Výběr tanku

Zeptejte se ostatních uživatelů nato, co Vás zajímá, nebo s čím potřebujete pomoct.
Odpovědět
Jered
PzKpfw I
PzKpfw I
Příspěvky: 5
Registrován: 04 zář 2011, 19:05
12
Lokalita: Praha-západ

Re: Výběr tanku

Příspěvek od Jered »

Jsem tu nový a potřeboval bych poradit s výběrem prvního tanku chtěl bych za něj dát tak 200eur přibližně.Zpočátku se mi líbila t34 nebo t55 ale hotový modely aby s nimy šlo jezdit tak nějak slušně i venku neprodávají musí se na tom dost máknout a toho se zpočátku trochu bojím,pak jsem našel kv-2 kterou jestli se nepletu dělá jen Tamiya a to je ranec tak jsem nakonec spadl k Tigrovi ,maskování a'la barevný fleky se mi moc nelíbí tak jsem nešel toto
http://www.rctank.de/product_info.php?c ... ts_id=1203
jen jsem z toho nevyčetl jestli má i převody 3:1 jestli to někdo víte tak bych uvítal radu i připomínky ,našel jsem ještě
http://www.rctank.de/product_info.php?c ... ts_id=1519 ale ten už je dražší než bych si představoval.Dík za rady a připomínky k mým laickým dotazům
Uživatelský avatar
Nick5
PzKpfw I
PzKpfw I
Příspěvky: 6
Registrován: 08 zář 2011, 11:24
12
Lokalita: Jihlava

Re: Výběr tanku

Příspěvek od Nick5 »

Zdravim chlapy,

chtěl bych se vás zeptat na převodovky 3:1,když koupím tady kovovou a v německu je to totéž a nebo je v tom rozdíl ? někde jsem tady narazil že je,ale byl to už starší odkaz,tak se chci zeptat jestli to platí pořád.
díky za odpověď
sakulajda
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3217
Registrován: 28 led 2009, 22:03
15
Lokalita: Dolní Kounice

Re: Výběr tanku

Příspěvek od sakulajda »

Nick5 píše:Zdravim chlapy,

chtěl bych se vás zeptat na převodovky 3:1,když koupím tady kovovou a v německu je to totéž a nebo je v tom rozdíl ? někde jsem tady narazil že je,ale byl to už starší odkaz,tak se chci zeptat jestli to platí pořád.
díky za odpověď
rozdělení převodovek do tanků HL
plastové obyč
kovové odlité obyč
kovové odlité 3:1
kovové frézované 3:1
Články:
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Nick5
PzKpfw I
PzKpfw I
Příspěvky: 6
Registrován: 08 zář 2011, 11:24
12
Lokalita: Jihlava

Re: Výběr tanku

Příspěvek od Nick5 »

Ok...takže jsem zase chytřejší....a v kovu podvozek zvládne jak ta frézovaná 3:1,tak i ta odlitá 3:1 ?
jde my o to aby se my nerozsypala,když tam budu postupně dávat pásy,kola...
Uživatelský avatar
Rudyn
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1778
Registrován: 10 bře 2009, 18:05
15
Lokalita: ROHATEC, okres Hodonín.

Re: Výběr tanku

Příspěvek od Rudyn »

Ahoj.

Vem si radši ta frézovaná !! Někde je tu psáno, že jsou lepší !!!
Sportuji rekreačně ... Vrhám stín, dívám se do dálky, skáču do řeči a lezu na nervy !
Uživatelský avatar
Nick5
PzKpfw I
PzKpfw I
Příspěvky: 6
Registrován: 08 zář 2011, 11:24
12
Lokalita: Jihlava

Re: Výběr tanku

Příspěvek od Nick5 »

chlapy, chci se zeptat jestli tenhle ten tank http://www.asiatam.com/tiger-airbrush-d ... p-828.html má frézovanou přvodovku 3:1 ?

popř.jestli ho někdo má a jaké s ním má zkušenosti,popř. co jste s ním dělaly za úpravy ?
díky za odpověď
Uživatelský avatar
Milan
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 2784
Registrován: 28 led 2009, 23:54
15
Lokalita: Cvrčovice,Brno-venkov

Re: Výběr tanku

Příspěvek od Milan »

Nemá frézovanou převodovku a taky nemá zákluz.Mám velmi podobný tank s původníma převodovkama 3:1 tzv.zinková slitina a zatím mě stále funguje.
Uživatelský avatar
Nick5
PzKpfw I
PzKpfw I
Příspěvky: 6
Registrován: 08 zář 2011, 11:24
12
Lokalita: Jihlava

Re: Výběr tanku

Příspěvek od Nick5 »

Ok...tak hlavně že funguje a jezdí....zákluz zatim nechci, kdyžtak až u dalšího tanku :lol:
Uživatelský avatar
Nick5
PzKpfw I
PzKpfw I
Příspěvky: 6
Registrován: 08 zář 2011, 11:24
12
Lokalita: Jihlava

Re: Výběr tanku

Příspěvek od Nick5 »

zdravim borci, chci se zeptat tenhle ten tank http://www.asiatam.com/bausatz-tiger-fr ... p-519.html má barvu co je na tom obrázku a nebo má nějakej jinej nástřik ???
vybírám mezi nim a ještě jedním tigrem.....
předem díky za odpověď
Uživatelský avatar
Milan
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 2784
Registrován: 28 led 2009, 23:54
15
Lokalita: Cvrčovice,Brno-venkov

Re: Výběr tanku

Příspěvek od Milan »

Má barvu jako na tom prvním obrázku,ale ta stejně neodpovídá realitě a musí se přestříkat.Zatím jsem se ještě nesetkal s tankem,který by se nemusel přestříkat.Přestaňte prosím vybírat tank podle barvy a kamufláže,ale soustřeďte se na podstatnější věci.Barva je zanedbatelný detail. puffy
Odpovědět

Zpět na „Poradna“