pérování problém

Odpovědět
Uživatelský avatar
honza kadrmas
PzKpfw V - Panther
PzKpfw V - Panther
Příspěvky: 940
Registrován: 03 led 2010, 11:59
14
Lokalita: Borohrádek Královehradecký Kraj

pérování problém

Příspěvek od honza kadrmas »

ahoj všechny vás zdravím nevím jestli je to na všech nebo jenom na mém ale mám moc měkké pružiny levá strana drží jakš takš ale pravá strana je měkká tak že tank je na stranu koukal jsem na rc tank de tam mají tvrdší pružiny na jagdpanthera ale nevím jestli jsou stejné nebo je z něčeho vyrobit snad to nějak upravím ssad ssad ssad ssad
Váš Šaryk
sakulajda
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3208
Registrován: 28 led 2009, 22:03
15
Lokalita: Dolní Kounice

Re: pérování problém

Příspěvek od sakulajda »

honza kadrmas píše:ahoj všechny vás zdravím nevím jestli je to na všech nebo jenom na mém ale mám moc měkké pružiny levá strana drží jakš takš ale pravá strana je měkká tak že tank je na stranu koukal jsem na rc tank de tam mají tvrdší pružiny na jagdpanthera ale nevím jestli jsou stejné nebo je z něčeho vyrobit snad to nějak upravím ssad ssad ssad ssad
tyhle mám doma a jsou mi na nic
http://www.asiatam.de/product_info.php? ... nther.html
ovšem jestli sedí ti tu poradí asi Milan ten má KVčko - pokud se plastové vany nezbavil
Články:
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Milan
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 2784
Registrován: 28 led 2009, 23:54
15
Lokalita: Cvrčovice,Brno-venkov

Re: pérování problém

Příspěvek od Milan »

Mám vanu v pořádku,takže jsem neměl důvod to kuchat.Jinak mám stále jednu vanu na prodej.Ale podívej se prvně,zda nejsou jen ty pérka vyskočený.Zda pasují ty na Jagdpanthera to bohužel nevím.Mohu zjistit o víkendu.Ale jak říkám,neměl by tam být problém.Chce to rozdělat a prohlídnout ty pérka.
Uživatelský avatar
honza kadrmas
PzKpfw V - Panther
PzKpfw V - Panther
Příspěvky: 940
Registrován: 03 led 2010, 11:59
14
Lokalita: Borohrádek Královehradecký Kraj

Re: pérování problém

Příspěvek od honza kadrmas »

Milan píše:Mám vanu v pořádku,takže jsem neměl důvod to kuchat.Jinak mám stále jednu vanu na prodej.Ale podívej se prvně,zda nejsou jen ty pérka vyskočený.Zda pasují ty na Jagdpanthera to bohužel nevím.Mohu zjistit o víkendu.Ale jak říkám,neměl by tam být problém.Chce to rozdělat a prohlídnout ty pérka.
ahoj konečně jsem to vyřešil podle jednoho němce pružiny o 90 stupnů převrtá a tím je více napruží výsledek mě překvapil já jsem to vrtal na stojanovce 2 vrtákem jde to i 1
http://www.razyboard.com/system/morethr ... 182-0.html
Váš Šaryk
sakulajda
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3208
Registrován: 28 led 2009, 22:03
15
Lokalita: Dolní Kounice

Re: pérování problém

Příspěvek od sakulajda »

honza kadrmas píše:
Milan píše:Mám vanu v pořádku,takže jsem neměl důvod to kuchat.Jinak mám stále jednu vanu na prodej.Ale podívej se prvně,zda nejsou jen ty pérka vyskočený.Zda pasují ty na Jagdpanthera to bohužel nevím.Mohu zjistit o víkendu.Ale jak říkám,neměl by tam být problém.Chce to rozdělat a prohlídnout ty pérka.
ahoj konečně jsem to vyřešil podle jednoho němce pružiny o 90 stupnů převrtá a tím je více napruží výsledek mě překvapil já jsem to vrtal na stojanovce 2 vrtákem jde to i 1
http://www.razyboard.com/system/morethr ... 182-0.html
jo takhle to mám na svém Pantherovi
Články:
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Odpovědět

Zpět na „KV-1/85/2 (MT-1)/2/3/4/5“