Torro Panther Ausf.G

Odpovědět
Drake
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1156
Registrován: 11 čer 2017, 16:27
6
Lokalita: Kyjov

Re: Torro Panther Ausf.G

Příspěvek od Drake »

Díky chlapi :)

Nicméně "už v tom zase lítáme" :D
Obrázek
Moc dlouho Panther nevydržel složený, testoval jsem starou korbu na novou vanu a navíc potřebuju naletovat do systému nové komponenty jako nový trupový kulomet, věžový kulomet apod. Bohužel jsem narazil na problém že Torro korba v zadní části nesedí na novou kovovou vanu a bočnice jsou od zadního čela odchlýplé až na 2mm. Popravdě je to drobnost, ale vadí mi to :( Zatím jsem nad řešením nepřemýšlel.......ale čím dál tím víc ve mě hlodá červíček že bych nechal ten Panther kompletně jak je na plastové vaně a jen vyměnil motory na Krick Max Power 400 čím bych vyřešil rychlost a na nový vaně postavil komplet nový Panther s věží se zákluzem kanonu a zábleskem.
LK88
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1598
Registrován: 23 dub 2015, 18:28
8
Lokalita: praha 9 vysočany

Re: Torro Panther Ausf.G

Příspěvek od LK88 »

tak to bohuzel neni novinka, to se deje, bud to se pres to prenes a zkusit jen nejakou estetickou kamuflaz mezery a nebo jak rikas, nech ho na plastovce, ja mam JP na plastovce upravene pojezdy ramena atd, a skoro mi nekdy v terenu prijde ze se mi stim jezdi lepe a ze tomu podvozku v terenu "verim " vice nez kovove s torzkama, ale to je jen muj nazor, kazdy to ma treba jinak...
nic mene to neni nic co by ten tank snizovalo, klidne bych do nej zaklus ,zablesk atd udelal, ten tank je super udelanej plastova vana neni nic dehonestujiciho
Naposledy upravil(a) LK88 dne 05 čer 2018, 21:44, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
zander
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1448
Registrován: 25 čer 2010, 18:47
13
Lokalita: Praha 5 Radotín

Re: Torro Panther Ausf.G

Příspěvek od zander »

LK88 píše: klidne bych do nej zaklus ,zablesk atd udelal, ten tank je super udelanej plastova vana neni nic dehonestujiciho
i můj názor......

Michal
"Rytířský v boji, bdělí v míru"
sakulajda
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3206
Registrován: 28 led 2009, 22:03
15
Lokalita: Dolní Kounice

Re: Torro Panther Ausf.G

Příspěvek od sakulajda »

Mam fsecky vany plast a ono to jezdi.
Články:
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Drake
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1156
Registrován: 11 čer 2017, 16:27
6
Lokalita: Kyjov

Re: Torro Panther Ausf.G

Příspěvek od Drake »

No nyní je u původního složení Panthera problém že je přetížený a přední odpružení (první tři pojezďáky) jede na doraz v těžším terénu (tuším Kuldík nebo Ivan mě na to upozorňovali už v Ivančicích), musel bych ho rozebrat a pružiny vyměnit za silnější. O víkendu jsem doma a mám čas tak se podívám jestli by na zadním čele nešly udělat změny tak aby korba sedla. Další možnost se kterou stejně počítám pro projekt Bergpanther je koupit na rc.tank.de henlong korbu co tam mají, možná bude sedět lépe......stejně jsem s tou další korbou počítal, ale ne hned.
sakulajda
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3206
Registrován: 28 led 2009, 22:03
15
Lokalita: Dolní Kounice

Re: Torro Panther Ausf.G

Příspěvek od sakulajda »

pošteluj pružiny
Články:
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
LK88
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1598
Registrován: 23 dub 2015, 18:28
8
Lokalita: praha 9 vysočany

Re: Torro Panther Ausf.G

Příspěvek od LK88 »

Presne, posteluj pruziny, jsou tam na vyber u cepu 3 dirky do kterych je pruzina zastrcena, staci vyndat a pootocit, kdyz bude malo tak si dirku na pruzinu vyvrtej dle sebe ,aby ses pak nedostal do dablova kolotoce kupovanim van a korbicek, a pak zjistis ze zadna stejne neni uplne 100% ideal a jen litaj penize luftem...
Drake
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1156
Registrován: 11 čer 2017, 16:27
6
Lokalita: Kyjov

Re: Torro Panther Ausf.G

Příspěvek od Drake »

Na to odpružení se podívám dokud to mám rozebrané, ale napadla mě ještě jedna otázka. Jakou barvu resp. byla bez barvy část celoocelového pojezdového kola co se odvalovala po pásu? Našel jsem jen málo fotek Pantheru s celoocelovými pojezďáky a všechny jsou nekvalitní černobílé a nejde rozeznat jak tato exponovaná část kola vypadala.......podle mě to bylo bez barvy.......
Uživatelský avatar
Pancier
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 340
Registrován: 27 lis 2010, 12:28
13
Lokalita: Banská Bystrica, Slovensko

Re: Torro Panther Ausf.G

Příspěvek od Pancier »

Vyleštená oceľ ? Farba by tam asi dlho nevydržala, moj Panther ich má pekne strieborné vyleštené.
LK88
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1598
Registrován: 23 dub 2015, 18:28
8
Lokalita: praha 9 vysočany

Re: Torro Panther Ausf.G

Příspěvek od LK88 »

ikdyby jsi je nalakoval, tak v mistech treni se ti to ošoupe na kov.. ahoj
Odpovědět

Zpět na „Panther“