Výběr tanku

Zeptejte se ostatních uživatelů nato, co Vás zajímá, nebo s čím potřebujete pomoct.
Odpovědět
Uživatelský avatar
dzejkob
PzKpfw III
PzKpfw III
Příspěvky: 85
Registrován: 13 bře 2011, 19:33
13
Lokalita: Jirkov okres Chomutov

Re: Výběr tanku

Příspěvek od dzejkob »

dzejkob píše:
Ludva píše:Nazdar,

tak mi to taky nedalo a tank jsem otevřel - potvrdily se moje obavy - převodovka má pouze tři hřidelky
v bronzových pouzdrech a ne jak je deklarováno od Beami převodovka 3:1 s kuličkovými ložisky - no prostě bouda.

S pozdravem Luděk
no co dodat... tak na nej napis kolego pekne hodnoceni na weby zabyvajici se srovnanim internetovych obchodu, ja osobne toho p. Slavika dostat do ruky :evil: , nojo svi(n)hak lazensky to je ....
Ale je pravda ze jeho obchod vypada jako šmé od pohledu, koupil jsem u něj pouze jednou a to Sturmtigera, který jinde neni k sehnání rozumně..přišel jako nový a byl zřetelně použitý a olámaný o reklamaci jsem se ani s tim... nepokoušel.
jinak je dobry koukat na Heureka.cz atd. jestli uz tam obchod nema vroubek a ma ... to asi nastve kdyz nekomu k vanocum poslou pouzity nefunkci model jako novy :twisted:
116.Panzer model club Wiking
www.rctankmodel.cz
Ludva
PzKpfw I
PzKpfw I
Příspěvky: 5
Registrován: 07 říj 2011, 17:37
12
Lokalita: Olomouc

Re: Výběr tanku

Příspěvek od Ludva »

Nazdar pánové,

takže jen pro ilustraci , jak to doopravdy funguje s panem Slavíkem :

dnes jsem mu poslal odkazy jak, má vypadat převodovka standardní a 3:1 ( použity odkazy s tohoto fóra )

Takto vypadají standartní převodovky
http://www.asiatam.com/metallgetriebe-f ... r-p-2.html

a takto 3:1

http://www.rctank.de/product_info.php?c ... cts_id=416

a odpověď od pana Slavíka byla , cituji do slova : To co jste mě poslal v druhém odkazu je nová převodovka 1:4. Mají to
tam špatně popsaný, ale to není můj problém. My ji také prodáváme, takže
asi vím, co objednávám a kupuji.

Takže jsou jen tři možnosti :
1) pan Slavík ví vše nejlépe ( lépe než hoší na RCtank de )
2) o problematice nic neví
3) bohapustě lže

tak jako tak , je to smutné a o vstřícnosti k zákazníkovi to leccos vypovídá a z celé komunikace ( pokud máte štěstí jako já a chcete něco reklamovat ) čiší notná dávka arogance .

Teď mi nezbývá než se s tím smířít nebo tank vrátit zpět ( je to pořád ve lhůtě 14 dní od nákupu ) a modlit se aby mi přišli prachy zpět a čekat kolik si strhne.
Díky všem za rady
Luděk
sakulajda
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3217
Registrován: 28 led 2009, 22:03
15
Lokalita: Dolní Kounice

Re: Výběr tanku

Příspěvek od sakulajda »

Ludva píše:.... s panem Slavíkem :
Teď mi nezbývá než se s tím smířít nebo tank vrátit zpět ( je to pořád ve lhůtě 14 dní od nákupu ) a modlit se aby mi přišli prachy zpět a čekat kolik si strhne.
Luděk
asi jsem měl vždy štěstí, ale já neměl s tímto eshopem nikdy problém
jinak co se týče vrácení zboží ve lhůtě 14 dní
http://www.lupa.cz/clanky/e-shopy-budou ... -zpozdeni/
Články:
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
dzejkob
PzKpfw III
PzKpfw III
Příspěvky: 85
Registrován: 13 bře 2011, 19:33
13
Lokalita: Jirkov okres Chomutov

Re: Výběr tanku

Příspěvek od dzejkob »

no bud stesti nebo mu delas dobre ksefty asi tak si rika skoda o nej prijit a pak jsou novacci a ti mu to vynahradi , kazdopadne je to lhar, nebo ma manko v inteligenci, kvuli tomu Sturmtigerovi jsem mu volal na zdejsi doporuceni rekl jsem mu vse a jestli nema poskozenej jetej sturm za min penez pry nic takoveho nedela, prodava jen nove a kvalitni a za min neda protoze ma exkluzivniho dodavatele a stoji ho to dost tak sem objednal funglovku a ejhle přišlo něco použitého, špinavého, politeho nějakým sajrajtem.

Ale co na kazdyho jednou dojde uz jsem se s tim setkal tak verim... :twisted:
116.Panzer model club Wiking
www.rctankmodel.cz
Ludva
PzKpfw I
PzKpfw I
Příspěvky: 5
Registrován: 07 říj 2011, 17:37
12
Lokalita: Olomouc

Re: Výběr tanku

Příspěvek od Ludva »

Nazdar pánové,

tak mi to nedalo to tvrzení pana Slavíka , že převodovky 3:1 jsou špatně na stránkách RC tank de
( tvrdí , že je to 4:1 ) a hodil jsem dotaz na e-shop RC tank de přímo a zde je odpověď :

well, the 3:1 and the 4:1 ( for the KT for example) have the same numbers of gears, they are exactly the same gearboxes!

First we become the 3:1 gearboxes for the Tiger I and other tank, and than, the gearboxes for the KT is coming out, and the manufactor gives him the name 4:1, it's the same gearboxes, only the shaft is longer...

takže 3:1 a 4:1 jsou ty samé převodovky ( 4 hřídelky ) pouze rozdíl v délce hřídele pro hnací kolo............. a ta moje v tom mém tanku s třemi hřídelemi to určitě není ani jedna z nich.

Takže pan Slavík vyloženě nelže, jen se snaží překroutit pravdu tak , jak potřebuje.

S pozdravem Luděk
Uživatelský avatar
honza kadrmas
PzKpfw V - Panther
PzKpfw V - Panther
Příspěvky: 940
Registrován: 03 led 2010, 11:59
14
Lokalita: Borohrádek Královehradecký Kraj

Re: Výběr tanku

Příspěvek od honza kadrmas »

Měl jsem stejné štěstí co sakulajda když jsem tam kupoval tak bez problému :roll:
sakulajda píše:
Ludva píše:.... s panem Slavíkem :
Teď mi nezbývá než se s tím smířít nebo tank vrátit zpět ( je to pořád ve lhůtě 14 dní od nákupu ) a modlit se aby mi přišli prachy zpět a čekat kolik si strhne.
Luděk
asi jsem měl vždy štěstí, ale já neměl s tímto eshopem nikdy problém
jinak co se týče vrácení zboží ve lhůtě 14 dní
http://www.lupa.cz/clanky/e-shopy-budou ... -zpozdeni/
Váš Šaryk
Uživatelský avatar
Jarin
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1115
Registrován: 21 srp 2010, 21:58
13
Lokalita: Kobylisy Prag 8

Re: Výběr tanku

Příspěvek od Jarin »

Já tady taky už několikrát nakupoval a vše v poho...
Kingtiger Sd.kfz. 182
Uživatelský avatar
ollie
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 111
Registrován: 14 lis 2011, 18:20
12
Lokalita: Smolinské

Re: Výběr tanku

Příspěvek od ollie »

zdar,
kedze som novy chcem sa vas spytat na tento model (kvalita spracovania atd.). http://www.asiatam.com/tiger-tiki-produktion-p-671.html
zatial dik
Uživatelský avatar
Milan
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 2784
Registrován: 28 led 2009, 23:54
15
Lokalita: Cvrčovice,Brno-venkov

Re: Výběr tanku

Příspěvek od Milan »

Za tu cenu dobrá volba.Hlavně že to má převodovky 3:1 - pomalejší chod.
Uživatelský avatar
Milan
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 2784
Registrován: 28 led 2009, 23:54
15
Lokalita: Cvrčovice,Brno-venkov

Re: Výběr tanku

Příspěvek od Milan »

Nevím ,zda ti někdo z fora odpoví na dotazované tanky.Většinou všichni nakupujem v německu.
Pokud by podle tebe bylo to Pro s El-modem,tak bych hned 5 ks zakoupil.EL-mod sám vyjde asi na 5000 Kč se zvukem samozřejmě + asi 2000 vysílačka.
Od této firmy jsem asi před dvěma roky koupil a už nikdy více.Jsou drazí.Domluv se z někym z fora a kup si přes něj něco v německu.Jinak já taky omezuji sbírku a mohu něco prodat.U nás v obchodech až na malé výjimky viz. King od Mattora nic nekupuj.Ale pokud máš dost peněz.....
Odpovědět

Zpět na „Poradna“