Smaily - Košice - RC nováčik

Vyřízené aktivace
Odpovědět
Smaily_

Smaily - Košice - RC nováčik

Příspěvek od Smaily_ »

Ahojte,

tak by som sa rád predstavil. Pochádzam z Humenného a momentálne žijem v Košiciach na Slovensku. S modelmi som začal ešte kedysi dávno ako malý chlapec s malým rozpočtom (viacmenej len z vreckového). V istom čase začala dlhá odmlka práve kôli iným časovo náročným koníčkom (hral som s kapelou na basgitaru). No posledný rok som sa znovu dostal k plastovým modelom a teda hlavne k modelom tankov. Aj keď toto fórum nie je zamerané na plastové modely, pohrávam sa s myšlienkou ako spojazdniť (len pre interiér), budúcu stavbu SU-152 ktorú už mám doma (1:35), no ešte som na nej nezačal pracovať (len zhromažďujem info).

No rtoto fórum som si viacmenej prešiel, obkukal témy, načerpal nejaké informácie (hlavne ako dať dokopy funkčný podvozok) a navyše som sa strašne namotal na 1:16 RC. A keďže som fanda hlavne ruskej ale aj nemeckej WWII techniky, vyzerá to, že doma zakotví KV-1 (aj keď by som chcel radšej T-34, no ako som obzeral, je k nej menej dostupných dielov na upgrade a celkovo sa mi zdala byť drahšou a viac problémovou voľbou na začiatky), z nemeckej strany by som asi najradšej klasiku ako je King Tiger, možno Panter (aj keď JgPanter či Stug by ma tiež celkom lákali). Ale v tomto si nechám poradiť, aby som začal s niečím čo nebude na začiatočníka v RC príliš náročné.

Tak teda dúfam, že ma do tejto komunity príjmete a že sa čoskoro aj ja pochválim nejakým tým pohyblivým tankom.

Smaily
Odpovědět

Zpět na „Aktivovaní“