TIGER 1 Peca

Uživatelský avatar
Peca
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 162
Registrován: 17 bře 2013, 12:53
11
Lokalita: Trutnov, Liberec

Re: TIGER 1 Peca

Příspěvek od Peca »

Ooo díky, to sem rád že se ti to tak líbí....S tím maskováním jsem si dlouho nevěděl rady, jaký vzor vybrat, a tenhle mi přišel pěknej a nikdo ho moc nemá. :-)
Uživatelský avatar
Peca
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 162
Registrován: 17 bře 2013, 12:53
11
Lokalita: Trutnov, Liberec

Re: TIGER 1 Peca

Příspěvek od Peca »

Tak sláva slol ,už ,ám novou převodovku,vysoustružená pouzdra atd atd....nemít k dispozici pana mistra a dílnu,tak nevím,jak bych to vykouzlil...tank už jezdí :-)...do té převodovky : jsem napasoval motorky z plastové převodovky,protože nemám redukci a aspoň to jede pomaleji než s origo moturkama,co mají udajně 15000ot/min....Až budu mít možnost,tak pořídím fotky...
JInak sem myslel,že jíyda v písku je nejlepší,ale jen sem vjel do písku,tak se to zablokovalo a zadní kola přeskočily...a jedno se rozpůlilo,nemám je slepené ty odlitky...
No a ty napínáky pásů asi předělám a dám tam pružiny a ne to jejich štelování.... :evil:
Uživatelský avatar
Peca
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 162
Registrován: 17 bře 2013, 12:53
11
Lokalita: Trutnov, Liberec

Re: TIGER 1 Peca

Příspěvek od Peca »

Uživatelský avatar
Peca
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 162
Registrován: 17 bře 2013, 12:53
11
Lokalita: Trutnov, Liberec

Re: TIGER 1 Peca

Příspěvek od Peca »

Jinak tygra jsem dotáhl do vítězného konce, chybí mi jen dodělat pár detailů, ale jezdím s ním obstojně v terénu....od louží po bláto a hlínu...téměř hermeticky uzavřený trup tanku dovoluje pohyb stroje i v těžkém terénu :-DD...jelikož už toho najezdil dost, tak mám už vydřené osičky u napínacích kol a musím tam dát ložiska...protože dneska při jízdě v terénu přeskočily oba pásy po projetí druhým krtincem :-D...Jinak obstojně zvládá i velké stoupání, příště to změřím nebo dodám video :-)
Uživatelský avatar
petsild
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 281
Registrován: 22 lis 2013, 19:37
10
Lokalita: Praha 10

Re: TIGER 1 Peca

Příspěvek od petsild »

S dokončením kočky blahopřeji :), poslední záběry od tebe jsou téměř rok staré, tak to sem hrň.
Tiger I verze HL
Odpovědět

Zpět na „Tiger I“