Panther Ausf. G aus Lhotka

Odpovědět
Uživatelský avatar
MiK
PzKpfw III
PzKpfw III
Příspěvky: 63
Registrován: 07 bře 2011, 10:05
13
Lokalita: Žatecko

Re: Panther Ausf. G aus Lhotka

Příspěvek od MiK »

Není zač. Jsem zvědav. Já se rád podívám na každý kousek. Nejsem modelář a ani moje verze není nejen nepřesnou kopií, ale naprosto jsem nedodržel nic. Modeláři zde by slzu asi uronili. Ale mě se můj tank líbí a rád s ním jezdím. Možná se jednou k nějakému věrnému zpracování také odhodlám. Foto nové kamufláže někdy přihodím do diskuse někam, ať to tu nenaruším.
Dadyn
PzKpfw II
PzKpfw II
Příspěvky: 48
Registrován: 01 čer 2010, 19:13
13
Lokalita: Lhotka

Re: Panther Ausf. G aus Lhotka

Příspěvek od Dadyn »

Držím ti palce. Ať se ti v úpravách daří. Doufám, že co nejdřív vyrazíme někam do terénu. cool
pajak7

Re: Panther Ausf. G aus Lhotka

Příspěvek od pajak7 »

MiK píše:Není zač. Jsem zvědav. Já se rád podívám na každý kousek. Nejsem modelář a ani moje verze není nejen nepřesnou kopií, ale naprosto jsem nedodržel nic. Modeláři zde by slzu asi uronili. Ale mě se můj tank líbí a rád s ním jezdím. Možná se jednou k nějakému věrnému zpracování také odhodlám. Foto nové kamufláže někdy přihodím do diskuse někam, ať to tu nenaruším.
Však to jsou taky RC Modely a proto je jedno jestli si ho uděláš jak se to zamlouvá tobě nebo podle historie ;) ;) ;) a hlavně každá snaha se cení
;) ;) ;)
Uživatelský avatar
Rudyn
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1774
Registrován: 10 bře 2009, 18:05
15
Lokalita: ROHATEC, okres Hodonín.

Re: Panther Ausf. G aus Lhotka

Příspěvek od Rudyn »

Ahoj klucí.

Když už je tady ta debata rozvinutá, tak upozorňuji, že naše modely jsou jen polomakety !!! Modelaříme přece hlavně pro radost a vo tom to je !!! :lol: :lol: :lol:
Sportuji rekreačně ... Vrhám stín, dívám se do dálky, skáču do řeči a lezu na nervy !
Odpovědět

Zpět na „Panther“