Představení

Vyřízené aktivace
Odpovědět
Lubor N.

Představení

Příspěvek od Lubor N. »

Zdravím, jmenuji se Lubor ahoj .

Jsem ročník "79". Od dětství se věnuji plastovým modelům. Většinou 1:72 - 1:76, takže nebyl problém s uskladněním hotových modelů bojové techniky, letadel a vrtulníků.
Již dříve jsem si pořídil RC vrtulník a pak RC letadlo. Po zkušenostech jsem zjistil, že bude bezpečnější pro mne i ostatní zůstat na zemi ;-). V dubnu jsem si tedy pořídil
k narozeninám tank 1:16 od HL - King Tiger ve verzi air-soft, zvuk a kouř. Trochu jsem s ním jezdil a pak se jsem se rozhodl, že bych se časem pustil do úprav.
Začal jsem pořizovat doplňky "na sklad" - zatím jen na vzhled. A pátral jsem na internetu, kde jsem nalezl i toto fórum. Při návštěvě letošních Lešan, jsem se opět zašel
podívat jak jezdí RC tanky. Pro tentokrát se trochu se seznámil a pořídil několik doplňků k tanku a dostal radu, abych se zde zaregistroval. Takže pokud projde registrace,
tak občas pozlobím zkušenější členy s prosbou o radu. Pro začátek plánuji otáčení věže o 360°, instalaci druhého kulometu do věže, přesun led diody střelby z kanónu, "blatníky
na převodovky", úpravy vzhledu a tak podobně. Toť pro začátek asi vše.....
mrst
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 3163
Registrován: 09 úno 2009, 19:52
15
Lokalita: Praha 9, Horní Počernice

Re: Představení

Příspěvek od mrst »

tak tedy do toho !!!! :D ;)
Uživatelský avatar
sourekv
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 887
Registrován: 22 zář 2009, 21:49
14
Lokalita: Praha

Re: Představení

Příspěvek od sourekv »

Uživatel byl aktivován. V.
Mysleli jsme to dobře, ale dopadlo to jako vždycky
Odpovědět

Zpět na „Aktivovaní“