Bismarck od hachette

Nejen RC. Jiná měřítka atp.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Vojtiš
PzKpfw V - Panther
PzKpfw V - Panther
Příspěvky: 699
Registrován: 17 led 2011, 20:44
13
Lokalita: Přerov

Re: Bismarck od hachette

Příspěvek od Vojtiš »

Čau Vláďo, nechci tě odrazovat ale nevím jak tě to vyjde finančně až to dokončíš, protože já jsem se nechal zlákat spitfairem a asi v půlce jsem to vzdal protože mně to přišlo na nějakech 5000,- a po dokončení pokud bych nechtěl statiku tak spalovák a vysílač dalších 5000,- a na internetu jsem zjistil že kvalita a cena vůbec neodpovídá tak asi tak, proto je k mání za rozumnou cenu a to vše mám dvakrát!? :shock: Zájemce pište SZ Vojtiš
KDO NEZAŽIL NEPOCHOPÍ !!!
Uživatelský avatar
zander
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1448
Registrován: 25 čer 2010, 18:47
13
Lokalita: Praha 5 Radotín

Re: Bismarck od hachette

Příspěvek od zander »

zokott píše:Zdravím,
jen by mne zajímalo kolik nás na tomto fórum je, kteří se nechali zlákat TV reklamou.
Zatím vím o jednom kolegovi
Obrázek

Uploaded with ImageShack.us
Tak já se přiznám, já jsem ten další kolega. :)
Bismarck a Tirpitz jsou moje oblíbené lodi, tak jsem neváhal, doufám, že to u nás nakladatel dotáhne do konce. slol
A potom s Láďou uspořádáme společnou plavbu :lol: :lol:
M.
"Rytířský v boji, bdělí v míru"
Uživatelský avatar
zander
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1448
Registrován: 25 čer 2010, 18:47
13
Lokalita: Praha 5 Radotín

Re: Bismarck od hachette

Příspěvek od zander »

Vojtiš píše:Čau Vláďo, nechci tě odrazovat ale nevím jak tě to vyjde finančně až to dokončíš, protože já jsem se nechal zlákat spitfairem a asi v půlce jsem to vzdal protože mně to přišlo na nějakech 5000,- a po dokončení pokud bych nechtěl statiku tak spalovák a vysílač dalších 5000,- a na internetu jsem zjistil že kvalita a cena vůbec neodpovídá tak asi tak, proto je k mání za rozumnou cenu a to vše mám dvakrát!? :shock: Zájemce pište SZ Vojtiš
Jinak komplet toho Spitfira nabízejí na jednom foru ke koupi za 7000,-/samozřejmě bez motoru a elektroniky/
tady je ten odkaz pro zajímavost, a myslím, že je ještě volný.http://www.ipmsnymburk.com/forum/viewte ... tema=35933
Ale je to po sestavení nádhernej velkej krasavec, cenově odpovídající.
Vypadá totiž dokonale i jako statika, pokud se s ním pohraje, a pokud jde zprovoznit i k letu, tak si myslím, že cena není zas až tak odražená od reality.
PS proč jsi vše kupoval 2x?? :roll:

To je můj názor
M
"Rytířský v boji, bdělí v míru"
Uživatelský avatar
Vojtiš
PzKpfw V - Panther
PzKpfw V - Panther
Příspěvky: 699
Registrován: 17 led 2011, 20:44
13
Lokalita: Přerov

Re: Bismarck od hachette

Příspěvek od Vojtiš »

Čau Michale, já to kupoval jen jednou tu druhou kupoval tchán a taky to vzdal, tak mi to daroval a já teďka nevím co stím a je mi to líto zpálit v kamnech, tak asi tak Vojtiš.
KDO NEZAŽIL NEPOCHOPÍ !!!
Uživatelský avatar
Rudyn
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1774
Registrován: 10 bře 2009, 18:05
15
Lokalita: ROHATEC, okres Hodonín.

Re: Bismarck od hachette

Příspěvek od Rudyn »

Zdarec klucí lodičkáři.

Jen se chci zeptat, ten trup od Bismarka na fotce už máte slepený nebo jen tak "nasucho" složený ???
Kdyby byl slepený, tak to asi už nikdo nedá do těch správných "rovin" jak má být !!! :lol: :lol: :lol:
Sportuji rekreačně ... Vrhám stín, dívám se do dálky, skáču do řeči a lezu na nervy !
Uživatelský avatar
Rudyn
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1774
Registrován: 10 bře 2009, 18:05
15
Lokalita: ROHATEC, okres Hodonín.

Re: Bismarck od hachette

Příspěvek od Rudyn »

Ahoj.

Tož dám se podat. Zde je pro vás inspirace: http://www.mo-na-ko.net/php/portal/sear ... l&rstema=3
Sportuji rekreačně ... Vrhám stín, dívám se do dálky, skáču do řeči a lezu na nervy !
Uživatelský avatar
Rudyn
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1774
Registrován: 10 bře 2009, 18:05
15
Lokalita: ROHATEC, okres Hodonín.

Re: Bismarck od hachette

Příspěvek od Rudyn »

Ahoj.

Nevím jaký je tady přesný stavební postup vymyšlený autorem a zda se trup bude klasicky plá'nkovat. Pokud bude pláňkovaný, měl by být kýl a žebra upevněn na pevné montážní desce, která zabrání pohybu a zkřivení trupu při pláňkování. Když to někdo bude dělat plovoucí na RC doporučuji trup přelaminovat, nejlépe dvěma vrstvama skelné tkaniny. Pro plovoucí model je taky důležité, aby všechny jeho nástavby byly co nejlehčí, jinak se bude loďka při plavbě kolébat - klimbat !!! Bylo by okolo toho dost psaní ale vše důležité a podstatné je k přečtení na serveru Monako.
Jsme přece hlavně tankánský spolek !!!
Sportuji rekreačně ... Vrhám stín, dívám se do dálky, skáču do řeči a lezu na nervy !
Odpovědět

Zpět na „Ostatní modely“