Co jsem dělal

Odpovědět
pajak7

Re: Co jsem dělal

Příspěvek od pajak7 »

mrst píše:musí zajet do němec a pak se uvidí, chci něco kvalitního, aby už ten rus vypadal
Ty Vláďo když chceš aby rus vypadal tak musíš na druhou stranu to je směr Russia :lol: :lol: :lol:
A nebo alespoň do Karlových Varů :lol: :lol: :lol:
PavelC
PzKpfw II
PzKpfw II
Příspěvky: 19
Registrován: 30 říj 2009, 09:05
14
Lokalita: Praha Bohnice

Re: Co jsem dělal

Příspěvek od PavelC »

Milan píše:Předělal jsem ho na HL ovládání.Vše mi funguje až na zákluz.Doufám že na srazu u mně to vyřešíme.
Moc hezke a inspirativni. Jo, je to radost ;) Mam jen dotaz, kde jsi sehnal konektory do RX18? Ja je nesehnal a musel si je bastlit z jinych. Respektive nesehnal jsem konektory samotne, s nenakrimpovanymi (nenamackanymi) dratky. Dekuji za radu.
Uživatelský avatar
Milan
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 2784
Registrován: 28 led 2009, 23:54
15
Lokalita: Cvrčovice,Brno-venkov

Re: Co jsem dělal

Příspěvek od Milan »

kabely k RX-18 jsem koupil zároveň s řídící jednotkou z Asiatamu.http://www.asiatam.de/product_info.php? ... e44ad96349
Stála 25 Euro to jest asi 650 Kč s poštovným.Za kolik ji má dnes Beami? A bez kabelů,což je pro mě dost zásadní. :idea:
PavelC
PzKpfw II
PzKpfw II
Příspěvky: 19
Registrován: 30 říj 2009, 09:05
14
Lokalita: Praha Bohnice

Re: Co jsem dělal

Příspěvek od PavelC »

Beami ji ma drazsi a bez kabelu (a s konektory je pak problem). Zjevne je vyhodnejsi nakupovat na Asiatamu. No, neva, uz mi to jezdi i tak, ale budiz to varovanim ostatnim.
Uživatelský avatar
Milan
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 2784
Registrován: 28 led 2009, 23:54
15
Lokalita: Cvrčovice,Brno-venkov

Re: Co jsem dělal

Příspěvek od Milan »

Pro nevěřící Tomáše že nekončím,jsem dnes nafotil svoji smečku.Ještě tam 3 chybí.
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
pajak7

Re: Co jsem dělal

Příspěvek od pajak7 »

Ty Milo to jsem zvědav jestli je všechny protáhneš na dalším srazu protože když si vemu že jich máš 17 jestli dobře počítam tak když s každým kusem pojezdíš 30 minut tak budeš muset jezdit 8.5 hodiny v jednom kuse :lol: :lol: :lol: :D :D :D ;) ;) ;)
Uživatelský avatar
Milan
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 2784
Registrován: 28 led 2009, 23:54
15
Lokalita: Cvrčovice,Brno-venkov

Re: Co jsem dělal

Příspěvek od Milan »

No to je samozřejmě nereálné.
Návštěvník

Re: Co jsem dělal

Příspěvek od Návštěvník »

Ahoj. Nebudeš potřebovat nějaké řidiče k těm tankům ?
Wenzel
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 102
Registrován: 17 bře 2010, 16:15
14
Lokalita: Kolín

Re: Co jsem dělal

Příspěvek od Wenzel »

Tak jsem dnes konečně dotunil podvozek na Tigeru I od Heng Long :-) a musim říct, že vysledek předčil moje očekávání. Už od koupení byl celej tank takovej linej - kupoval jsem ho s kovovou převodovkou a kovovejma pásama. Jeho lenost jsem přičítal právě váze kovovejch dílů. Postupně jsem ho tunil, ale vysledek lepši pohyblivosti se nějak nedostavoval. Osadil jsem časem kovová torzní ramena. Bylo to ještě horší... nakonec jsem se před tejdnem na to vrhnul pořádně. Zjistil jsem, že pojezdová kola o sebe škrtají. Tedy vždy vnitřní kolo škrtá o spojovací osu toho před ním - samozřejmě při jízdě v terénu. Proti tomuto nešvaru jsem udělal opatření, že jsem všechny kola stočil na průměru o 2mm. Problém uplně vyřešen. Další problém byl v tom, že puvodní hřídelky, které byli u pojezdáků byli nějaký "jetý" takže jsem opatřil nové z již nepojízdného starého Panthera. A dnes konečně jsem si vlez v práci na soustruh. Vytočil jsem si na napínací kola hřídelky. Použil jsem původní mosazná pouzdra o vnitřním průměru 5,19 a 5,13 , ty jsem prostružil výstružníkem na 5,56 aby se srovnali, protože byli mírně do kuželu. Do toho jsem vytočil přesné čepy - 5,56 (-0,01). Za tímto přesným rozměrem jsem vytočil závit M4. Na hřídelku byla použita kulatina průměru 9mm třída ocely 19 600. Do pásů jsem vrátil 1 článek, který jsem předtím ubral kuli tomu, aby pasy nepadaly, ten jsem zase vrátil a pásy na vrchu kol krásně sedí jako u originálu, vůbec nepadají :-) Před chvilkou jsem to pak všechno namontoval do stroje... Projel jsem to a spadla mi čelist. Tank je najednou živej až moc, ovladání hezky citlivé :-) lita uplně neskutečně :-) Hned zítra ráno ho pujdu vyzkoušet ven za barák :-)
Uživatelský avatar
Milan
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 2784
Registrován: 28 led 2009, 23:54
15
Lokalita: Cvrčovice,Brno-venkov

Re: Co jsem dělal

Příspěvek od Milan »

........Šťastnej člověk ........
Měl bys být spisovatelem.Četl jsem to jedním dechem.
Přihoď fotky.... :P :P :o
Odpovědět

Zpět na „Tiger I“