MOJE NOVÉ HRAČKY

Odpovědět
Uživatelský avatar
STOPAR
PzKpfw I
PzKpfw I
Příspěvky: 7
Registrován: 26 lis 2009, 07:40
14
Lokalita: Orlová-Lutyně

MOJE NOVÉ HRAČKY

Příspěvek od STOPAR »

Vítejte modeláři rc tanků 1:16. Právě jsem se stal šťastným majitelem krasavců od BEAMI-TRADE tanků tiger a t-34 infrared od firmy TORRO.Sháním vše čím se dají tyto modely oživit. Nabídněte-děkuji.
Uživatelský avatar
Milan
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 2784
Registrován: 28 led 2009, 23:54
15
Lokalita: Cvrčovice,Brno-venkov

Re: MOJE NOVÉ HRAČKY

Příspěvek od Milan »

Kolik Tě to u pana Slavíka stálo ? Budeš předělávat elektroniku na HL ? puffy
Uživatelský avatar
STOPAR
PzKpfw I
PzKpfw I
Příspěvky: 7
Registrován: 26 lis 2009, 07:40
14
Lokalita: Orlová-Lutyně

Re: MOJE NOVÉ HRAČKY

Příspěvek od STOPAR »

Milan píše:Kolik Tě to u pana Slavíka stálo ? Budeš předělávat elektroniku na HL ? puffy
JÁŘKU KOKOS ROVNEJ 7 000. CO SE TÝČE ELEKTRONIKY TAK DALEKO NEJSEM.BUDOU TO NEJSPÍŠ HRAČKY NA TAKOVÉTO DOMÁCÍ JEŽDĚNÍ KTERÝM CHCI ALE VDECHNOUT ŽIVOT.
Uživatelský avatar
Milan
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 2784
Registrován: 28 led 2009, 23:54
15
Lokalita: Cvrčovice,Brno-venkov

Re: MOJE NOVÉ HRAČKY

Příspěvek od Milan »

Tuto sadu ale na stránkách Beami nabízí za 6000 Kč..?????
Jinak mezi námi je tato firma z těch dražších za stejné zboží.
Uživatelský avatar
STOPAR
PzKpfw I
PzKpfw I
Příspěvky: 7
Registrován: 26 lis 2009, 07:40
14
Lokalita: Orlová-Lutyně

Re: MOJE NOVÉ HRAČKY

Příspěvek od STOPAR »

Milan píše:Tuto sadu ale na stránkách Beami nabízí za 6000 Kč..?????
Jinak mezi námi je tato firma z těch dražších za stejné zboží.
Nic lepšího jsem nenašel.A ta cena je i s nějakými těmi doplňky,helmy,kanistry,baterie atd....... :oops:
pajak7

Re: MOJE NOVÉ HRAČKY

Příspěvek od pajak7 »

Stopar prosimtě teď ti neodpovim na tvuj dotaz ale chci se zeptat jen na tu orlici u tvého názvu nejsem žádný odborník co se tíče propagace Fašismu a ani mě osobně to nevadí ale nemyslím si že to je vpořadku a až to uvidí ADMIN tak se mu to taky líbyt nebude.
Jinak gratuluji k tvému přírustku a výtám tě tady mezi námi,a ještě k tvé otázce oživení co máš přesně na mysli
Uživatelský avatar
STOPAR
PzKpfw I
PzKpfw I
Příspěvky: 7
Registrován: 26 lis 2009, 07:40
14
Lokalita: Orlová-Lutyně

Re: MOJE NOVÉ HRAČKY

Příspěvek od STOPAR »

pajak7 píše:Stopar prosimtě teď ti neodpovim na tvuj dotaz ale chci se zeptat jen na tu orlici u tvého názvu nejsem žádný odborník co se tíče propagace Fašismu a ani mě osobně to nevadí ale nemyslím si že to je vpořadku a až to uvidí ADMIN tak se mu to taky líbyt nebude.
Jinak gratuluji k tvému přírustku a výtám tě tady mezi námi,a ještě k tvé otázce oživení co máš přesně na mysli
DÍK ZA UPOZORNĚNÍ.TROCHU JSEM TO UPRAVIL.PŘIŠLO MI VHOD ŽE SE TO NA DANÉ TÉMA HODÍ ALE RAČI NEBUDEME PROVOKOVAT.CO SE TÝČE OŽIVENÍ MÁM NA MYSL RŮZNÉ DOPLŇKY JIŽ HOTOVÉ .DÁLE SHÁNÍM OBTISKY 1:16 NA TIGRA A PODOBNĚ.
Odpovědět

Zpět na „Tiger I“