Zdravím ze západu Čech

Vyřízené aktivace
Odpovědět
kremak0432

Zdravím ze západu Čech

Příspěvek od kremak0432 »

Ahoj, zdravím všechny stejně "postižené" kolegy modeláře. Jmenuji se Jirka a modelařinou se zabývám od 6-ti let, kdy jsem pod vánočním stromečkem našel plastikovou stavebnici křížníku Potěmkin. Asi jako skoro každý jsem prošel vývojem od vystřihovánek z ABC přes plastikové modely k RC modelům. Pravdou je, že plastikových modelů mám nejvíc, převážně německých letadel a obrněné techniky. RC modely jsem stavěl rychlostní kluzáky s pohonem na letecký modelářský motor a maketu německého torpedoborce z 2.sv. války. Mám výkresy ještě na další lodě(Scharnhorst, Prinz Eugen...), ale ty si postavim asi až v důchodu, jestli se ho ovšem dožiju. Díky plastikovým modelům, kdy jsem scháněl i patřičnou literaturu jsem se stal obdivovatelem německé techniky z období 2.sv.války. No a tak se stalo, že mám v pracovně na stole Sd.Kfz.182 s věží Henschel od firmy torro z metal produkce v měřítku 1:16. V budoucnu bych si chtěl ještě pořídit Panther G taky 90% v kovu-zatím se navyrábí aspoň co vím. Tyto dva typy pro mne představují vrchol konstrukce tanků za 2.sv.války i když mnozí tvdí, že nejlepší tank byl T-34. ahoj
Spozdravem ACHTUNG PANZER
Uživatelský avatar
sourekv
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 887
Registrován: 22 zář 2009, 21:49
14
Lokalita: Praha

Re: Zdravím ze západu Čech

Příspěvek od sourekv »

Uživatel byl aktivován. V.
Mysleli jsme to dobře, ale dopadlo to jako vždycky
Odpovědět

Zpět na „Aktivovaní“