pásy 1:30 na ISU 122

Zeptejte se ostatních uživatelů nato, co Vás zajímá, nebo s čím potřebujete pomoct.
Odpovědět
mischacek
PzKpfw I
PzKpfw I
Příspěvky: 8
Registrován: 29 kvě 2011, 18:30
13
Lokalita: Kyšperk

pásy 1:30 na ISU 122

Příspěvek od mischacek »

Dobrý den, prosím vás nevíte někdo, kde by se daly sehnat či nechat vyrobit pásy na ISU 122. Mám doma letitý model a tak trochu jsem se začal pohrávat s možností ho rozpohybovat. Díky za radu Michal
Uživatelský avatar
Vojtiš
PzKpfw V - Panther
PzKpfw V - Panther
Příspěvky: 699
Registrován: 17 led 2011, 20:44
13
Lokalita: Přerov

Re: pásy 1:30 na ISU 122

Příspěvek od Vojtiš »

mischacek píše:Dobrý den, prosím vás nevíte někdo, kde by se daly sehnat či nechat vyrobit pásy na ISU 122. Mám doma letitý model a tak trochu jsem se začal pohrávat s možností ho rozpohybovat. Díky za radu Michal
Tak to nevím jak ti poradit, tohle měřítko asi tady nikdo nedělá, aspoň nevím čau Vojtiš.
KDO NEZAŽIL NEPOCHOPÍ !!!
mischacek
PzKpfw I
PzKpfw I
Příspěvky: 8
Registrován: 29 kvě 2011, 18:30
13
Lokalita: Kyšperk

Re: pásy 1:30 na ISU 122

Příspěvek od mischacek »

Vojtiš píše: Tak to nevím jak ti poradit, tohle měřítko asi tady nikdo nedělá, aspoň nevím čau Vojtiš.
Jo chápu, že tohle měřítko nikdo tu asi nedělá, ale já myslel, jestli někdo nemá nějaký návod na stavbu i třeba v jiném měřítku.
Uživatelský avatar
Vojtiš
PzKpfw V - Panther
PzKpfw V - Panther
Příspěvky: 699
Registrován: 17 led 2011, 20:44
13
Lokalita: Přerov

Re: pásy 1:30 na ISU 122

Příspěvek od Vojtiš »

Jediné co ti mohu poradit, tak kovové pásy 1:16 na KV-1 jsou stejné a nebo kovové pásy 1:35 od FRIUL MODELS, jináč nevím čau. :( ;)
KDO NEZAŽIL NEPOCHOPÍ !!!
Uživatelský avatar
Rudyn
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1778
Registrován: 10 bře 2009, 18:05
15
Lokalita: ROHATEC, okres Hodonín.

Re: pásy 1:30 na ISU 122

Příspěvek od Rudyn »

mischacek píše:Dobrý den, prosím vás nevíte někdo, kde by se daly sehnat či nechat vyrobit pásy na ISU 122. Mám doma letitý model a tak trochu jsem se začal pohrávat s možností ho rozpohybovat. Díky za radu Michal
Ahoj.

Chápu, že tě to moc láká zmotorizovat stroj v tomto měřítku. Na druhou stranu ale zvaž, jestli ti stojí za to takové trápení !!!
Sportuji rekreačně ... Vrhám stín, dívám se do dálky, skáču do řeči a lezu na nervy !
mischacek
PzKpfw I
PzKpfw I
Příspěvky: 8
Registrován: 29 kvě 2011, 18:30
13
Lokalita: Kyšperk

Re: pásy 1:30 na ISU 122

Příspěvek od mischacek »

Rudyn píše: Ahoj.

Chápu, že tě to moc láká zmotorizovat stroj v tomto měřítku. Na druhou stranu ale zvaž, jestli ti stojí za to takové trápení !!!

stojí, jsem manijak :lol: :lol: :lol: :lol: ne vážne, je mi líto ten stroj vyhodit, nevypadá zas tak ne hůř
Uživatelský avatar
Rudyn
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1778
Registrován: 10 bře 2009, 18:05
15
Lokalita: ROHATEC, okres Hodonín.

Re: pásy 1:30 na ISU 122

Příspěvek od Rudyn »

Ahoj.

Nikdo tady nemluví o vyhazování. :lol: :lol: :lol:
Já mám doma statických modelů plnou vitrínu a už to nemám kam dávat !!!!
Sportuji rekreačně ... Vrhám stín, dívám se do dálky, skáču do řeči a lezu na nervy !
Uživatelský avatar
baca
PzKpfw V - Panther
PzKpfw V - Panther
Příspěvky: 676
Registrován: 12 bře 2010, 20:50
14
Lokalita: Ořechov

Re: pásy 1:30 na ISU 122

Příspěvek od baca »

Nemáš na mysli ISU 122 od Ogoňku,nebo kdo to vlastně vyráběl.Kdysi za cara Klacka jsem měl KV 85 a JS 3.
mischacek
PzKpfw I
PzKpfw I
Příspěvky: 8
Registrován: 29 kvě 2011, 18:30
13
Lokalita: Kyšperk

Re: pásy 1:30 na ISU 122

Příspěvek od mischacek »

baca píše:Nemáš na mysli ISU 122 od Ogoňku,nebo kdo to vlastně vyráběl.Kdysi za cara Klacka jsem měl KV 85 a JS 3.
Jo jo přesně tenhle myslím
Odpovědět

Zpět na „Poradna“