Co jsem dělal

Odpovědět
pajak7

Re: Co jsem dělal

Příspěvek od pajak7 »

Milo co dodat prostě nádhera s tou barvou no tu bych udělal o něco tmavší než máš na tvém mostě ,s tou šedou nevím asi by to taky bylo dobré ale vypadalo by to jako z kovu. puffy
Jo a ještě ti tam chybí dost podstatná věc a to žebřík :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
No ale zdatný voják tam vyleze i tak :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
mrst
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 3136
Registrován: 09 úno 2009, 19:52
15
Lokalita: Praha 9, Horní Počernice

Re: Co jsem dělal

Příspěvek od mrst »

Milane...určitě nějaký tmavý odstín dřeva.....šedou to mohli max. natřít v lágru.
Žebřík je dost podstatná věc!!! Pavel má pravdu...
Použí ještě nějakou ceduli, co ty na to? a vem to v sobotu sebou a zkus vzít alespoň stuga!!!!!!!!!!!!!!
Uživatelský avatar
Milan
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 2784
Registrován: 28 led 2009, 23:54
15
Lokalita: Cvrčovice,Brno-venkov

Re: Co jsem dělal

Příspěvek od Milan »

Však to ještě není hotový.Pokud se pozotně podíváte,tak tam průlez pro vojáka je.Ale za den se to nedá vše zvládnout. :lol:
pajak7

Re: Co jsem dělal

Příspěvek od pajak7 »

Milan píše:Však to ještě není hotový.Pokud se pozotně podíváte,tak tam průlez pro vojáka je.Ale za den se to nedá vše zvládnout. :lol:
Milo mě je jasný že bys tam ten žebřík dodělal ja jen aby řeč nestála :mrgreen: puffy :mrgreen:
Uživatelský avatar
Milan
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 2784
Registrován: 28 led 2009, 23:54
15
Lokalita: Cvrčovice,Brno-venkov

Re: Co jsem dělal

Příspěvek od Milan »

Tak jsem se do toho zase pustil.Včera mi došel z Asiatamu tank a nějaké díly a jelikož mám volno,tak jsem se tomu trochu věnoval.
věž a tank.JPG
věž a tank1.JPG
věž a tank2.JPG
vnitřek věže.JPG
Na tanku jsem udělal nějaké úpravy.Nastříkal jsem pásy,na hnací kola jsem dal ložiska a na zadni kola jsem dal napínáky.Velice se zadní náprava zpevnila.Abych předešel dotazům-tank stál 85 Euro.Má kovové převodovky a takto byl již napatinován.Kovová má i ramena pojezdových kol.Také má proporcionální kouřák.Pásy plastové.Jízdní vlastnosti po mých úpravách velmi dobré.Jednotku to má RX 13.Jen by mě zajímalo co je to za kus železa pod kanonem.Někomu se to snad bude zdát hloupé,ale já to opravdu nevím.Nejsem vševěd. :oops:
pajak7

Re: Co jsem dělal

Příspěvek od pajak7 »

Jojojo prostě paráda Milo :mrgreen: :P :mrgreen: ,prosím tě a jaký kus železa máš na mysli udělej detailnější foto ať ti mužem pomoct :?: :idea: :?:
emsedlacek

Re: Co jsem dělal

Příspěvek od emsedlacek »

Ten kus železa pod kanonem je ohýbak na anténu
Uživatelský avatar
Milan
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 2784
Registrován: 28 led 2009, 23:54
15
Lokalita: Cvrčovice,Brno-venkov

Re: Co jsem dělal

Příspěvek od Milan »

Kus železa-.JPG
Tady jsem našel fotku,kde je to železo vydět.Esedlacek má pravdu.Je to fakt asi ohybák antény při otáčení věže.
Uživatelský avatar
Milan
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 2784
Registrován: 28 led 2009, 23:54
15
Lokalita: Cvrčovice,Brno-venkov

Re: Co jsem dělal

Příspěvek od Milan »

tak jsem přes víkend zase vymejšlel.
Panely.JPG
Panely a Tiger.JPG
panely a Tiger1.JPG
Uživatelský avatar
Rudyn
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1771
Registrován: 10 bře 2009, 18:05
15
Lokalita: ROHATEC, okres Hodonín.

Re: Co jsem dělal

Příspěvek od Rudyn »

Ahoj Mílo.

Nápad s těmi panely není špatný. Škoda že se v 1/16 nedělá ta T - 55. V Hodoníně byly panely uloženy na cestu k tankodromu na Pánově. Když armáda kasárna opustila tak je vytahali a odvezli.
Sportuji rekreačně ... Vrhám stín, dívám se do dálky, skáču do řeči a lezu na nervy !
Odpovědět

Zpět na „Tiger I“