Zvuky 8bit 22kHz

Zeptejte se ostatních uživatelů nato, co Vás zajímá, nebo s čím potřebujete pomoct.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Ody
PzKpfw V - Panther
PzKpfw V - Panther
Příspěvky: 569
Registrován: 12 kvě 2012, 10:08
12
Lokalita: Plzeň

Zvuky 8bit 22kHz

Příspěvek od Ody »

Prosím, nevíte někdo, kde by se daly stáhnout další zvuky vhodné do IBU2 a El-modu (tj.Wav 8bit 22kHz)?
Jediné o čem vím, je archív přímo na stránkách el-modu ani nic dalšího jsem nenalezl.
Uživatelský avatar
petsild
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 281
Registrován: 22 lis 2013, 19:37
10
Lokalita: Praha 10

Re: Zvuky 8bit 22kHz

Příspěvek od petsild »

Ahoj,
co třeba kvalitnější sampl lepší kvalitu CD převzorkovat do těch 8bit 22kHz. Používám pod Linuxem http://audacity.sourceforge.net/?lang=cs verze pro Wokna je taky.
Tiger I verze HL
Uživatelský avatar
zander
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1448
Registrován: 25 čer 2010, 18:47
13
Lokalita: Praha 5 Radotín

Re: Zvuky 8bit 22kHz

Příspěvek od zander »

Ody píše:Prosím, nevíte někdo, kde by se daly stáhnout další zvuky vhodné do IBU2 a El-modu (tj.Wav 8bit 22kHz)?
Jediné o čem vím, je archív přímo na stránkách el-modu ani nic dalšího jsem nenalezl.
Problém je to , že kromě toho co jsi našel nikde nic asi nenajdeš,já třeba upravuju zvuky z kvalitních videii stažených z youtube, nebo jinde na netu, a potom si je musíš už sestříhat vyčistit upravit a převézt do daného formátu nějákým editorem, je to samozřejmě časová pakárna, ale nedá se nic dělat.
Já teď například sháním někoho, kdo mi nařve německé povely ;) ;) .....
Bohužel si musíš takhle pomoct sám, hotový jsou jenom ty co jsi našel, najdeš je možná i jinde , ale jak jsem i já zjistil, jsou to stále ty stejné.
Jinak editor mi poradil Pechy jmenuje se http://www.slunecnice.cz/sw/goldwave/ a s tím se mi fajn pracuje a potom si už do daného formátu jen zvuky odexportuješ.
Nebo pokud budeš šikovnej můžeš si třeba i vyrobit nějáký ten zvuk doma, jako tak občas dělá jeden ze zdejších zdatných modelářů ;) ;)
Jo a z youtubu je stahuju tímhle , zkoušel jsem toho víc, ale s tímhle se dobře a jednoduše pracuje.
http://mp3s.nadruhou.net/stahovac/

Michal
Naposledy upravil(a) zander dne 18 led 2014, 17:30, celkem upraveno 1 x.
"Rytířský v boji, bdělí v míru"
Uživatelský avatar
Ody
PzKpfw V - Panther
PzKpfw V - Panther
Příspěvky: 569
Registrován: 12 kvě 2012, 10:08
12
Lokalita: Plzeň

Re: Zvuky 8bit 22kHz

Příspěvek od Ody »

Díky, ale abych to upřesnil - hlavně mě jde o nějaký ten webový archiv, přesamplovat to zvládnu. Jestli někdo ví o internetovém zdroji "tankových" zvuků 16bit 44Khz tak sem s ním.
Uživatelský avatar
zander
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1448
Registrován: 25 čer 2010, 18:47
13
Lokalita: Praha 5 Radotín

Re: Zvuky 8bit 22kHz

Příspěvek od zander »

Ody píše:Díky, ale abych to upřesnil - hlavně mě jde o nějaký ten webový archiv, přesamplovat to zvládnu. Jestli někdo ví o internetovém zdroji "tankových" zvuků 16bit 44Khz tak sem s ním.
No tak to by bylo hodně snadný :lol: :lol: :lol: , myslím si , že takového nic se nenajde.......... bohužel
Taky jsem hledal.
A nenašel.
No uvidíme. ;)

Michal
"Rytířský v boji, bdělí v míru"
sakulajda
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3217
Registrován: 28 led 2009, 22:03
15
Lokalita: Dolní Kounice

Re: Zvuky 8bit 22kHz

Příspěvek od sakulajda »

No já sem si ořezával zvuky (povely, písničky, ...) ze starých ruských filmů, nejsou moc vysoké kvality, ale pro moje účely bohatě stačí.
Články:
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Poradna“