Výběr tanku

Zeptejte se ostatních uživatelů nato, co Vás zajímá, nebo s čím potřebujete pomoct.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Peca
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 162
Registrován: 17 bře 2013, 12:53
11
Lokalita: Trutnov, Liberec

Re: Výběr tanku

Příspěvek od Peca »

Tak díky za podporu :-)...zátím jsem objednal na těchto stránkách http://www.modelobchod.cz/index.php?a=k ... sh=5&k=105
Včera jsem to telefonicky objednal...a prý do pátka ho nejspíš budu mít doma a že mi pošle na mail odkazy. Dnes jsem tam volal,že mi nic nepřišlo....tak jsem mu znovu diktoval co chci koupit,dal sem mu telefon...prý se omlouvá a zapomněl na mě :-D a že to pošle....zatím nic,tak uvidíme zítra. Já když pomáhal s vyřizováním objednávek na e.shopu,tak sem konal okamžitě...ale tenhle přístup....prý to do pátku nebude. Problém je,že Tigra už skoro nikde nemají!
Jinak už vymýšlím,jak udělat napínáky pásů....viděl jsem fotky a pěkný,ale nemám možnost si udělat takovou objímku na tu hřídelku,tak sem zvědav co vykouzlím. Hledal sem ve sklepě,jestli tam na něčem neni něco podobného,ale nic. Jinak sem si objednal rovnou verzi s plastovou převodovkou, protože koupím příští měsíc hned tu lepší kovovou...a jak sem se dočetl,tak ve verzi tuning kov. je stejně ta jejich z bláta:-) Chtěl sem se zeptat,zda nemáte někdo tušení,jestli tahle stojí za investici,jestli vydrží a také mě zajímá ten převodový poměr...nelíbí se mi ta rychlost tanku s tou převodovkou,kterou tam dávaj :-)
tady je odkaz na tu převodovku:
http://www.modelobchod.cz/vyrobek-3838_ ... -id-320457
a jestli ji někdo znáte,tak se chci ještě zeptat,zda sou ty motůrky oproti těm co budu mít v základu silnější. Škoda že nejde u převodovky udělat nějaké zapouzdření se zátkou,aby se kola brodily v oleji jako u normálních převodovek v autě:-D...to bych nemusel mazat vazelínou :-D.
Totální rekonstrukci mám v plánu. Až koupím novou převodovku, tak přijdou ložiska na hnací hřídele a taky nějaký pokus o kovovou vanu,nebo alespoň zpěvnění plechama.
A na závěr ještě dotaz. DOčetl sem se tu, že nemám kupovat verzi tanku, kde je to přepínání A,B,C.Tak sem se včera pána ptal a on říkal,že přepínač to má dole abc,ale že to de jen a ab, ale že to výměnné kristaly jak ve vysílačce,tak v tanku...tak nevím.
Tak teď budu hlavně čekat a čekat než přijde a pak se do toho vrhnu záruka nezáruka :D
Uživatelský avatar
Peca
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 162
Registrován: 17 bře 2013, 12:53
11
Lokalita: Trutnov, Liberec

Re: Výběr tanku

Příspěvek od Peca »

Dobře, díky ;)...a mají tady u nás v čr tu frézovanou?VJinak už mi pán konečně poslal odkazy...ale sám přiobjednal ještě převodovku za 600Kč :-D...tu co je v té verzi tiger / kov. tuning...tak sem mu psal že tu nee :D.
Nakonec mám objednaný tento
http://www.modelobchod.cz/vyrobek-rc_ta ... -id-211093
Nevíte někdo,jestli má i ten zákluz? V textu to nepíšou a pán si myslí že ano. A otázka ze zvědavosti....dá se vypnout ta simulace cuknutí při výstřelu?
Díky
Uživatelský avatar
Jarin
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1116
Registrován: 21 srp 2010, 21:58
13
Lokalita: Kobylisy Prag 8

Re: Výběr tanku

Příspěvek od Jarin »

Pán si myslí špatně protože má na mysli to blbé cuknutí tanku. Za tyhle peníze tank se zákluzem nesmysl. Jinak převodovky u nás jen tady http://www.beami-trade.eu nebo pak v německu http://www.rctank.de a nebo http://www.asiatam.com
To cuknutí se řeší elektronicky a myslím že když koukneš do sekce PORADNA a myslím vlákno RESET CUKNUTÍ TANKU PŘI VÝSTŘELU
tak to tam najdeš.
Jinak přeji hodně ůspěchu s předěláváním protože tento tank co chceš koupit je uplná holota a mákneš si...
Kingtiger Sd.kfz. 182
Uživatelský avatar
Peca
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 162
Registrován: 17 bře 2013, 12:53
11
Lokalita: Trutnov, Liberec

Re: Výběr tanku

Příspěvek od Peca »

No jo,nemám teď možnost utratit víc jak 4000Kč :-)...a ta práce na tom mě nevadí,baví mě to...To cuknutí určitě nechci. Zákluz budu teda řešit až kdo ví kdy...Jinak pošilhávám tedy po té kovové vaně s torzními tyčemi...mají ji na tom beami trade....že bych do ní příští měsíc šel i s novou převodovkou. Jakou rychlostí pak tank jezdí, když má převodovku 1:4...protože zase nechci takovýho plazivce slol
Uživatelský avatar
Jarin
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1116
Registrován: 21 srp 2010, 21:58
13
Lokalita: Kobylisy Prag 8

Re: Výběr tanku

Příspěvek od Jarin »

Já bych radši počkal a koupil lepší tank...a neboj zase takovej plazivec to není 50% jízdy je cit v rukou na pákách
Na beami trade maj tigra za 6500 už s kovou vanou kanonem a můžeš si vybrat infra i airsoft a spoustou blbin já osobně bych do něj šel. Ted koupíš tank za 3000 pak vana a převody zase 3000 ... tenhle je jako základ pro nováčka super
Kingtiger Sd.kfz. 182
Uživatelský avatar
Peca
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 162
Registrován: 17 bře 2013, 12:53
11
Lokalita: Trutnov, Liberec

Re: Výběr tanku

Příspěvek od Peca »

To já to raději budu do toho sypat po částech :-)...a ta kovová vana na Beami trade má už i ty napínáky?Něco tam je vidět...stavěcí šroub či co?Hm,ale je pěknej...né že néé :shock:
Uživatelský avatar
Jarin
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1116
Registrován: 21 srp 2010, 21:58
13
Lokalita: Kobylisy Prag 8

Re: Výběr tanku

Příspěvek od Jarin »

Má i napínáky...A nechceš to řešit jen tady a ne v dvou vláknech? Jo je super a hlavně už je i lip vylisovanej a má víc detailů než ty co se dělali dřív...čínan se zlepšuje
Kingtiger Sd.kfz. 182
Uživatelský avatar
Peca
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 162
Registrován: 17 bře 2013, 12:53
11
Lokalita: Trutnov, Liberec

Re: Výběr tanku

Příspěvek od Peca »

Ok :-), sem pro....sem poprvé členem nějaké diskuse,tak mě omluvte :-). Nápínáky ty si nějak vyrobím podle toho,co sem tu viděl...Já se zase nechci ochudit o ten vývoj...pak si toho tanku budu víc vážit,když to bude moje práce :-)...koupit si to je moc lehký a taky najednou je to moc peněz...čeká mě teď stěhování do Liberce atd...takže proto sem volil nejlevnější variantu.
Uživatelský avatar
Jarin
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1116
Registrován: 21 srp 2010, 21:58
13
Lokalita: Kobylisy Prag 8

Re: Výběr tanku

Příspěvek od Jarin »

Ok v poho. Je na tobě jak to vymyslíš jen jedna dobrá rada pojezdová i hnací kola ulož do ložisek a hlavně ta napínací nesmí šmajdat a mít vůli jinak ti budou padat stále v terénu pásy. Jo Tigr to je velká alchymie ale to poznáš sám.... cool
Kingtiger Sd.kfz. 182
Uživatelský avatar
Peca
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 162
Registrován: 17 bře 2013, 12:53
11
Lokalita: Trutnov, Liberec

Re: Výběr tanku

Příspěvek od Peca »

Tak to je paráda že tu vanu máš taky a že si s ní spokojenej :-). Budu muset teda předělat i ty vypínače...no aspon se to bude lépe utěsňovat,když je dám z podvozku pryč...na to tu už taky bylo nějaké téma. A jinak dám na tank asi český vlajky :-D Bude to tigr ukořistěný fiktivní osádkou pěchotního srubu :-D ve službách československé armády :-D
Odpovědět

Zpět na „Poradna“