kouř do výfuků u kv1

Odpovědět
Uživatelský avatar
honza kadrmas
PzKpfw V - Panther
PzKpfw V - Panther
Příspěvky: 940
Registrován: 03 led 2010, 11:59
14
Lokalita: Borohrádek Královehradecký Kraj

kouř do výfuků u kv1

Příspěvek od honza kadrmas »

ahoj všechny vás zdravím jsem majtelem tigera a kv 1 od hen long u kv 1 je s kouřem problém kouří zezadu místo světla takže je na místě ůprava :kv1 rozděláme ,z horní korby uřízneme výfuky,výfuk sevřeme ve svěráku a navrtáme z boku a zezdola aby se otvory protly ,spodní otvor musí mít průměr jako hadička tu do výfuku zalepíme mě se osvědčilo vteřinové lepidlo ,do korby zvětšíme otvor po cvaklíkú abychom tam mohli prostrčit hadičku ,pak musíme zkusit jestli se nebude lámat, tank zaklopíme a zkusíme jestli se hadička nesplácne o převodovku která je asi 2 mmod vršku mně se ucpávala tak jsem musel do korby nožem vyříznout malou drážku hlavně pozor at korbu neproříznete zkrz ,potom výfuky s hadicema zalepíme ,zevnitř do hadic vložíme špejli a hadici přilepíme ke korbě a dáme pozor aby se nikde nelámala proto tam je ta špejle tu potom vyndáme s prací na výfukách jsme hotovi. ted následuje demontáž kouřového modulu a sehnání kolínek pro hadičky ty zatím lepit nebudeme kouřák musíme dát na korbu tak aby zapadl me zi převodovky kouřák musíme přidělat já jsem ho přidělal takto:připravíme si slabý hliníkový plech a naohýbáme a nařežeme tak jak nám to vyhovuhuje a kouřák připevníme musíme myslit nato aaby se při možné poruše dal sundat potom zakrátíme hadičky tak aby vedly přímo ke kouřáku a zalepíme do kolínek a ta přilepíme ke kouřáku a jsme hotovi budu se snažit v nejbliší době přidat nějaké fotky tak tankům zdar! puffy
Odpovědět

Zpět na „KV-1/85/2 (MT-1)/2/3/4/5“