Výběr tanku

Zeptejte se ostatních uživatelů nato, co Vás zajímá, nebo s čím potřebujete pomoct.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Milan
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 2784
Registrován: 28 led 2009, 23:54
15
Lokalita: Cvrčovice,Brno-venkov

Re: Výběr tanku

Příspěvek od Milan »

Mohu z Asiatamu objednat,ale peníze předem na účet nebo poslat.Euro vyjde asi na 26,30 Kč s dopravou a převodem peněz.
ancistrus
PzKpfw II
PzKpfw II
Příspěvky: 12
Registrován: 27 zář 2009, 17:23
14
Lokalita: Nové Strašecí

Re: Výběr tanku

Příspěvek od ancistrus »

Ještě bych se rád zeptal, včem konkrétně je KV1 jako novinka lepší?

Jde mi o to, jestli to někdo můžete porovnat z praxe. Na beami ho vychvalují, lepší baterka, motor, řídící jednotka....poznám to?

Víc by se mi totiž líbil Bulldog v kov.tuningu. :geek:
EL83
PzKpfw II
PzKpfw II
Příspěvky: 11
Registrován: 28 zář 2009, 22:08
14
Lokalita: Pelhřimov

Re: Výběr tanku

Příspěvek od EL83 »

Tiger je pěkný,ale já ho nechci-radši techniku,která stála na naší straně-doufám,že to nikoho neurazí,i když Tiger byl asi nejlepší tank druhé světové války...Můj velký favorit je Buldog,sice mi tu někdo psal,že to není origo napodobenina,že má oproti originálu širší pásy a ještě nějaké detaily,ale to mě nevadí,chci něco reálného v tom smyslu,aby nebyla autová kastle položena na pásech nebo nějaký mostr atd....že se bude lišit v detailech mi nevadí,takže jak říkám,můj adept je Buldog-kovové převody,pásy a střílí a vrčí,nejradši bych chtěl T-34,ale vadí mi,že je úzká oproti Buldogu-ten má 31 cm a T-34 jen 18 cm šířky,jinak výška a délka je podobná,liší se pár centimetry.A ještě něco,je nějaký tank,co může jezdit v bahně?Neříkám ho topit až po věž,ale třeba do půlky pásů nebo prostě po pásy....
EL83
PzKpfw II
PzKpfw II
Příspěvky: 11
Registrován: 28 zář 2009, 22:08
14
Lokalita: Pelhřimov

Re: Výběr tanku

Příspěvek od EL83 »

Tak je rozhodnuto,vypadá to ale,že tank,jaký chci není ve standartní nabídce,musel bych si ho udělat sám a nevím jak na to,kdybych alespon měl vodotěsný podvozek....musí umět jezdit v hlubokém blátě,sněhu,trávě,jinak pro mě nemá smysl,neužil bych si ježdění,kdybych se pořád musel ohlížet na to,abych ho někde nenamočil,moje představa je taková,že vemu tank a jdu jezdit do lesa.
sakulajda
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3217
Registrován: 28 led 2009, 22:03
15
Lokalita: Dolní Kounice

Re: Výběr tanku

Příspěvek od sakulajda »

EL83 píše:Tak je rozhodnuto,vypadá to ale,že tank,jaký chci není ve standartní nabídce,musel bych si ho udělat sám a nevím jak na to,kdybych alespon měl vodotěsný podvozek....musí umět jezdit v hlubokém blátě,sněhu,trávě,jinak pro mě nemá smysl,neužil bych si ježdění,kdybych se pořád musel ohlížet na to,abych ho někde nenamočil,moje představa je taková,že vemu tank a jdu jezdit do lesa.
tak to je pro tebe jedinná možnost (řádně připlatit) http://www.rctank.jp
protože nic standadrně vyrobeného (obzvláště u china strojů) v bahně nejezdí dokonce ani ve vysoké trávě - to chce hodně precizních úprav (tudíž času, peněz a šikovné ruce).
Články:
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
sakulajda
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3217
Registrován: 28 led 2009, 22:03
15
Lokalita: Dolní Kounice

Re: Výběr tanku

Příspěvek od sakulajda »

ancistrus píše:Ještě bych se rád zeptal, včem konkrétně je KV1 jako novinka lepší?
Jde mi o to, jestli to někdo můžete porovnat z praxe. Na beami ho vychvalují, lepší baterka, motor, řídící jednotka....poznám to?
Víc by se mi totiž líbil Bulldog v kov.tuningu. :geek:
tak např.
preciznější zpracování, novější elektronika (že je lepší baterka tomu bych až tak nevěřil)

ovšem já bych se rozhodoval spíše dle toho co se mi líbí - časem stejně budeš upgradovat
Články:
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Milan
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 2784
Registrován: 28 led 2009, 23:54
15
Lokalita: Cvrčovice,Brno-venkov

Re: Výběr tanku

Příspěvek od Milan »

EL83 píše:Tiger je pěkný,ale já ho nechci-radši techniku,která stála na naší straně-doufám,že to nikoho neurazí,i když Tiger byl asi nejlepší tank druhé světové války...Můj velký favorit je Buldog,sice mi tu někdo psal,že to není origo napodobenina,že má oproti originálu širší pásy a ještě nějaké detaily,ale to mě nevadí,chci něco reálného v tom smyslu,aby nebyla autová kastle položena na pásech nebo nějaký mostr atd....že se bude lišit v detailech mi nevadí,takže jak říkám,můj adept je Buldog-kovové převody,pásy a střílí a vrčí,nejradši bych chtěl T-34,ale vadí mi,že je úzká oproti Buldogu-ten má 31 cm a T-34 jen 18 cm šířky,jinak výška a délka je podobná,liší se pár centimetry.A ještě něco,je nějaký tank,co může jezdit v bahně?Neříkám ho topit až po věž,ale třeba do půlky pásů nebo prostě po pásy....
Nevím kde jsi vzal informace o rozměrech tanku.Schválně jsem šel změřit šířky tanků a tohle je pravda T-34 má 18,5 cm a Buldok 21 cm. :!: :!: :!:
ancistrus
PzKpfw II
PzKpfw II
Příspěvky: 12
Registrován: 27 zář 2009, 17:23
14
Lokalita: Nové Strašecí

Re: Výběr tanku

Příspěvek od ancistrus »

Co říkáte na Panzer III od asiatam.de. Má mít nějakou super převodovku - nevím jestli to je 1:3. Nebo byste raději šli do KV1?

http://www.asiatam.de/product_info.php? ... atarn.html
Uživatelský avatar
Milan
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 2784
Registrován: 28 led 2009, 23:54
15
Lokalita: Cvrčovice,Brno-venkov

Re: Výběr tanku

Příspěvek od Milan »

ancistrus píše:Co říkáte na Panzer III od asiatam.de. Má mít nějakou super převodovku - nevím jestli to je 1:3. Nebo byste raději šli do KV1?

http://www.asiatam.de/product_info.php? ... atarn.html
Tento model má standartní převodovky.KV-1 má mimo jiné už i novou řídící jednotku RX 18.Také je větší a lépe jezdí.Má širší pásy a náhon na zadní kola,tudíž je méně náchylný na padání pásů.To vše již tu ale bylo řečeno.A pokud to chceš jako model a né jako hračku,tak si kup se zákluzem a ne na kuličky. :shock:
Osobně vřele doporučuji tenhle http://www.asiatam.de/product_info.php? ... 3e693458a9
ancistrus
PzKpfw II
PzKpfw II
Příspěvky: 12
Registrován: 27 zář 2009, 17:23
14
Lokalita: Nové Strašecí

Re: Výběr tanku

Příspěvek od ancistrus »

Milan píše:
ancistrus píše:Co říkáte na Panzer III od asiatam.de. Má mít nějakou super převodovku - nevím jestli to je 1:3. Nebo byste raději šli do KV1?

http://www.asiatam.de/product_info.php? ... atarn.html
Tento model má standartní převodovky.KV-1 má mimo jiné už i novou řídící jednotku RX 18.Také je větší a lépe jezdí.Má širší pásy a náhon na zadní kola,tudíž je méně náchylný na padání pásů.To vše již tu ale bylo řečeno.A pokud to chceš jako model a né jako hračku,tak si kup se zákluzem a ne na kuličky. :shock:
Osobně vřele doporučuji tenhle http://www.asiatam.de/product_info.php? ... 3e693458a9
Díky. Chci to spíš na hraní, takže na kuličky. Půjdu tedy do KV1 od asiatam. Ještě bych se zeptal, tato KV1 je stejná jako nabízí Beami, nebo je v tom nějaký rozdíl? Pak jsem ještě našel tady http://www.rcshop.eu/rc-tank-116-russia ... 20285.html ten je za super cenu, ale asi nebude mít kovovou převodovku, že.
Odpovědět

Zpět na „Poradna“