Predstavenie

Vyřízené aktivace
Odpovědět
TIBINO

Predstavenie

Příspěvek od TIBINO »

Srdecne zdravim vazene panstvo.Ja uz som svojim sposobom stare 50-rocne psisko.Mam vsak este 9-rocneho syna.A hlavne v jeho pripade by som potreboval poradit.Tak som sa teda rozhodol,ze poprosim o radu vas-machrov a teda skusenych odbornikov.Ide o to,ze chlapec dostal ako darcek Tank Tiger 3818-HENG LONG.Bol vtedy za cenu cca 99 Eur.Teda, pekna hracka.Avsak az do okamihu,kym sme nedali nabijat bateriu.Ona v podstate este ani nebola uplne vybita ked sme ju na nabijacku dali.Nabijali sme ju tak cca 2hod.Po nahodeni do tanku vsak tank nereagoval.Teda veza tocila,aj kanon chodil hore-dole ale pomaly..Nabit vsak nenabil-nevystrelil.Na jazdu mal snahu sa rozbehnut,ale iba cukol a potom na nom zacali blikat svetla.Ja som vydedukoval,ze tak asi ta baterka odisla do haja.Bolo by to mozne-otazka.Bateria je tam Li-on,model HL 18650-2S,7,4 V-1800mAh.Tak by som vas skusenych fajnsmekrov v tomto smere poziadal o radu.A,ked sa aj bude dat mi radu-kde najlepsie by som danu bateriu mohol zohnat-kupit.Dakujem velmi moc za kazdu radu.Hlavne za svojho syna.Prajem vsetkym hodne zdaru.Hodne zdravicka a hodne stastia pri modearstve a pri vytvarani velmi krasnych a oku lahodiacich modelov.S priatelskym pozdravom Tibor,Suchohrad,Slovensko.
LK88
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1598
Registrován: 23 dub 2015, 18:28
8
Lokalita: praha 9 vysočany

Re: Predstavenie

Příspěvek od LK88 »

A nabijeli jste ji dodanou origo nabijeckou co vypada jako adapter ? Dle zkusenosti oboje dodavane k tanku je na nic, baterie i ta nabijecka, jde o to zda investovat a koupit oboje nove, v jakem koli obchode pro modelare koupis oboje a myslim ze ti i budou ochotni promerit baterii i nabijecku , a reknou ti kde je problem ahoj
Uživatelský avatar
ollie
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 111
Registrován: 14 lis 2011, 18:20
12
Lokalita: Smolinské

Re: Predstavenie

Příspěvek od ollie »

Suchohrad? Som v suchohrade a viem pomoct. Volaj na 0917 631 741. Dnes a zajtra mam cas som zabudol dodat.
Naposledy upravil(a) ollie dne 19 dub 2017, 19:23, celkem upraveno 2 x.
Uživatelský avatar
romann
PzKpfw V - Panther
PzKpfw V - Panther
Příspěvky: 501
Registrován: 03 čer 2012, 07:46
11
Lokalita: Nitra

Re: Predstavenie

Příspěvek od romann »

Uživatelský avatar
ollie
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 111
Registrován: 14 lis 2011, 18:20
12
Lokalita: Smolinské

Re: Predstavenie

Příspěvek od ollie »

Vybavene, odskusane. Nefungoval jeden clanok na baterii.
Uživatelský avatar
sourekv
PzKpfw V - Panther
PzKpfw V - Panther
Příspěvky: 878
Registrován: 22 zář 2009, 21:49
14
Lokalita: Praha

Re: Predstavenie

Příspěvek od sourekv »

Uživatel byl aktivován.
Mysleli jsme to dobře, ale dopadlo to jako vždycky
Odpovědět

Zpět na „Aktivovaní“