Výběr tanku

Zeptejte se ostatních uživatelů nato, co Vás zajímá, nebo s čím potřebujete pomoct.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Milan
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 2784
Registrován: 28 led 2009, 23:54
15
Lokalita: Cvrčovice,Brno-venkov

Re: Výběr tanku

Příspěvek od Milan »

Stále tu něco vymýšlíte ....
Mám asi 20 hotových tanků a budu to muset omezit,tak jestli bude zájem ...SZ
Uživatelský avatar
Jarin
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1115
Registrován: 21 srp 2010, 21:58
13
Lokalita: Kobylisy Prag 8

Re: Výběr tanku

Příspěvek od Jarin »

že by ti už Mílo hračky zabíraly všechno místo i pro tanky? :D Jakých kouskůse chceš zbavit jestli to není tajný. Mě by to bylo líto když jsou všechny tak pěkný...
Kingtiger Sd.kfz. 182
Uživatelský avatar
Milan
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 2784
Registrován: 28 led 2009, 23:54
15
Lokalita: Cvrčovice,Brno-venkov

Re: Výběr tanku

Příspěvek od Milan »

Není pro mě problém postavit si lepší.Baví mě spíš ta stavba než to ježdění. A k mání je prakticky vše.
Je to o penězích.Chci aby se mi aspoň vrátil materiál.
Uživatelský avatar
Sylva
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 306
Registrován: 06 črc 2012, 13:02
11
Lokalita: Ostrava - Dubina

Re: Výběr tanku

Příspěvek od Sylva »

Děkuji za nabídku, ale také se chci přes zimu pokusit o svůj aspoň vizuálně změněný tank, uvidíme na jaře 2013 jaký bude výsledek.
TheBP
Příspěvky: 3
Registrován: 29 črc 2012, 20:10
11
Lokalita: Spisská Belá (SK)

Re: Výběr tanku

Příspěvek od TheBP »

Ahojte, uz par dni citam toto forum a chcem si kupit prvy RC tank. Som modelar (vecsina tanky),ale RC nemam nic,len maly vrtulnicek. Do elektroniky sa vobec nevyznam,takze to bude boj. Po precitani som dospel k zaveru,ze to bude bud Tiger I, alebo KV-1. V blizkosti mam asi najvecsi obchod na Slovensku a tam maju oba tanky. http://htmodel.sk/produkty/funkcne-mode ... 15243.html ahttp://htmodel.sk/produkty/funkcne-mode ... 15551.html. Chcem jazdit hlavne v terene a som ochotny tank upgradeovat. K tomu KV-1 nie je popis,ale co som pozeral na inych strankach,tak ma aj nejake kovove casti. Aj preto sa idem do obchodu zajtra pozriet. Co by ste mi poradili? Ktory tank kupit (viac penazi nemam)? (asi budete pisat,ze mam citat a citat,ale neistota sa pri citani nestraca :D)

Dakujem za pomoc
Uživatelský avatar
romann
PzKpfw V - Panther
PzKpfw V - Panther
Příspěvky: 528
Registrován: 03 čer 2012, 07:46
12
Lokalita: Nitra

Re: Výběr tanku

Příspěvek od romann »

ahoj. v aprili som si kupil v nitre taky tiger ako maju v poprade,cena rovnaka.len bol sedy.tiez je to moj prvy rc tank,inac lepim bojovu techniku vitrinovo staticku. na tigra maju v poprade dost suciastok. z tankom som spokojny,od aprila dorabam a prerabam detaily aby bol do srobu ako skutocny. suciastky mozes dokupvat postupne v poprade ,ked ti nejake ostanu zvysne E.na jazdenie v terene by som potom vymenil prevodovky za kovove, kovove tazne a napinace kolesa,ramena naprav, silnejsu baterku. inac po chpatom koberci to jazdi dobre.do elektroniky sa tiez moc nerozumiem,z tou co je tam som spokojny.akurat som spravil svietiace zadne modre svetlo a namontoval kupovany zaklus.teraz idem dat loziska na osky taznych kolies. vela detailov sa da spravit doma. ked budes nieco potrebovat tak sa kludne opytaj. vela napadov na zlepsenie tanku je tu na fore a potom este u nemcov na rc panzerketten forum.
Uživatelský avatar
Vojtiš
PzKpfw V - Panther
PzKpfw V - Panther
Příspěvky: 699
Registrován: 17 led 2011, 20:44
13
Lokalita: Přerov

Re: Výběr tanku

Příspěvek od Vojtiš »

Čau, já osobně bych šel do KVčka, má perfektní podvozek do začátku, tiger nic moc v základu. Osobně mám sice tigra, ale toho jsem dostal na vánoce a nedalo mě to upravovat postupně ať můžu jezdit venku, koukni na vlákno tiger a tiger 1 Vojtiš a tam poznáš jak se co dělá čau Vojtiš. ;)
KDO NEZAŽIL NEPOCHOPÍ !!!
Uživatelský avatar
baca
PzKpfw V - Panther
PzKpfw V - Panther
Příspěvky: 676
Registrován: 12 bře 2010, 20:50
14
Lokalita: Ořechov

Re: Výběr tanku

Příspěvek od baca »

Mám tři plastové podvozky KV se standartní kovovou převodovkou a vše v poho.Nejstarší mám dva a půl roku a ještě se mě nestalo ,že bych strhal pás či očesal převodovku.
mrst
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 3163
Registrován: 09 úno 2009, 19:52
15
Lokalita: Praha 9, Horní Počernice

Re: Výběr tanku

Příspěvek od mrst »

ani jeden...kup KV nebo PanzerIII více vydrží...!
Uživatelský avatar
Jarin
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1115
Registrován: 21 srp 2010, 21:58
13
Lokalita: Kobylisy Prag 8

Re: Výběr tanku

Příspěvek od Jarin »

Proč řešíš kde ho koupit jsou to oba stejný tanky a jestli ho chceš pro 7letýho kluka tak ho můžeš koupit kdekoliv a nevím proč si vybíráš zrovna tyhle eshopy když ho můžeš koupit i tady http://www.beami-trade.eu a nebo v německu http://www.rctank.de nebo http://www.asiatam.com
A věřím že i na slovensku je prodejna s tanky... Jen si myslím že pro malýho kluka je to škoda...stejně to zničí.. cool
Kingtiger Sd.kfz. 182
Odpovědět

Zpět na „Poradna“