idioti nevymřeli

Odpovědět
tankan
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 219
Registrován: 11 dub 2009, 12:51
15
Lokalita: vých čechy

idioti nevymřeli

Příspěvek od tankan »

Tak jsem dnes přesvědčil,že idioti nevymřeli a že jich přibývá,co se mi stalo.
požádal jsem kamaráda,kterej si ted bude otvírat RC obchod,aby mi sehnal M4A3 105mm Sherman od firmy heng long,tek se obrátil na Fi. Pelikán aby ho objednal z jejich velkoskladu,odpoved kterou jsme od nich dostali,nám přišla neskutečná.




většina z Vás jistě zaznamenala, že jsou RC tanky v naší nabídce momentálně nedostupné. Důvodem je nález Českého úřadu pro zkoušení zbraní a střeliva, na jehož základě jsme byli nuceni dočasně přerušit prodej našich RC tanků, které byly dle zmíněného nálezu klasifikovány jako "zbraně kategorie D". Pro jejich další prodej bude nutné získat potřebnou homologaci, o kterou se postará naše firma, ale zároveň je třeba mít k velkoobchodnímu i maloobchodnímu prodeji Koncesi pro nákup, prodej, přepravu, půjčování a uschovávání zbraní a střeliva. *WALL*

tak tankáni budeme si muset pořídit zbrojáky
pajak7

Re: idioti nevymřeli

Příspěvek od pajak7 »

tankan píše:
tak tankáni budeme si muset pořídit zbrojáky
Buď v klidu na zbraně kategorie D ti stačí aby ti bylo 18 let ;) ;) ;) jo hold airsoft je airsoft .

Na to bacha už vidím jak někdo nese v podpaží tank aby udělal poštu ...... :lol: :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
honza kadrmas
PzKpfw V - Panther
PzKpfw V - Panther
Příspěvky: 940
Registrován: 03 led 2010, 11:59
14
Lokalita: Borohrádek Královehradecký Kraj

Re: idioti nevymřeli

Příspěvek od honza kadrmas »

No to teda zírám co kdo zase vymyslel za kravinu... ještě že většina modelů má zákluzy :D :D :D
Váš Šaryk
Uživatelský avatar
fneko
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 232
Registrován: 07 pro 2013, 18:28
10
Lokalita: Praha 22

Re: idioti nevymřeli

Příspěvek od fneko »

Není to žádná novinka.Už cca před 15ti lety kdy jsem prodával a servisoval airsoftové zbraně jsem si musel tyhle nesmyslné koncese pořídit.Jde akorát o to tahat z prodejců peníze.Jo a abych nezapoměl každá nová zbraň musela mít homologaci ze státní skušebny,tj další cca3000 které se promítly do koncové ceny.Tahle státní šikana se týkala normálních obchodníku,tržíčkářů se netýkala,ty nešlo dohledat.(osobní zkušenost z Ćoikou)Na jednu stranu jsem rád,že to už nedělám.Užil jsem si víc úřední buzerace než obchodu.
tankan
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 219
Registrován: 11 dub 2009, 12:51
15
Lokalita: vých čechy

Re: idioti nevymřeli

Příspěvek od tankan »

Na tuhle akci by to chtělo tank v měřítku 1:1 a to by byl rachot *BIG GUN* *BIG GUN* *BIG GUN*
Odpovědět

Zpět na „Ostatní“