Lepení Zimeritu

Zeptejte se ostatních uživatelů nato, co Vás zajímá, nebo s čím potřebujete pomoct.
Uživatelský avatar
Milan
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 2784
Registrován: 28 led 2009, 23:54
15
Lokalita: Cvrčovice,Brno-venkov

Lepení Zimeritu

Příspěvek od Milan »

Lepil někdo z Vás Zimerit od Asiatamu ???
Je tam tuba lepidla a co s ní . Nanést na Zimerit nebo na plast nebo na obě plochy ????
Má li někdo zkušenost tak napište. Díky . srol :ugeek:
Uživatelský avatar
Gaigger
PzKpfw II
PzKpfw II
Příspěvky: 20
Registrován: 29 led 2009, 17:52
15
Lokalita: Kladno (Kročehlavy)

Re: Lepení Zimeritu

Příspěvek od Gaigger »

Ahoj, no já to lepil ještě s kámošem, kterej si to taky koupil. Musím konstatovat, že jsme na kones oba skončili u lepidla Loctite super attak gel. To jejeich lepidlo vůbec nedrželo a furt se to odlepovalo i po zaschnutí to byl děs. Ten Loctite je super puffy
Uživatelský avatar
Rudyn
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1774
Registrován: 10 bře 2009, 18:05
15
Lokalita: ROHATEC, okres Hodonín.

Re: Lepení Zimeritu

Příspěvek od Rudyn »

Ahoj Milane.

Možná by to šlo obojí odmastit a použít Chemoprén Extrém. Já s ním mám dobré zkušenosti a na plochu by to mohlo být dobré. Zimmerit jsem s ním ale ještě nezkoušel lepit.
Sportuji rekreačně ... Vrhám stín, dívám se do dálky, skáču do řeči a lezu na nervy !
pajak7

Re: Lepení Zimeritu

Příspěvek od pajak7 »

Gaigger píše:Ahoj, no já to lepil ještě s kámošem, kterej si to taky koupil. Musím konstatovat, že jsme na kones oba skončili u lepidla Loctite super attak gel. To jejeich lepidlo vůbec nedrželo a furt se to odlepovalo i po zaschnutí to byl děs. Ten Loctite je super puffy
Jak píše Gaigger Loctite Je snad spička ve svém oboru já taky nepoužiju nic jiného .A ty gelové vteřinove lepidla dělá tahle firma super já stím lepím sned uplně vše.
Radim

Re: Lepení Zimeritu

Příspěvek od Radim »

Tak to koukám, že jsem hodně pozadu, protžoe já zimmerit dělám Milliputem, který rozhnětu, rozválcuju a pak ho nanáším po kouskách na tank a tam následně modeluji vroubky :D , je to sr...ale zase to víc potěší, když to potom vypadá dobře a není to koupené....a to nic proti tomu ;)
Přikládám detail z mého Tigera a Panthera, posuďte sami...
Uživatelský avatar
Colombo
PzKpfw III
PzKpfw III
Příspěvky: 89
Registrován: 10 bře 2009, 10:10
15
Lokalita: Praha

Re: Lepení Zimeritu

Příspěvek od Colombo »

:roll: Ahoj chlapi,mám prosbu.Když jsme dělali hromadnou objednávku u asiatamu,objednal jsem zimmerit a dostal jsem ho bez dílu na štít děla,zato díl na předek korby tam byl dvakrát.Tak se ptám,jestli to někomu nepřišlo náhodou naopak.Náhoda je náhoda.Díky za odpovědi.TANKŮM ZDARRRRR!!!!!!!
mrst
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 3136
Registrován: 09 úno 2009, 19:52
15
Lokalita: Praha 9, Horní Počernice

Re: Lepení Zimeritu

Příspěvek od mrst »

kdyby někdo jel do Lešan o víkendu mohu vzít originál po dohodě sebou...pro inspiraci
mrst :D
mysak949

Re: Lepení Zimeritu

Příspěvek od mysak949 »

Ja sem si ho delal sam ručne z montažniho lepidla..jak je v ty tubě..Je to docela pracny ale nestoji to skoro nic a vypada to stejne..nebo podle toho jak se to udělá :-D
sakulajda
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3208
Registrován: 28 led 2009, 22:03
15
Lokalita: Dolní Kounice

Re: Lepení Zimeritu

Příspěvek od sakulajda »

mysak949 píše:Ja sem si ho delal sam ručne z montažniho lepidla..jak je v ty tubě..Je to docela pracny ale nestoji to skoro nic a vypada to stejne..nebo podle toho jak se to udělá :-D
foto
Články:
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
mysak949

Re: Lepení Zimeritu

Příspěvek od mysak949 »

fota:

Obrázek

to je po napatlani:-)

Obrázek

tady na Kingovi

Obrázek
Je to focený na rychlo mobilem ale aspon neco :-)
Odpovědět

Zpět na „Poradna“