T-55A HOOBEN - Peca

Odpovědět
Uživatelský avatar
Peca
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 162
Registrován: 17 bře 2013, 12:53
11
Lokalita: Trutnov, Liberec

Re: T-55A HOOBEN - Peca

Příspěvek od Peca »

Tak super, zkus najít nějaké to foto :-) Já našel na webu ofocený návod na použití T-55A, ale je to jen kreslené.
Uživatelský avatar
Peca
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 162
Registrován: 17 bře 2013, 12:53
11
Lokalita: Trutnov, Liberec

Re: T-55A HOOBEN - Peca

Příspěvek od Peca »

Našel jsem zajímavý odkaz, kde jsou i kamufláže jednotlivých zemí...
http://www.tanks-encyclopedia.com/coldw ... t_T-55.php
Uživatelský avatar
Peca
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 162
Registrován: 17 bře 2013, 12:53
11
Lokalita: Trutnov, Liberec

Re: T-55A HOOBEN - Peca

Příspěvek od Peca »

Tak jsem zakoupil vysílač Turnigy 9X V2, řídící jednotku od Hobbenu na T55 na RC King a kouřový generátor na jejich stránkách. :)
Uživatelský avatar
Vojtiš
PzKpfw V - Panther
PzKpfw V - Panther
Příspěvky: 699
Registrován: 17 led 2011, 20:44
13
Lokalita: Přerov

Re: T-55A HOOBEN - Peca

Příspěvek od Vojtiš »

Tak super, vysílačka dobrá, na ten modul jsem zvědavej co to umí a ten kouřák jsi neměl kupovat páč se ti tam asi nevleze pokud tam budeš chtít repro a zvuky, to jsi měl raděi koupit ty ložiska do pojezdů.
KDO NEZAŽIL NEPOCHOPÍ !!!
Uživatelský avatar
Peca
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 162
Registrován: 17 bře 2013, 12:53
11
Lokalita: Trutnov, Liberec

Re: T-55A HOOBEN - Peca

Příspěvek od Peca »

Jé super, takže ta řídící jednotka už v sobě zvuky má? Koukal jsem na jedno video T55 a tomu japončíkovi se tam kouřák vlezl a dokonce vypadá moc dobře, jen neví čím se to plní...píšou speciální směs oleje...je to jako od HL? Přikládám video právě toho kouřáku ... čudí to společně se zvukem:-). Jak tam do toho vesele vrážím ty peníze, tak si říkám, jestli neprodám svého Tigra :-D...není to můj jediný koníček :-D. Jinak objednal jsem i nabíječku na baterie atd, takže vstupuju mezi profíky :-D! Jen s tím zapojením to bude asi oříšek, jestli si neporadím podle schématu u řídící jednotky, tak tady budu žádat o pomoc :?: :idea: :)

Naposledy upravil(a) sourekv dne 24 srp 2016, 20:01, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Peca
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 162
Registrován: 17 bře 2013, 12:53
11
Lokalita: Trutnov, Liberec

Re: T-55A HOOBEN - Peca

Příspěvek od Peca »

Tady jsou teda zvuky které to dovede:-)
Stejně si říkám že zvuk automatického nabíjení a dopadnutí prázdné nábojnice atd jsou zvuky které by v reálu asi nebyly slyšet což :-)...je to spíš jako by člověk seděl uvnitř tanku, což se děje v roli řidiče :-D


https://www.youtube.com/watch?v=41KdoLtuqfo
Uživatelský avatar
Peca
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 162
Registrován: 17 bře 2013, 12:53
11
Lokalita: Trutnov, Liberec

Re: T-55A HOOBEN - Peca

Příspěvek od Peca »

A ložiska na kola dám určitě...jen budu muset sehnat někoho, kdo mi to vysoustruží :-)
Uživatelský avatar
Peca
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 162
Registrován: 17 bře 2013, 12:53
11
Lokalita: Trutnov, Liberec

Re: T-55A HOOBEN - Peca

Příspěvek od Peca »

Tak mi tank přijde až v září...to je doba safra :-)...dá se nějak vyzkoušet vysílačka, když budu mít doma např koupené servo a budu mít řídící jednotku a přijímač? ahoj
Uživatelský avatar
Peca
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 162
Registrován: 17 bře 2013, 12:53
11
Lokalita: Trutnov, Liberec

Re: T-55A HOOBEN - Peca

Příspěvek od Peca »

Tak už mám doma řídící jednotku....je k tomu i několik dood, repráček a spousta konektorů...tak jsem zvědavej jak to bude chodit:-). Koupil jsem si i vysílačku Turnigy 9X, nabíječku na akumulátory do tanku i do vysílačky...zkrátka jsem zainvestoval a teď už čekám jen na tank :-). Jak dáváte do kol ložiska? Jen vyvrtáte v kole potřebný rozměr a ložisko tam přilepíte?
Uživatelský avatar
Peca
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 162
Registrován: 17 bře 2013, 12:53
11
Lokalita: Trutnov, Liberec

Re: T-55A HOOBEN - Peca

Příspěvek od Peca »

A potřeboval bych provést úpravu na své vysílačce...na levé páce je nulová poloha ve spodní úvrati, jelikož to je dělané pro letadla...prý se to dá vystředit přidáním pružinky, pomohl by mi s tím někdo prosím?

Díky, zdraví Peca :-)
Odpovědět

Zpět na „T-55“