King Tiger...pomoc

Zeptejte se ostatních uživatelů nato, co Vás zajímá, nebo s čím potřebujete pomoct.
Odpovědět
Alesajla
PzKpfw I
PzKpfw I
Příspěvky: 6
Registrován: 16 čer 2012, 15:31
12
Lokalita: Jablonné nad Orlicí (Orlicko Ústecko)

King Tiger...pomoc

Příspěvek od Alesajla »

Ahoj zdravím vás všechny. Vím že na to co se budu ptát už zde jednou bylo ale kdyby někdo znal třeba nové lepší řešení zeptám se znovu. Koupil jsem si King Tigera http://www.beami-trade.eu je to ten ze sekce: Tanky 1:16 Airbrush z TOP edice TORRO a je to ten za 4950Kč hodil bych sem odkaz ale háže to sem odkaz na jinej tank, nevim proč.

Mám hned několik problémů.: 1) Když rozjedu tank a jedu zároveň doprědu a do strany Tank dost spomalý jako by ty motorky na to neměli sílu. Také když se rozjíždim motorky pískají pak v provozu už to neni slyšet.
Chtěl bych znát vaše názory jestli je to normální a co by jste trěba doporučili.
2) Pak kanon má zákluz když jsem ho koupil sel prstem lechce zaklouznout ted uz nejde , při výstrělu zaklouzne ale ne jako prědtim. má s tim nekdo skušenost?
3) Přestává reagovat. Jedu a najednou nereaguje a pak během chvilky zase jede. Co stim prosím?

Dal jsem za nej 5 000, a zatim mě teda jen zklamal, chtěl bych ho dát do cajku. A omlouvám se zě to tu spamuju. Jsem začátečník a vůbec tomu nerozumim, tak budu rád když mi pomůžete. Předem děkuji.
Uživatelský avatar
Jarin
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1115
Registrován: 21 srp 2010, 21:58
13
Lokalita: Kobylisy Prag 8

Re: King Tiger...pomoc

Příspěvek od Jarin »

Zdar tak k prvnímu problému zkus se podívat na vysílačku a na pravé straně máš vedle joysticku na ovládání jízdy takové dva černé posuvné obdélníky jeden nalevo a druhý pod joystickem to slouží k trimování.Musí být oba uprostřed. Za druhé na zákluz se nikdy nemačká prstem můžeš poničit mechanizmus ve věži a za třetí bych zkontroloval baterky v tanku i vysílačce zda jsou plně nabitý a nebo je možná špatně naletovaná anténa v tanku a má to horší příjem... A to bydliště je pravda doplň si ho...
Kingtiger Sd.kfz. 182
Alesajla
PzKpfw I
PzKpfw I
Příspěvky: 6
Registrován: 16 čer 2012, 15:31
12
Lokalita: Jablonné nad Orlicí (Orlicko Ústecko)

Re: King Tiger...pomoc

Příspěvek od Alesajla »

A nenáte někdo tip na dobrý motory do Kinga?
Uživatelský avatar
Jarin
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1115
Registrován: 21 srp 2010, 21:58
13
Lokalita: Kobylisy Prag 8

Re: King Tiger...pomoc

Příspěvek od Jarin »

Já dal do kinga Mig 400 ale to spíš kvůli váze protože jsem ho trochu vylepšil jestli tě to zajímá koukni do sekce kingtiger a tam článek Kingtiger porsche
Kingtiger Sd.kfz. 182
Odpovědět

Zpět na „Poradna“