ARM-03M - RX-18 module II

Uživatelský avatar
Ody
PzKpfw V - Panther
PzKpfw V - Panther
Příspěvky: 563
Registrován: 12 kvě 2012, 10:08
11
Lokalita: Plzeň

Re: ARM-03M - RX-18 module II

Příspěvek od Ody »

Já jsem včera večer do svého Tigera I zapojil zelenej signál s třetího pinu, napájení a motory. Nyní to tedy v podstatě jen eliminuje cukání jako ARM02. Nyní bych chtěl použít kulomety a elevaci. Takže plnánuju připojit LEDky kulometů, elevaci a pak vypnou jumpery S1 a S4. Pak bude snad fungovat elevace a zapínání kulometů. Výhledově chci přidat světlo, připojit ho a vyndat jumper S2. Jestli je moje terorie správná, tak jsem pak nepochopil, proč tam je připojení rotace věže, zákluzu a flash ledky, když to zvládá sama RX18?
Uživatelský avatar
Ody
PzKpfw V - Panther
PzKpfw V - Panther
Příspěvky: 563
Registrován: 12 kvě 2012, 10:08
11
Lokalita: Plzeň

Re: ARM-03M - RX-18 module II

Příspěvek od Ody »

Tak se mi nedaří. Přepínání kulometů funguje, ale elevace nikoli. Když se dá páka dolů a pak se vrátí zpět, .á se pohybovat opačným směrem, ale když dám páku doprostřed tak se směr nezmění, ozývá se zvuk, ale neděje se nic, teprve po dalším vychýlení se pohybuje, ale opět stejným směrem. Takže to, na co jsem se nejvíce těšil jsem zatím nerozchodil. Nemáte někdo zkušenost s instalací do Tigra I?
Uživatelský avatar
Ody
PzKpfw V - Panther
PzKpfw V - Panther
Příspěvky: 563
Registrován: 12 kvě 2012, 10:08
11
Lokalita: Plzeň

Re: ARM-03M - RX-18 module II

Příspěvek od Ody »

Nemusí být tedy peo bezchybnou funčnost k ARM-03M připojeno vše, tedy i zákluz a flash LED?
Odpovědět

Zpět na „Elektronika“