NOVINKY

Odpovědět
Uživatelský avatar
Milan
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 2784
Registrován: 28 led 2009, 23:54
15
Lokalita: Cvrčovice,Brno-venkov

Re: NOVINKY

Příspěvek od Milan »

Nemohu souhlasit a nesouhlasím.Tamka má svý mouchy taky.Tohle je celokov a pokud se dívám na detaily,tak je dost dobře udělanej.Pokud dostane El-mod tak může jít Tamka do ..... . ssad
mrst
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 3163
Registrován: 09 úno 2009, 19:52
15
Lokalita: Praha 9, Horní Počernice

Re: NOVINKY

Příspěvek od mrst »

detaily doděláš i na tamku...a zvuky na Tamce jsou 100% originály nahrávané v muzeích
např.
Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
Rudyn
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1778
Registrován: 10 bře 2009, 18:05
15
Lokalita: ROHATEC, okres Hodonín.

Re: NOVINKY

Příspěvek od Rudyn »

Milan píše:Dnes DVD Kasserinský průsmyk
http://www.web-nyrany.cz/web/dvd-prodej ... 2011090109
a
http://www.web-nyrany.cz/web/dvd-prodej ... 2011090104

Tak šup šup do trafiky.
Kdo jste zhlédl to DVD co je přiložené ke knížce (Kaserinský průsmyk) ? Mám ten dojem, že je tam několik záběrů s podvozkem tanku T 34 !!!
Naposledy upravil(a) Rudyn dne 08 zář 2011, 08:03, celkem upraveno 1 x.
Sportuji rekreačně ... Vrhám stín, dívám se do dálky, skáču do řeči a lezu na nervy !
sakulajda
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3217
Registrován: 28 led 2009, 22:03
15
Lokalita: Dolní Kounice

Re: NOVINKY

Příspěvek od sakulajda »

mrst píše:detaily doděláš i na tamku...a zvuky na Tamce jsou 100% originály nahrávané v muzeích
např.
[/url]
nechci se přít ani něco někomu vnucovat, ale Tamiya s elektronikou zaspala (jistě ve své době luxus, ale dnes...)
už jen to když je k ovládání potřeba analog trimů, nebo že pokud není tank nastartován, tak nedělá vůbec nic atd. (teda pokud nejsou nějaké nové moduly, které jsem neviděl)
Co se týče zvuků, pak je skvělé nebýt omezen na zvuky natrvalo uložené v čipu, ale nahrát si cokoliv na SD kartu. Laik prd pozná, modelář je spokojený a pro fajnšmekry není problém si zvuky obstarat upravit a použít. Pořád lepší než slib, že bude zvukový modul za 500,- Kč s originál zvukama z T-34 a po letech kde nic tu nic.
Články:
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
pajak7

Re: NOVINKY

Příspěvek od pajak7 »

Kulďásku moje řeč a nehledě na to že zvuk výstřelu z kanonu a kulometu moc originál taky nejsou.
Kanon je jako když bouchneš do prázdného barelu a kulomet ani nevím k čemu přirovnat.A neschopnost bojovat bez natočeného motoru je taky dosti nelogickééééé.
A zvuky které jsou nahrané v Muzeu je sice dobrá věc ale mohli teda nahrát těch zvuků více a ne cpát do všech modelů(Tiger I,King Tiger,Panther atd....) jeden zvuk
Prostě jak píšeš Tamiya zaspala dobu a číňan jede velké pecky třeba zrovna tenhle kovový Elefant
Uživatelský avatar
zander
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1448
Registrován: 25 čer 2010, 18:47
13
Lokalita: Praha 5 Radotín

Re: NOVINKY

Příspěvek od zander »

Vím to už asi dvě hodiny , sice to sem nepatří, ale je to strašná hrůza, a hrozná rána pro český i světový hokej, protože tam nebyli je češi, ale i slovák a hráči ze spousty dalších zemí.
Upřimnou soustrast rodinám.
Michal
"Rytířský v boji, bdělí v míru"
sakulajda
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3217
Registrován: 28 led 2009, 22:03
15
Lokalita: Dolní Kounice

Re: NOVINKY

Příspěvek od sakulajda »

Co se mě týče, tak havárie s úmrtím jako každá jiná. Kdyby to byla výprava s judistama, tak se kolem toho takové humbuku nenadělá. Je to smutné, ale chleba levnější nebude.
Články:
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
crossbone
PzKpfw III
PzKpfw III
Příspěvky: 54
Registrován: 13 led 2010, 10:24
14
Lokalita: doma u rodičů okr. Prostějov

Re: NOVINKY

Příspěvek od crossbone »

Tak snad konečně budou kovové pásy na T-55 http://www.rctank.de/product_info.php?products_id=1534, trošku mě překvapila cena 150E, ale americký Kenny cenu zatím stanovenou nemá, mimo jiné budou i pásy na Sherma http://www.rctank.de/product_info.php?products_id=1533, na obr. vypadají moc pěkně.
pajak7

Re: NOVINKY

Příspěvek od pajak7 »

sakulajda píše:Co se mě týče, tak havárie s úmrtím jako každá jiná. Kdyby to byla výprava s judistama, tak se kolem toho takové humbuku nenadělá. Je to smutné, ale chleba levnější nebude.
Tak tak Kulďásku opět mě mluvíš z duše ,když se jedná o Hokej nebo Fotbal tak to se piše i o blbostech ale jak se jedná o jiný sport (Judo ,motorsport ,atd ...)tak by se nic nerozmazávalo a byl by klid a to nemluvě o financování těchto aktivit.
Deně na silnici zahyne 5 až 10 lidí v autech a jsou tam i tací kteří taky za nic nemohou .A píše se snad o nich tak detailně třeba že to byl pekař z Havlíčkova Brodu nebo švadlena a matka dvou dětí z Pelhřimova.
Joooo Novináři to je sebranka jak z toho nekouká senzace tak se nic nepíše :oops: :oops: :oops:
Uživatelský avatar
Milan
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 2784
Registrován: 28 led 2009, 23:54
15
Lokalita: Cvrčovice,Brno-venkov

Re: NOVINKY

Příspěvek od Milan »

Na Beami mají Kinga v kovu Torro
http://www.beami-trade.eu/
Odpovědět

Zpět na „Novinky“