TROJICE Tygrů

Uživatelský avatar
Milan
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 2784
Registrován: 28 led 2009, 23:54
15
Lokalita: Cvrčovice,Brno-venkov

TROJICE Tygrů

Příspěvek od Milan »

Něco jsem dělal.Viz foto ....Ještě detaily ... puffy
221 shora.JPG
221 z leva.JPG
221 zezadu.JPG
Trojice shora.JPG
Trojice Tigrů.JPG
Oprava tónů barev.JPG
221 detail 3.JPG
221 detail 2.JPG
221 detail 1.JPG
221 detail.JPG
To je pro dnešek asi vše.Du se vožrat .... :arrow:
Adam

Re: TROJICE Tygrů

Příspěvek od Adam »

Milan píše:Něco jsem dělal.Viz foto ....Ještě detaily ... puffy
221 shora.JPG
221 z leva.JPG
221 zezadu.JPG
Trojice shora.JPG
Trojice Tigrů.JPG
Oprava tónů barev.JPG
221 detail 3.JPG
221 detail 2.JPG
221 detail 1.JPG
221 detail.JPG
To je pro dnešek asi vše.Du se vožrat .... :arrow:
Vidím Milane ,že tigříci vypadají ,že mají také něco za sebou.Hezké,hezké.
kil69

Re: TROJICE Tygrů

Příspěvek od kil69 »

Tak Tygrici vyzeraju skvele, dufam ze ja uz tiez si najdem cas konecne na ten moj. ;)
Uživatelský avatar
Milan
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 2784
Registrován: 28 led 2009, 23:54
15
Lokalita: Cvrčovice,Brno-venkov

Re: TROJICE Tygrů

Příspěvek od Milan »

Dnes jsem měl bojový den a takto to dopadlo.Nastal velký boj o most.
Dobývání mostu.JPG
Dobývání mostu1.JPG
Dobývání mostu2.JPG
Tygří smečka.JPG
kil69

Re: TROJICE Tygrů

Příspěvek od kil69 »

Tak take pocetne stado obrnencov som v zivote nevidel. Pekne kusky.
pajak7

Re: TROJICE Tygrů

Příspěvek od pajak7 »

Milan píše:Dnes jsem měl bojový den a takto to dopadlo.Nastal velký boj o most.
Dobývání mostu.JPG
Dobývání mostu1.JPG
Dobývání mostu2.JPG
Tygří smečka.JPG
Na této křižovatce pojede první :A,Tank
B,Tank
C,Tank
:mrgreen: No prostě super manévry :mrgreen: Milo tož co Včíl.
Od heng Longu ti snad už chybý jen Pershing.
Uživatelský avatar
Milan
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 2784
Registrován: 28 led 2009, 23:54
15
Lokalita: Cvrčovice,Brno-venkov

Re: TROJICE Tygrů

Příspěvek od Milan »

Když to dobře půjde,tak mám na rok co dělat abych tanky náležitě upravil a také mě čeká výroba různých staveb.Materiál již mám.Chci postavit nějakou pěknou strážní věžičku a taky sklad PHM.Na ten jsem ale nikde nenašel obrázek.Pokud někdo něco máte,tak mě prosím informujte.Jo a co říkáte na tuto novinku od Asiatamu ????? http://www.asiatam.de/product_info.php? ... 995ed42129
:o :o :o
Pokud někdo z Vás tento tank zakoupí tak prosím dejte vědět co je to zač .Děkuji. :idea:
Radim

Re: TROJICE Tygrů

Příspěvek od Radim »

Tak to musela být hodně náročná bitva... Moc pěkná divize!!!
kil69

Re: TROJICE Tygrů

Příspěvek od kil69 »

Aaaa, prva lastovicka s EL MODOM :o . No ta cena brutal. To keby som kupil, tak by som sa asi musel z Tygrami prestahovat pod most. Uz teraz na mna kukaju ako na nevyspytatelneho blazna. :D
Milan píše:Když to dobře půjde,tak mám na rok co dělat abych tanky náležitě upravil a také mě čeká výroba různých staveb.Materiál již mám.Chci postavit nějakou pěknou strážní věžičku a taky sklad PHM.Na ten jsem ale nikde nenašel obrázek.Pokud někdo něco máte,tak mě prosím informujte.Jo a co říkáte na tuto novinku od Asiatamu ????? http://www.asiatam.de/product_info.php? ... 995ed42129
:o :o :o
Pokud někdo z Vás tento tank zakoupí tak prosím dejte vědět co je to zač .Děkuji. :idea:
pajak7

Re: TROJICE Tygrů

Příspěvek od pajak7 »

kil69 píše:Aaaa, prva lastovicka s EL MODOM :o . No ta cena brutal. To keby som kupil, tak by som sa asi musel z Tygrami prestahovat pod most. Uz teraz na mna kukaju ako na nevyspytatelneho blazna. :D
Milan píše:Když to dobře půjde,tak mám na rok co dělat abych tanky náležitě upravil a také mě čeká výroba různých staveb.Materiál již mám.Chci postavit nějakou pěknou strážní věžičku a taky sklad PHM.Na ten jsem ale nikde nenašel obrázek.Pokud někdo něco máte,tak mě prosím informujte.Jo a co říkáte na tuto novinku od Asiatamu ????? http://www.asiatam.de/product_info.php? ... 995ed42129
:o :o :o
Pokud někdo z Vás tento tank zakoupí tak prosím dejte vědět co je to zač .Děkuji. :idea:
Tak to se pod tím mostem asi sejdem protože okolo mě to říkají taky :mrgreen: :mrgreen: .Ta cena je nic moc teda spíš moc než nic ale když si uvědomíme že ten el mood stojí komplet přes 200 eur tak ještě práce a model a ta cena zas tak vysoká není ale já bych si to raději smontoval sám protože si pak mužem vše jen kupovat hotové a nic nedělat a to neni o modelaření ale o HOV.....ě :oops: :lol:
Odpovědět

Zpět na „Tiger I“