Moje prvotiny

Uživatelský avatar
Milan
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 2784
Registrován: 28 led 2009, 23:54
15
Lokalita: Cvrčovice,Brno-venkov

Re: Moje prvotiny

Příspěvek od Milan »

Jednotka RX-18 mám z Asiatamu.Převodovky jsou špica.Vyjede to kdeco.Bude ale dobrý u Tigra dat na zadní kola nějaké zesílení.Zdá se mi to dost lágric.
Uživatelský avatar
LARS
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 440
Registrován: 02 úno 2009, 21:41
15
Lokalita: Nudvojovice

Re: Moje prvotiny

Příspěvek od LARS »

Gratuluji k přírustkům do tankové rodiny,to ses teda rozšoup.Zajmal by mě ten Witmann měl by mít vanu s torzníma tyčema. Tímto bych Tě chtěl požádat a myslím že nejen za sebe ale za všehny kteří na tento tank také pomýšlí o rosáhlejším popisu zkušeností a dojmů z toho to pěkného stroje. Mě osobně přestalo čekání na KV1 bavit a když už jsem to vydržel tak dlouho tak ještě 2-3 měsíce počkám až na něj v Asiatamu navěšej kovovej tuning a místo toho bych teť šel do Witmanna. A teť k těm barvám domnívám se po doladění patinou (prach,bláto,rez atd..) to na té veselostí jak píšeš stratí .Tank není limuzína aby se lesknul tank musí být pěkně zaprasenej z boje ale to je čistě můj názor.
[█۞███████]▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▄▅█████████▅▄▃▂
I███████████████████]
.◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤
Uživatelský avatar
Milan
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 2784
Registrován: 28 led 2009, 23:54
15
Lokalita: Cvrčovice,Brno-venkov

Re: Moje prvotiny

Příspěvek od Milan »

Mám to časem v úmyslu patinovat.Mám Tamku a teď tohoto tanka a tak mohu srovnávat.Za ty peníze je velice dobře udělanej.Vana je komplet v kovu.Torsní tyče nemá jak Tamka,ale je to dost dobře udělaný.Je to jiný princip ale dobrej.Je to dobře patrno z těch obrázků na Asiatamu.V kovu jsou poklopy řidiče a radisty ,otvírací,vypínač pod pravým poklopem ve směru jízdy,kovové světlo,kovová oka na lana,kovová ramena.Otvírá se shora bez použití šroubů.Co jsem s ním dnes jezdil tak velice dobře a citlivě.Z terénu nemám strach.Mám i jiný tank s převodovkou 1:3 a jezdí to supr.Jinak má zákluz a snad i střílí kuličky.To je ale funkce která mě nezajímá,tak jsem to ještě nezkoušel.Zvuk je klasickej HL.V tomto na Tamku nemá.Jak se to doladí,tak by to mohl být dobrej tank.Ještě by mě zajímalo,jak nejlépe provézt to zaprášení.Mám na mysli postup.Stříkací pistoli mám.
Uživatelský avatar
LARS
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 440
Registrován: 02 úno 2009, 21:41
15
Lokalita: Nudvojovice

Re: Moje prvotiny

Příspěvek od LARS »

Milan píše:Mám to časem v úmyslu patinovat.Mám Tamku a teď tohoto tanka a tak mohu srovnávat.Za ty peníze je velice dobře udělanej.Vana je komplet v kovu.Torsní tyče nemá jak Tamka,ale je to dost dobře udělaný.Je to jiný princip ale dobrej.Je to dobře patrno z těch obrázků na Asiatamu.V kovu jsou poklopy řidiče a radisty ,otvírací,vypínač pod pravým poklopem ve směru jízdy,kovové světlo,kovová oka na lana,kovová ramena.Otvírá se shora bez použití šroubů.Co jsem s ním dnes jezdil tak velice dobře a citlivě.Z terénu nemám strach.Mám i jiný tank s převodovkou 1:3 a jezdí to supr.Jinak má zákluz a snad i střílí kuličky.To je ale funkce která mě nezajímá,tak jsem to ještě nezkoušel.Zvuk je klasickej HL.V tomto na Tamku nemá.Jak se to doladí,tak by to mohl být dobrej tank.Ještě by mě zajímalo,jak nejlépe provézt to zaprášení.Mám na mysli postup.Stříkací pistoli mám.
Předem Ti děkuji za příznivé správy ohledně Witmanna. Výhodou patinátorů jeto že když se Ti to nelíbí tak to prostě vygumuješ školní gumou nebo to omyješ ,teda v případě že je ta předchozí vrstva řádně zaschlá.Nechci šířit žádný rozumy a to proto že žádný nemám většínu nápadů kradu plastikovým modelářum ale nejvíce poznatků čerpám od borce který to zřejmě staví na kšeft -http://www.panther1944.de/community/vie ... =92&t=1603 -další dobré stránky- http://www.mindphaser.cz/html/plastik/clanky.html - http://modelareni.cz/plast/jaknato.php - http://www.modelplac.cz/htm/tipy.htm -A inspirace jak to má asi vypadat -http://www.smallscaleafv.com/Technika/technika_01.htm
[█۞███████]▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▄▅█████████▅▄▃▂
I███████████████████]
.◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤
Uživatelský avatar
Milan
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 2784
Registrován: 28 led 2009, 23:54
15
Lokalita: Cvrčovice,Brno-venkov

Re: Moje prvotiny

Příspěvek od Milan »

Dnes jsem kuchl ten druhej tank TIKI.Stál 105 euro a vyšlo mě euro na 28 Kč s poštovným a převodem peněz.To je 2940Kč.Za to jsem dostal tank TIKI s převodovkama 3:1,kovovejma hnacíma kolama a kovovejma zadníma vodícíma kolama.Poklop u řidiče a radisty je taky z kovu a otvírací.Uvnitř jsou už hliníkové lišty u kyvných ramen.V tanku je taky RX-18.Dnes jsem prodlužoval hlaveň.ten prodlužovací mezikus mi přidali k tanku.Také jsem dal do správné polohy velitelskou věž.Šlo to velmi dobře.A nakonec jsem předělal vypínač pod pravý poklop.Takže teď již zapínám shora.To jsou moje dnešní postřehy k tomuto tanku.
Adam

Re: Moje prvotiny

Příspěvek od Adam »

Milan píše:Dnes jsem kuchl ten druhej tank TIKI.Stál 105 euro a vyšlo mě euro na 28 Kč s poštovným a převodem peněz.To je 2940Kč.Za to jsem dostal tank TIKI s převodovkama 3:1,kovovejma hnacíma kolama a kovovejma zadníma vodícíma kolama.Poklop u řidiče a radisty je taky z kovu a otvírací.Uvnitř jsou už hliníkové lišty u kyvných ramen.V tanku je taky RX-18.Dnes jsem prodlužoval hlaveň.ten prodlužovací mezikus mi přidali k tanku.Také jsem dal do správné polohy velitelskou věž.Šlo to velmi dobře.A nakonec jsem předělal vypínač pod pravý poklop.Takže teď již zapínám shora.To jsou moje dnešní postřehy k tomuto tanku.
Zdar.
Vidím , že začínáš silně vyzbrojovat.Ja myslím ,že se dá v SRN ,konkrétně u Asiatamu,koupit levnější tanky s lepším tuningem.Osobně jsem u Asiatamu kupoval nějaké detaily a nikdy nebyl problém.Opravdu to stojí za to si dodat odvahu a koupit u nich.Já teď začnu skládat svého vylepšeného Tigra.Pak dám nějaké foto.
mysak949

Re: Moje prvotiny

Příspěvek od mysak949 »

NEbudete ted nekdy neco objednavat?? že by sme se mohli složit na poštovný.
Odpovědět

Zpět na „Tiger I“