Obrázky modelu

Uživatelský avatar
Barraka
Zakladatel
Zakladatel
Příspěvky: 208
Registrován: 15 led 2009, 12:02
15
Lokalita: Chrást u Poříčan (nedaleko Českého brodu)

Obrázky modelu

Příspěvek od Barraka »

Pár obrázků modelu:
buldog 1.jpg
buldog 2.jpg
----------------------------------------------------------------------------
Můj tank : Tiger I - časná verze - (101/501 Batalion "LAH")
long.michael
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 240
Registrován: 11 bře 2009, 09:38
15
Lokalita: Bavorov

Re: Obrázky modelu

Příspěvek od long.michael »

velmi pěkné foto taky sem si ho pořídil a už stím mám problémi.
long.michael
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 240
Registrován: 11 bře 2009, 09:38
15
Lokalita: Bavorov

Re: Obrázky modelu

Příspěvek od long.michael »

No tak sem posekal zahradu a vytáhnul buldočka ven no až na to že mi nejde otáčení věže tam to maká docela dobře i po tom terénu co tam je tak to asi bude chtít ho pak nastříkat trošku se to asi odře o písek ale budu vymýšlet jak to udělat aby se s tím dalo jezdit i ve vodě ale problém sou ty díry pokud tam dám RX18 tak se zruší přístup na kouřový vypínač tak ještě uvažuji potenciometr zvuku dám asi dovnitř a nastavím ho na max. Ale musím vyřešit vypínač kam sním a nějak vyřešit dobíjení baterie.když to zavřu a pak to asi vytěsním atosiliconem
long.michael
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 240
Registrován: 11 bře 2009, 09:38
15
Lokalita: Bavorov

Re: Obrázky modelu

Příspěvek od long.michael »

No tak to jo tak to si ji asi budu muset také pořídit ty už si ji tam dal já ji asi také objednám od breami-trade tam ji mají jinde sem ji nenašel,ale ještě se jdu zeptat zítra do rc model na Kladnu.No tak aspoň to bude lépe zabezpečené takže na ní není ani potenciometr a vypínač kouře takže tam musím nechat jen hlavní vypínač a přesunout ho a tu díru zatavit a pak už jen vyřešit baterku aby se to dalo dobíjet a nemusel se sundávat kryt no ale možná mě něco napadlo jen doufám že to půjde je v tom tanku málo místa no takže jí musím koupit a k tomu rovnou objednat i konektory ty tam sou na vše a nic se nepájí.No tak to je pro mě ideální.
A za trubičky moc děkuji je tam namontuji a vyzkouším jak to bude jezdit.A až přijde deska tak ji tam dám. A budu přemýšlet co dál upravit chtělo by to hnací kola a kovovou převodovku.No ale to asi raděj koupím ještě ten kov tuning
Uživatelský avatar
LARS
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 440
Registrován: 02 úno 2009, 21:41
15
Lokalita: Nudvojovice

Re: Obrázky modelu

Příspěvek od LARS »

Když se vtom už hrabeš posílám Ti zajímavý nápad už ani nevím odkud.
repro2.jpg
repro1.jpg
[█۞███████]▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▄▅█████████▅▄▃▂
I███████████████████]
.◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤
long.michael
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 240
Registrován: 11 bře 2009, 09:38
15
Lokalita: Bavorov

Re: Obrázky modelu

Příspěvek od long.michael »

No tak to není patný nápad,ale jen na to půjde prach tak by se to muselo vyřešit nějak je skovat před prachem no aby tam nenalítal tolik. Je to pod návod na reproduktor skovat pod výfuk ale zas musí tam zůstat místo pro hadičky z kouřáku ale to by se dalo nějak vyřešit no,ale já to chci všechno zaslepit tak aby sedal použít i do nějaké hladiny vody optimálně asi do víšky pojezdových kol.Je tam zas moc děr chce to tam nějaké nechat kvůli chlazení sice to není moc ale mělo by to stačit to co tam je.sou tam otvory na převodovku. No ale možná by se asi dal vyřešit kouřák no dal by se tam dát na průduchy cool cool cool
Uživatelský avatar
LARS
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 440
Registrován: 02 úno 2009, 21:41
15
Lokalita: Nudvojovice

Re: Obrázky modelu

Příspěvek od LARS »

Za 100Kč máš 5 kousků tak ho po brodění občas vyměníš. Někde jsem viděl motory a elektríku chladit ventilátorem podobným jako je v návodech na kouřák. http://www.flajzar.cz/detail.php?zbozi= ... &z=galerie
[█۞███████]▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▄▅█████████▅▄▃▂
I███████████████████]
.◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤
long.michael
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 240
Registrován: 11 bře 2009, 09:38
15
Lokalita: Bavorov

Re: Obrázky modelu

Příspěvek od long.michael »

LARS píše:Za 100Kč máš 5 kousků tak ho po brodění občas vyměníš. Někde jsem viděl motory a elektríku chladit ventilátorem podobným jako je v návodech na kouřák. http://www.flajzar.cz/detail.php?zbozi= ... &z=galerie
Máš na mysli repráčky to by se možná vyplatilo ale tak ten co tam je zatím jde jen mi nejde ten kouř asi odešel drátek a nejde tenhle rozebrat
long.michael
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 240
Registrován: 11 bře 2009, 09:38
15
Lokalita: Bavorov

Re: Obrázky modelu

Příspěvek od long.michael »

pajak7 píše:Orginální uložení náhradních článků pásů ;) ;) ;)
M41_Bulldog-1.jpg
No tak to jo ta asi by se tam daly také dát ale musí se sundat stupačky
long.michael
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 240
Registrován: 11 bře 2009, 09:38
15
Lokalita: Bavorov

Re: Obrázky modelu

Příspěvek od long.michael »

No tak sem si koupil pěknej křáp furt na tom něco odchází teď mi zas přestalo svítit přední světlo Asi prskla ta dioda to je děs a běs asi to chce jiný nejlépe od jiného výrobce počítal sem díly a ty by vyšli jako nový tank
Odpovědět

Zpět na „M41 Walker Bulldog“