Nákup tanku

Jakou variantu jste zakoupili? Kde, jaké součástky a konstrukce jsou na něj použity?
Uživatelský avatar
Jarin
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1109
Registrován: 21 srp 2010, 21:58
13
Lokalita: Kobylisy Prag 8

Re: Nákup tanku

Příspěvek od Jarin »

zdar žádné z dostupných Rc tanků není na ježděni v blátě a kalužích. Musel by jsi k tomu účelu upravit podvozek a vanu tanku je tam dost otvorú kudy se do tanku voda a bláto dostane...
Kingtiger Sd.kfz. 182
sakulajda
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3206
Registrován: 28 led 2009, 22:03
15
Lokalita: Dolní Kounice

Re: Nákup tanku

Příspěvek od sakulajda »

Ale ano je, ale asi to dotazující nebude chtít slyšet.
Vyrábí je buď japonci, nebo rusáci. Jsou to limitované edice fullmetal.
O měřítku zase nebudou chtít slyšet jiní, ale na to se dotazující neptal - je to 1:6, za to se s tím dá opravdu jezdit v blátě, brodit potůčkama a ... .
Ale počítej s cenou kolem 150.000,- Kč
Články:
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
zander
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1448
Registrován: 25 čer 2010, 18:47
13
Lokalita: Praha 5 Radotín

Re: Nákup tanku

Příspěvek od zander »

sakulajda píše:Ale ano je, ale asi to dotazující nebude chtít slyšet.
Vyrábí je buď japonci, nebo rusáci. Jsou to limitované edice fullmetal.
O měřítku zase nebudou chtít slyšet jiní, ale na to se dotazující neptal - je to 1:6, za to se s tím dá opravdu jezdit v blátě, brodit potůčkama a ... .
Ale počítej s cenou kolem 150.000,- Kč
Pravda pravda ;) ;)
Nebo ještě angláni /Armortek/ ať to má blíž ;)

Michal
"Rytířský v boji, bdělí v míru"
sakulajda
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3206
Registrován: 28 led 2009, 22:03
15
Lokalita: Dolní Kounice

Re: Nákup tanku

Příspěvek od sakulajda »

zander píše: Nebo ještě angláni /Armortek/ ať to má blíž ;)

Michal
jo na ty sem zapoměl ;)
Články:
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Vojtiš
PzKpfw V - Panther
PzKpfw V - Panther
Příspěvky: 699
Registrován: 17 led 2011, 20:44
13
Lokalita: Přerov

Re: Nákup tanku

Příspěvek od Vojtiš »

Slušnej tank Tiger seženeš tak kolem 300,- eur a víš, třeba na rctank.de, nebo u nás na Beami Trade kolem 13000,- Kč čau Vojtiš.
KDO NEZAŽIL NEPOCHOPÍ !!!
Uživatelský avatar
spitfiremk1
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 414
Registrován: 29 led 2011, 17:38
13
Lokalita: Bochoř Bezručova 287 750 00 okres Přerov

Re: Nákup tanku

Příspěvek od spitfiremk1 »

Tiger píše:a slušného Tigera do 4000.- mi nedoporučíte ?


...To rozhodně nejde. V této cenové relaci 4000 kč jsou to tanky pořád na přestavbu k tomu, aby se s nimi mohlo vůbec vyjet do terénu a ne do vody.A to jsou už v kovovém tuningu, z něhož jsou kvalitní nanejvýš pásy. Původní kov.převody jsou z bláta. Pokud( a to budeš muset) chceš fungovat mimo obývák, musíš namontovat kovové ramena kol, hnací a napínací kladky, zpevnit výstupní hřídele ložisky a dát silnější převodovky. Tank bude už na cca 5500 kč.a pořád se nebude konat voda...doporučuji věnovat pár hodin studia na zdejším foru a trochu schladit touhy. Vše se tady dovíš. ;)
nejde li o život, jde o hov .......
Uživatelský avatar
Zlordstvo
PzKpfw II
PzKpfw II
Příspěvky: 34
Registrován: 16 led 2013, 08:49
11
Lokalita: opava

Re: Nákup tanku

Příspěvek od Zlordstvo »

leda si koupit něco na předělání jak tu píšou ja mám tohohle

http://www.rcking.eu/cs/funkcni-modely- ... ning-.html


zatím ježdění po domovním terénu prahy a ruzné krabyce+koberce s vysokým chlupem nebyl problem..do terénu třeba dodělat.

každopádně je u tohohle modelu metal upgrade,cuknuti pri střelbe i v jizdě,zvuky+nastavení hlasitosti já sem s ní spokojen do bytu absolutní spokojenost.....musím potom vyfotit někdy překážkovou dráhu z krabic co mám v podkrouvi kde se tank škrábe do 1/2metrové výšky XD, je hezky odpruženej ale jen do bytu a na umělou drahu na venek říkám znovu dodělat + zatěsnit
Uživatelský avatar
Milan
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 2784
Registrován: 28 led 2009, 23:54
15
Lokalita: Cvrčovice,Brno-venkov

Re: Nákup tanku

Příspěvek od Milan »

Koberec s vysokým chlupem nebrat.Vyvarujte se ježdění po tomto povrchu.Je to nejhorší co tanku můžete udělat.To samé je jízda v trávě.Časem zjistíte že jsem měl pravdu.Hlavně o tom nepolemizujte. puffy
Uživatelský avatar
spitfiremk1
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 414
Registrován: 29 led 2011, 17:38
13
Lokalita: Bochoř Bezručova 287 750 00 okres Přerov

Re: Nákup tanku

Příspěvek od spitfiremk1 »

balcin píše:Tiger::::...Co chceš dělat s tankem za 4000kč????...Já ti to povím...Jezdit doma v teple a to nejlepší po kachličkách a nebo linoleu,s převodovkama z bláta,ani nezatáčet,jinak jsi za chvíli dojezdil,tak že, nejlepší jezdit pořád rovně...Kouřák odstranit a vyhodit,jinak budeš na tu baterku,co jsi k tanku dostal,tak 10minut...Jediný,co budeš mít na tom tanku nejkvalitnější,tak to budou pásy...Ale ted vážně...Tanka,aby trochu stál za to a trochu si s ním chceš zajezdit,tak ho musíš koupit v Německu za 7000kč a stejně ho musíš ještě pořádně dodělat a vrazit do něho peníze,aby se s ním dalo jezdit v terénu,tak jak s něma řádíme my...Prostě tě čeká hodně práce a připrav si ještě nějaký korunky,aby jsi měl pořádnýho tanka,s kterým ty chceš jezdit,tak jak jsi to ty tady popsal a představuješ si,že by jsi s ním tak mohl rajtovat... ;)

Pravda, jak díš, pásy jsou z celých seriově dodávaných tanků (včetně Tigříka) jedinná kvalitní věc.
Já osobně, být naprostým začátečníkem, si za 1: nechám poradit, co koupit..za 2:koupil bych celoplastový kus do 2700 kč. za 3: těch ušetřených cca 1300 kč vrazit do kov ramen (500 kč) a sady hnacího a napínacího kola(800 kč).
Tím získám slušný základ na zdokonalení pojezdu. (pravda, ta ramena budou plnit zdatně svou funkci až po jiném upevnění do korby, než je původní, nicméně na chvíli pro ukázku, to bude fungovat), Pokud se nováček nerozhodne rovnou pro tvorbu či koupi napínáků, (ani já nejsem příliš jejich zastáncem, ale ani odpůrcem ), musí zajistit, nejlíp průběžnou osou skrz vanu, naprostou přesnost os obou zadních kladek, nalepení ložisek na vývodové hnací hřídele a je po padání pásů. Ty poslední úpravy se dají udělat z toho co dům a Baumax dal...vše si vyzkouší s orig.převody a plast. pásy po nějakou dobu a během šetření peněz na pásy kovové, může obstojně jezdit a přemýšlet co dál přijde v zdokonalování na řadu. Osobně bych kovové pásy dal až jako třešni na dort po té, co budou v tanku převody min 1:4 a model bude v expozičním stavu, nebo stavu, vyhovujícím mé představě (nejsme bohudík všichni úzkostliví maketáři, jinak by jsme si nedostatkem času moc nepojezdili)...Viď Balcínku? :lol:
nejde li o život, jde o hov .......
Uživatelský avatar
Peca
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 162
Registrován: 17 bře 2013, 12:53
11
Lokalita: Trutnov, Liberec

Re: Nákup tanku

Příspěvek od Peca »

Zdravím:-)
Tak já jsem si objednal celoplastový :-) http://www.modelobchod.cz/vyrobek-rc_ta ... -id-211093 a priobjednal si k tomu http://www.modelobchod.cz/vyrobek-upgra ... -id-211155

Do kovových ramen půjdu co nevidět,ale nechápu, proč vyžadují jiné umístění něž je původní... :? Můžou být ramena třeba tyto? http://www.eshop-rychle.cz/military-rcm ... Tiger-1-16

Díky :)
Odpovědět

Zpět na „Varianty v prodeji (tanků i součástek)“