King Tiger ll tamiya Tábor

Odpovědět
Machip
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 214
Registrován: 01 led 2018, 18:55
6
Lokalita: Tábor

Re: King Tiger ll tamiya Tábor

Příspěvek od Machip »

Díky za pochvalu kluci.Ale měl bych dotaz,došlo mi jak se jedná o první verzi kinga od tamky tak má pohon věže v korbě ale ten se už použít nedá pokud tam bude elektronika tak se chci zeptat jestly koupit origo tamku věnec a pohon z novější verze acelý to tam nějak popasovat a nebo by tam pasovaly díly od činanu na henlong a spol kde my ten systém příde jednoduší nemáte s tím někdo zkušenost nebo případně nemáte někdo věnec s pohonem od čínanu na prodej .Předem díky Pepa Ještě mohl by mě někdo z vás poměřit velikost otvoru na věž v korbě předem díky Pepa
Naposledy upravil(a) Machip dne 02 bře 2018, 08:39, celkem upraveno 1 x.
LK88
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1598
Registrován: 23 dub 2015, 18:28
8
Lokalita: praha 9 vysočany

Re: King Tiger ll tamiya Tábor

Příspěvek od LK88 »

nevim z jakeho duvodu tam nedat ten puvodni, jake mas zamery, ale co jsem tak vysledoval na youtube apod, tak menej cely vrsek nebo udelaji konverzi vrsku HL a spodni vanu tamku...ale treba ti nekdo poradi
Machip
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 214
Registrován: 01 led 2018, 18:55
6
Lokalita: Tábor

Re: King Tiger ll tamiya Tábor

Příspěvek od Machip »

Právě že ten původní pohon věže zabírá spoustu místa v korbě v místech kde bude elektronika a pro novější verzi mě čeká zase dost dodělávek ůchytů z toho pohledu my přide ten system od čínanů takový jednoduší ale to by musel být zase otvor korby stejný rozměrově a to zatím nevím.Pepa
Machip
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 214
Registrován: 01 led 2018, 18:55
6
Lokalita: Tábor

Re: King Tiger ll tamiya Tábor

Příspěvek od Machip »

https://www.rajce.net/f1262961923 další malí posun nakonec jsem objednal origo díly od tamky a pokusil se je přidělat podle novější verze s převodem ve předu ale po dodělání jsem zjistil že se mi nevejde nad převodovku pásů ,jo jo staré přísloví dvakrát měř jednou řež srol tak jsem to vše odřezal a celé jsem to otočil převodkou do zadu .Druhý pokus ok.Chtěl jsem se zeptat nemáte někdo zkušenosti se zimmeritemod attack hobby je použitelný i na rc jenom přece se necítím na vlastní zimm,ale zas se mě líbí verze s rytířem od 505 a ten je aspon co jsem zatím dohledal vždy se zimmeritem.A ještě po střiknutí to chce asi určitě krycí matnej lak a nebo máte jiný postup.Předem díky.Pepa
Machip
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 214
Registrován: 01 led 2018, 18:55
6
Lokalita: Tábor

Re: King Tiger ll tamiya Tábor

Příspěvek od Machip »

https://www.rajce.net/f1265837640 Tak a je King na pásech ted pomalu řeším jakou nakonec dát elektroniku zatím to vypadá na open panzer a nebo Clark 22 pokud by se my ji povedlo sehnat zatím na ni ale nejsou finance, tak budu dělat na věži.Chtěl jsem se zkušenějších zeptat jestly nějak chráníte řídící jednotku proti případnému seknuti motorů pojistkou a pod.Jde mi o to že moje motory mají blokovací proud nějakejch 60Am tak jestly to nějak řešit.Případně neválí se někomu doma kovová hlaven na kinga případně i s airsoftem.Předem díky Pepa
Machip
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 214
Registrován: 01 led 2018, 18:55
6
Lokalita: Tábor

Re: King Tiger ll tamiya Tábor

Příspěvek od Machip »

Tak konečně jsem dal dohromady 3-3500 kč a řeším jakou elektroniku zatím jse rozhoduji mezi clarkem 22 nebo 24 s kterou jsem na finančnim limitu open panzer jsem zavrhnul k němu je třeba ještě regly a zvuk.jde my pokud možno o co nejmíň nastavování nebo aspoň o co nejednoduší nastavování nebo byste mě doporučily jako začátečníkovy něco jiného.Předem díky za tip.a radu.Pepa
sakulajda
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3204
Registrován: 28 led 2009, 22:03
15
Lokalita: Dolní Kounice

Re: King Tiger ll tamiya Tábor

Příspěvek od sakulajda »

Machip píše:Tak konečně jsem dal dohromady 3-3500 kč a řeším jakou elektroniku zatím jse rozhoduji mezi clarkem 22 nebo 24 s kterou jsem na finančnim limitu open panzer jsem zavrhnul k němu je třeba ještě regly a zvuk.jde my pokud možno o co nejmíň nastavování nebo aspoň o co nejednoduší nastavování nebo byste mě doporučily jako začátečníkovy něco jiného.Předem díky za tip.a radu.Pepa
nejmene nastavovani ma IBU a přitom dost vlastnich zvuku
elmod se pro jizdu musi stelovat aleumi toho mraky
na beier je toho potreba vice v jeepu si ho nemuzu vynachvalit, ale jednoduche to pro zacatecnika neni a cena je jinde
open panzer taky vice modulu reglyzvuky, ... nemel sem v rukach, takze vic nevim
clark - nevim jak posledni verze, ale nastavovani pomoci ir neni co bych vyhledaval - pc je pc, vlastni zvuky u mnou testovane verze take nebylo mozne
radsi bych jeste dosetril a sel do ibu
Články:
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Faly
PzKpfw V - Panther
PzKpfw V - Panther
Příspěvky: 518
Registrován: 29 kvě 2017, 10:15
6
Lokalita: Slaný

Re: King Tiger ll tamiya Tábor

Příspěvek od Faly »

Ahoj,

My dáváme zásadně Clarka - je nejlevnější a není potřeba nic nastavovat, v tuhle chvíli jich už máme několik KV, T-55, T-90,

Vše běhá v pohodě, a prostě jenom připojíš a jedeš,

Lukáš
V týmu s Drozd60,
IS-7, T-10, Kraz 255V + podval; IS-3; KV-85; T-90; Faun; MAZ
LK88
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1598
Registrován: 23 dub 2015, 18:28
8
Lokalita: praha 9 vysočany

Re: King Tiger ll tamiya Tábor

Příspěvek od LK88 »

je to nakonec tva vec, ale sakulajda to vystihl dobre, ja bych jeste dodal to, ze tamiya je pekny model, neni zrovna levna , a tak bych ji dopral neco lepsiho , takze Ibu nebo elmod , radsi bych si pridal nebo prisetril a pak budes mit opravdu pekny tank i s peknym zvukem a ovladanim...
kremak432
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 465
Registrován: 19 říj 2015, 09:14
8
Lokalita: Starý plzenec

Re: King Tiger ll tamiya Tábor

Příspěvek od kremak432 »

Clarka jsem v tanku měl, jak už jsem zde jednou psal, je to taková vylepšená RX18 s relativně slušným zvukem. Nyní jezdím s IBU3 a je to podstatně jiná liga. Jak píše LK88 do pěkného tanku slušnou řídící jednotku - elmod. Model se chová velice realisticky a zvuky jsou parádní. Jediná vada je poměrně vysoká cena, ale při poměru cena/výkon prostě vyhrává. U tohoto modelu bych zrovna na řídící jednotce nešetřil.
Odpovědět

Zpět na „Tiger II (Königstiger)“