Zhanam tank / pripadnu pomoc s kontaktom

Zeptejte se ostatních uživatelů nato, co Vás zajímá, nebo s čím potřebujete pomoct.
Odpovědět
speedlink
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 146
Registrován: 30 bře 2014, 18:06
10
Lokalita: Lučenec - Slovensko

Zhanam tank / pripadnu pomoc s kontaktom

Příspěvek od speedlink »

Zdravim dlhsiu dobu hladam shermana 76w od mata na slovensku/czk/pl obchody ich total nemaju nakolko to boly poruchove hracky pisal som uz vsade mozne a neviem nic zohnat ani cely tank ani diely samozrejme ani nefunkcni Tak sa chcem opitat ci niekto zvas nevie nahodov ci nejaky obchod (nakolko tank bol vraj vela krat reklamovany) ho nema pod pultom ako pokazeny pripadne ak niekto pozna niekoho kto by ho predal pripadne nejake nd Dakujem neviem si rady a ebay/china (kde az taky problem nieje) tak tomu sa chcem vyhnut kvoli dph PS Jeden uz mam ale to je malo :( Obrázek
Naposledy upravil(a) speedlink dne 23 dub 2014, 22:45, celkem upraveno 1 x.
mrst
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 3163
Registrován: 09 úno 2009, 19:52
15
Lokalita: Praha 9, Horní Počernice

Re: Zhanam tank / pripadnu pomoc s kontaktom

Příspěvek od mrst »

mám pocit, že u tohoto tanku něco rozměrově nesedí. Při pružení se totiž dotýkají a naráží na sebe pojezdy kol. Máte s tím někdo již zkušenost...nebo se mýlím? Bohužel jsem to u Jardy nezměřil :(
speedlink
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 146
Registrován: 30 bře 2014, 18:06
10
Lokalita: Lučenec - Slovensko

Re: Zhanam tank / pripadnu pomoc s kontaktom

Příspěvek od speedlink »

Ano su tam chyby v vezi manlet nieje najlepsi podvozok tiez lebo nieje odpruzeny co mne osobne nevadi :) Zabudol som ze jeden tank uz mam tento ale zhanam dalsi :)
pajak7

Re: Zhanam tank / pripadnu pomoc s kontaktom

Příspěvek od pajak7 »

Další nedostatek je na čelním pancíři kdy jsou poháněcí kola příliš vzadu a pancíř je moc vystrčen.
speedlink
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 146
Registrován: 30 bře 2014, 18:06
10
Lokalita: Lučenec - Slovensko

Re: Zhanam tank / pripadnu pomoc s kontaktom

Příspěvek od speedlink »

Ja viem viem :) mne to nevadi len ci niekto nevie ci ho niekto nema napredaj :) alebo diely alebo pod pultom
speedlink
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 146
Registrován: 30 bře 2014, 18:06
10
Lokalita: Lučenec - Slovensko

Re: Zhanam tank / pripadnu pomoc s kontaktom

Příspěvek od speedlink »

no z HT model mam ten som kupil :)
Odpovědět

Zpět na „Poradna“