peinball To se dá také domluvit a nebo možná bude něco za akci v Milovicích já to zkusím zjistit.
No tak teď sem koukal na http://airsoft-milovice.webnode.cz/ Tam je airsoft akce od pátku večer.
long.michael
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 240
Registrován: 11 bře 2009, 09:38
15
Lokalita: Bavorov

Re: Pozvánka

Příspěvek od long.michael »

No tak mi Konečně dnes došla odpověď z Lešan tak otvirají až 23.5 to je sobota co vy na to se tam vypravit má to být slavnostní otevření tak by tam mohli být zas možná nějaké jízdy techniky a mají otevírat novou halu rakeťáků.
Mohlo by se to zorganizovat a nějak se tam třeba vypravit.
Odpovědět

Zpět na „Odkazy“